Перейти до публікації

Київ, Яремче, Ворохта


xxxmatadorxxx

Рекомендовані повідомлення

Ну так напишіть як там чого :) чи є асфальт? Бо я іду 1.07 :)

П.с. 31.06 немає :)

оу. запутався. виходить буду виїзджати 29.06 вранці)))) Змінено користувачем xxxmatadorxxx
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

29-го в понедельник

киев-буковель /для начала/

 

сори

тормоз

все перепутал

22-го в понедельник выезжаю "туда"

29-го обратно планирую

 

получится быть на связи - отпишусь

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Асфальт є. Питання у якому стані. Від Івано-Фрнківська до Паляниці (Буковель) дорога на 4 їхати можна.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Доехал ))) что уже само по себе хорошо

Выехал и города в 7.30 под начавшийся дождь и по Житомира лило хорошо, казалось навсегда )))

А потом ехали по жутчайшей жаре

Самая большая хрень на дороге - натеки

Перед И-Ф опять заехали в дождь, но в надворной уже было все сухо...

Скорость сильно упала, в 6.30 были на Буке

Итого: 730 км за 9 часов с учетом двух заправок, обеда и двадцати минутного сна

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я не зрозумів, а де фа-фа місцевим ланосоводам.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:


Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.


 



 


Дорога на отрезке Буковель - Лазещина


Это просто ужас... Остальное там немного "лучше"


Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

доїхав все ок. найгірші дороги в самій Ворохті. В Івано-Франківській обл. місцями є небезпечні накати на дорогах в поворотах. Один спіймав((((( тріснула проставка лівого переднього аморта

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не знаю як вам їхалося але дорога від Дубно до ІФ - ну його в сад... 400 км до Яблуниці я їхав мабуть годин 8. Кругом ями і напливи від фур глибиною до півметра... Цікаво наскільки жахлива дорога на Броди??? Це якщо назад їхати.

Змінено користувачем Bazart
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дорога від ІФ до Яблуниці це взагалі окреме питання... І взагалі якщо це можна назвати дорогою...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я іхав до Дубно,далі на Тернопіль. Потім на Бучач. В Івано-Франківськ не заізджав

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не знаю як вам їхалося але дорога від Дубно до ІФ - ну його в сад... 400 км до Яблуниці я їхав мабуть годин 8. Кругом ями і напливи від фур глибиною до півметра... Цікаво наскільки жахлива дорога на Броди??? Це якщо назад їхати.

На Play Markete для Androida есть бесплатный навигатор Navizor beta, сам по себе бестолковый, но он интересен тем, что он показывает качество дорог по 5-бальной системе, я так глянул на дороги которые знаю, то вроде похоже. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Короче, повернувся назад :) На Київ поїхав (для експерименту) післі ІФ на Галич, РОгатин, Пемишляни... Хотів більше проїхати по М06 (Київ-Чо). Вражень стільки, що я забув про свою відпустку. Це просто самі б......ть, і т.п. і іще раз т.п. В КОЖНОМУ селі і містечку просто канави, просто не знаю як там взагалі люди живить і між хатами переміщаються ..... ЖААААААААХИ. А іще пройшли дощщики, ями позаливало і просто не знаєш як сильно ти втопишся у черговій ямі. Те, що я рпобив всього одне колесо, то мабуть просто подарунок... Висновок, об'їзжайте цей напрямок десятим напрямком (слово дороги в нашій країні писатине можна)

П.С. В УКраїні є лише 2 дороги: 300 км від Києва до Рівного і 200 км від Києва до Лубнів (на Харків)

Хух, покишо все... :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Варшавка еще целая, реально отличная

Я про "варшавку" забув. :) Так - три дороги :) "варшавка" супер
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привикли ви там в Києвах до гарного. А ми тут постійно по такому їздимо.

 

Я минулого року як з Болгарії приїхав ,аж прозрів по чому ми їздимо >:-]

 

ЗИ. То ви ще на Косів (районний центр в ІФ обл., за Коломиєю вище в гори) не їхали - там реально дороги нема, шкода мені тих туристів, хто туди забрів.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привикли ви там в Києвах до гарного.

Я у Варшаві минулого року випробував дороги. Все у порівнянні. У Києві доріг не має...
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Вот такой у местных самодельный транспорт ))Но места там КРАСИВЕЙШИЕ! 

 

 

 

 

 

ЗИ. То ви ще на Косів (районний центр в ІФ обл., за Коломиєю вище в гори) не їхали - там реально дороги нема, шкода мені тих туристів, хто туди забрів.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Народ подскажите кудой лучше ехать в Ворохту из Винницы? Можно ехать через Тернополь-Франковск но надо еще попасть в Косов или через Камянец-Подольский-Хотин-Черновцы-Снятин-Косов а потом Ворохта. Кудой дорога лучше и меньше сел встречается??

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, Камянец-Подольский-Хотин-Черновцы-Коломыя-Яремче дорога более-менее нормальная ехать можно, но осторожно (встречаются ямы). Если через Снятин-Косов, то, говорят, что похуже, спроси , он недавно туда ехал. А вот с сёлами по дороге там засада - там они везде: только одно заканчивается, тут же другое начинается. :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Скажите плиз а дорога  Тернополь-Бережаны-Рогатин-Стрий-Мукачево как??7 Можно ли тудой нормально ехать или искать обездные пути??

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Якщо до Мукачево то тільки Київ-Чоп. Тернопіль-Бережани-Рогатин тільки напрямок, дорога ніяка.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Якщо до Мукачево то тільки Київ-Чоп. Тернопіль-Бережани-Рогатин тільки напрямок, дорога ніяка.

Спасибо большое за подсказку. Будем ехать в объезд.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ездили и через Тернополь, не доезжая до Ивно-франковска уходим на Тысменицю Потом Яремче и далее на Ворохту. С Ворохты ездили через опять таки Яремче на Черновцы , Каменець- Подольск далее на Хмельницкий и так далее. Так вот 1 вариант дорога лучше, а во 2 варианте очень советую Каменец Подольск, старый город. А по километражу примерно одинаково.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Был на Пысаном камне это Буковецкий перевал, ехал со стороны Яремче, вообще это полная жопа, а не дорога, дороги нет,одни ямы. Это ужас, 66км ехал три часа -желание убить всех кто отвечает за дороги. Когда это все закончится?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.