Перейти до публікації

Двоканальний підсилювач і спотворення звуку


tigrenok

Рекомендовані повідомлення

Знімав передні динаміки,

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

їм на на + і - два додаткові маленькі проводочки з "мамами", а вже до них під'єднував пищалки

Ну вот видите, ничего сложного, а говорили, та не я тут такого напаяю...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да я боялся что спалю пищалки, напаяв им не тот конденсатор и резисторы, что нужно :) Кстати, радиомаг только что ответил, что МКР кондеров таких у него нет, и предложил этот -

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Брать? Кстати, габариты у него очень похожи на размер моего нонейма.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Может есть возможность одолжить мультимер или на том же радиорынке (под видом проверки работоспособности) померять ёмкость? Зачем же менять шило на мыло. А ещё лучше замерить импеданс, выше давал ссылку как.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да, цена мало что отличается. Видимо и качество тоже. Потому пока оставлю те, что есть. Импенданс мерять это для меня сейчас невообразимая вещь. Что-то я на русский перешел. Злой. Плохо. Надо исправлятся )

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Просто есть подозрение, что у вас таки 0.68, нужно бы проверить. При наличии ПК можно измерить по методе:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

Зло и добро не имеют прямой зависимости от языков и цвета кожи.

Змінено користувачем Serge_G
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Та ні, мої конденсатори точно на 6.8мкф. В інеті подивився, то дуже часто їх позначають як 685к. Пищалки з конденсатором 0.68 напевне би взагалі не грали, адже по формулі їм би обрізало частоти майже до 60000 гц ) Щодо мови то я на русском себя чувствую значительно агрессивней. Всегда:)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Играли бы, но очень тихо, крутизна фильтра 1-го порядка всего 6 дБ на октаву. Но раз 6,8, то всё ОК.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3,3 тис.   1

Просто лично мне подозрительно, что морели без доп резисторов играют вровень с мидбасом. Обычно там столько высоких, что уши сыплются.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так, вони на слух справді давлять. Я коли крутив ними по салону, вирішуючи де їм краще жити, то пару раз коло вух слухав і запевнився, що мізки вони сверлять добряче )

На даний час твітери не підключені бо до них ще їдуть такі підставки

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Усь грає ніби чистіше ніж грала магнітола. Ніяких шумів в динаміках нема взагалі. Ставив під задню полку. Силовий, рем і передню дверку кидав з одного боку, а передню іншу дверку і сигнальні кидав з іншого. Знявши обшивку кругом заднього сидіння надибав дирки по бокам, в які всі ці провода культурно пролізли в багажник і вилізли якраз майже в центр підсилювача. Масу чіпляв поряд з усем до задньої полки, в якій просверлив дирку під болт і зачистив кругом неї до металку. В клеми кидав олово, грів і тикав провода. Силового 5 метрового провода якраз файно хватило на плюс і мінус, а сигнального виявилось забагато десь на 40см. (з 4,5м.), то його надлишок скрутив в районі бардачка. Найважче було протягувати провода в двері. Пищалки протяг, зачепивши їх до проводів перед дверима під торпедою. Не знаю, що ще такого написати. А, є страшна проблема. На не заведеній машині при маленькій гучності чути як за заднім сидінням в уся шумлять вентилятори :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Возможно зимой их можно отключить, но можно не заморачиваться, т. к. на не заведённой усилком лучше не пользоваться, жрёт АКБ.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Щоб відключити то треба усь знімати, розбирати і виводити якийсь вкл/вкл на корпус для вентиляторів ) Але вони так сильно не шумлять, щоб я мав ентузіазм цим займатися, та і рідко слухаю магнітолу на гучності 1,2 та ще й не на заведеній машині. Мені простіше задню спинку зашумоізолювати але поки що і цим займатися не охота. Та і гріється він коли голосно слухати досить сильно, що і в мінус 20 напевне  краще хай крутять ті вентилятори.

 

Міжблочний кабель таки свій не рекомендую. На заведеній машині на мінімумі звуку в трьох динаміках чути жужукання генератора. На одному задньому не чути. Тому шукатиму інший міжблок...

 

Усь додатково притримувався широкими шайбами на болтах, тобто мав контакт з масою. Шайби забрав, маси тепер нема (він держиться на фанері, а фанера на задній полці), а картіна лишилась та сама. Тобто чи контачить усь до корпуса чи ні, на наводки в мому випадку це не впливає.

 

Проїхався вчора годин 8 з музичкою гучністю 50+% і вже перед домом звук пропав. Думаю, все, ******, усь накрився. Так як він гріється як чорт в пеклі коли голосно слухати, а в мене був забитий багажник під вершок, тобто вентиляції йому не було ніц. Але тестер мене порадував, показавши, що йому на вхід пропало 12 вольт. Думаю, - як так? А виявилося запобіжник 80ти амперний, що коло акума я вивів, не добре контачить в своїй колбі. Розібрав там, порухав і усь працює. Але щось з ним буду мудрувати щоб таке не повторювалося.. Сама та колба на радіоринку коштувала коло 65грн без запобіжника, інших колб там і не було. Треба було шукати таку колбу щоб запобіжник болтами прикручувати )

 

В уся накрутив зрізи на 120 герц. Якщо нижче то на гучності баси аж риплять, а передні динаміки куполами як барани лупляться об сіточку. Очевидно ту "сіточку" треба взагалі вирізати, а зверха прикрутити іншу, вищу. До речі, передні динаміки хоч 50ти ватні але грають нічим не гіршим басом на повній гучності (витримують 100 ват від уся, жесть) ніж задні.

 

Здохла одна пищалка. Точніше я ще не знаю точно але грати перестала. Чи то мене продавець обманув, сказавши, що то мт220, а воно насправді мт12 чи що.. без понятія. Наклейки в них заді не було (здерли), тільки на переді пише морель. Але зад алюмінієвий ніби то ніби таки 220 має бути. Теж з цим ще треба розгрібатися.

 

Як бачимо, всі проблеми людина створює собі сама )) Але вступити в багно автозвука то рішення моє обдумане, тому якщо так є, то най буде :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Таке питання, якщо підключу твітери длс т-25 з рідними кросоверами (від комплекта р5а) то вони в мене не погорять через те, що вони 50 ватні, а усь 100? Чи пищалкам все рівно яких ватів усь, головне щоб низькі частоти зрізало?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Нет, не всё равно. По хорошему нужно измерять, что реально усилок выдаёт на динамики, это касается не только твитеров. Делается просто, есть всевозможные служебные тестовые треки, в том числе синусоида разных частот. Так вот для твитера берём трек, скажем 10кГц, для средника 1 кГц, для мидбаса 100Гц и воспроизводим, а параллельно динамику вешаем вольтметр переменного напряжения. Мощность вычисляем по формуле: UxU/R (напряжение в квадрате делённое на нагрузку), т. е., например, при 4-Омном динамике и напряжении на нём 12В, мощность будет 36Вт. Регулировать мощность можно гейном на усилке, необходимо добиться чтобы не было превышения номинальной (не максимальной) мощности, при максимальной громкости и всевозможных эквалайзерах, так же учесть, что и сами диски записаны с разными уровнями, а так же внимательно смотреть, на самом твитере может красоваться надпись и 150 Вт (пиковая), а номинальная у него скорее всего около 30Вт, кроме того для твитеров производители, помимо номинальной мощности, указывают условие измерения, например 3kHz/12dB, при этом , если у вас просто кондёр, то это только 6дБ и нужно уже быть скромнее .

Змінено користувачем Serge_G
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Морель мій 100процентно обірвало (другий ніби ще паше). Відклеїв від корпуса, відпаяв проводки катушки і коли ними рухаю і міряю оми то вони час від часу в деяких положеннях показуються. Купол ще не відклеїв. І так як я в цьому ювелірному ділі в першім клясі то не впевнений чи відклею і взагалі відремонтую той твіт ) Но факт в тому, що обрив. А обрив по ходу буває лиш від низьких частот. Того получається, що кондера на 6,8 замало. Треба максимум на 5 мкф якщо до уся їх ліпити.. Від магнітоли коли грали то співали довго на максимумі з кондером 6,8 і ніц їм не було.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не мала баба клопоту купила порося :) Та пищалка, яку я розбирав мала відклеєний провід від вихідного провода катушки. Запаяв, заклеїв і грає файно. Але виявилось, що друга пищалка яка була і є робоча грає в рази тихіше за цю зремонтовану. Опір показують обидві пищалки строго одинакові 4 оми. Конденсатори вже поміняв з 6,8 на 4,7. Різниці особої не вчув. Очевидно, з підсилювачем одна пищалка відразу надірвалась, а в цеї щось з катушкою сі стало. Пальцем давив на дифузор - без толку. Просто грає дуже тихо.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Фото того провода, що паяв -

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 . До речі, пищалка виявилась явно не мт-220. В нас же ж не тільки політики вміють брехати в очі і не кліпнути. Похоже вона з .

Змінено користувачем tigrenok
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Розібрав пищалку, яка грала тихо. На цей раз все пішло дуже швидко бо вже маю практику ) І яке ж було моє здивування коли я відклеїв дифузор, а катушка залишилась в середині в магніті )) Морелісти заливають в магніт надто багато змазки і погано все проклеюють. Того і розмокає, а при більших вібраціях відстає.

Змінено користувачем tigrenok
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Саме головне, про що треба було зробити - скрутити гейн до 2,5 (під голову jvc). В мене він, звісно, був задраний, тому і розривало пищалки :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Саме головне, про що треба було зробити - скрутити гейн до 2,5 (під голову jvc). В мене він, звісно, був задраний, тому і розривало пищалки :)

обычно так и бывает, ведь в домашней АС при колонках в 50Вт пищ-6Вт, средина 10-15ВТ и мид-25-30ВТ (такое построение системы), так и в авто, на саб-максимум, мид ниже, средина-еще ниже, а пищ- самую малость мощности. И дело может даже не в конденсаторе, если он не гнилой и его не пробило. Я когда-то сделал ошибку, а потом только о ней прочитал: при включенной системе нельзя от разъёмов отключать/включать пищи- их обрывает как выстрелом (горят, короче), ТОЛЬКО при полностью выключенной системе, если нужно, то отключаем, меняем/не меняем фазу/ подключаем, а потом включаем систему и слушаем (пригодится).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Та в уся загальний гейн. Коли він задраний то вилазять іскаженія з якими ніякі конденсатори не справляться.. Твітери при включеному звуку (не повному) підключав/виключав вже сто раз.. Поки чуть приглушив їх 2ма омами ну і кондер, як я казав, поміняв з 6,8 на 4,7. Грає норм, тільки на гучності задня полка (декоративна накладка на полку) дребежить і передні деколи гупають об карту дверей. Тому те, що ви продаєте - товар актуальний, подумаю )

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Так як мій запобіжник біля акумулятора не добре контачив то я йому напаяв по бокам скрученого дротика щоб тримався в колбі максимально щільно. Ради цікавості перевірив тестером його опір і був здивований, так як показало 1.8 ома, а мало би бути ноль. Тому я того катайця розібрав (розпаяв) і серйозно всередині припаяв той дротик, що має перегорати у випадку кз. Перепаяв і опір став ноль. Але найбільше я був здивований коли після інсталяції цього оновленого запобіжника шум від генератора (при заведеній машині, про який згадував раніше) значно знизився. В передніх динаміках чути стало зовсім тихесенько і то біля вуха. Чути як раніше лиш в одному задньому динаміку. Отаке.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 тижнів потому...

Вирішив поміняти 50-ти ватні 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 на 120-ти ватні (стару версію. нова "ovation" надто дорого) з твітерами тм-11 (а то мої від махімо коах, а хочеться краще). Ще не підключав, але сподіваюсь запоють не гірше.. Чому саме їх? Зацікавили широкою  і ніби як фріейром спеціально для втикання в двері, що в результаті для басів має бути не погано. Dls хоч грають суперово але оскільки усь 100-ватний то на максимумі баси в них явно захльобуються. Жалко їх)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Купив на заміну своєї китайської колби б/у колбу

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 з запобіжником 150А. Шокований від того, яка ж вона здорова, в раза три більша моєї:)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.