Перейти до публікації

Номер телефону МРЕО Костопіль


berezne

Рекомендовані повідомлення

Можливо хто знає скиньте номер телефону МРЕО в Костополі. Потрібно замінити права водія та свідоцтво про реєстрацію ТЗ. Потрібно вписати правильно прізвище та ім'я.  Хочу розпитати які папери для того потрібно, ціни та строки виконання. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Потрібно вписати правильно прізвище та ім'я.  Хочу розпитати які папери для того потрібно. 

 

Я у 2012р. році міняв посвідчення водія (права) при виїзді за кордон (помилка у прізвищі була) - тоді потрібно було:

екзаменаційна карта (перший раз - коли здавав на посвідчення водія) вони там відмітку роблять про заміну,

медична довідка (водія),

одна фотографія,

оплата (180 грн.)+150 на "лапу" по часу заняло 30 хв.

При заміні дописали 3 категорії (А1, В1, С1) були А, В, С. :write:  Тож тепер маю 6 категорій.  :shit:

Бажано мати при собі заграничний паспорт або копію першої сторінки з прізвищем, щоб в подальшому не виникало проблем (особливо за кордоном).  :shit:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Агов, костопільчани!

Щоб не створювати окрему тему про Костопіль. Маякнісь, сенсеводи, тут якщо такі є в Костополі

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.