politex2004

Що подивитись цікавого в місті?

В теме 4 сообщения

Шановні форумчани. Жителі міста Тернопіль. Так сталося, що 8 жовтня буду у відрядженні у вашому місті. Буду вперше. Ще ніколи не був. Буде кілька годин вільного часу. Цікавить що можна за цей час подивитись. тобто де краща кава, де смачно готовлять, якісь окраси міста і т.д. Буду в районі вулиці М. Кривоноса. Дякую.

Поделиться сообщением

Я так зрозумів, що після 4-х днів мовчання в темі. В Тернополі багато цікавинок  :D

Поделиться сообщением

Подивитися можна для початку Тернопільський став, потім припаркуватися на майдані Волі і подивитися памятник Данилу Галицькому і зайти в катедральний собор Непорочного Зачаття, дальше поїхати перекусити в кафе "старий млин" (парковка в дворі кафе, вулиця Збаразька), після цього вернутися в центр, поставити машину знову на майдані або десь рядом і погуляти в парку Шевченка і в центральному сквері. Не знаю скільки часу у Вас буде, яка буде погода, що Вас взагалі цікавить, тому написав приблизно. Якщо щось - телефонуйте 067-352-43-75. Гарної подорожі!!!

Поделиться сообщением

Дякую. Нажаль буду без авто. Але спасибі, що зоорфєнтували куди йти і на що звернути увагу. Думаю години 3-3,5 вільного часу точно буде.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

• Последние посетители   0 пользователей онлайн

Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу