Перейти до публікації

Поїздка в Польшу на роботу.


berezne

Рекомендовані повідомлення

Як і переважна більшість наших громадян, буквально за місяць, я також стану безробітним. І от маю намір поїхати на сезонні роботи в Польщу. Звісно своїм автомобілем. В інтернеті прочитав вимоги до комплектації автомобіля і його технічного стану. Про те, що пускають з правами старого зразка (отримані в 2007 році і закатані в пластик) також прочитав (

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

). Це все зрозуміло, але питання ще є.

1. На номерному знакові в декількох місцях на цифрах злізла фарба. Ну в нас в Україні це проблеми не викликає, але в мене є підозра, що це не сподобається полякам. Варто міняти номер чи ні?

2. Який максимальний термін перебування автомобіля на території Польщі? Якщо робота затягнеться на 1-1,5-3 місяця чи не буде проблем при поверненні?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ще питання. В мене, що в правах водія, що в свідоцтві по реєстрацію ТЗ, а що в закордонному паспорті по різному написали прізвище на англійській мові. Свідоцтво та права видавалися ще в 2007 році. Сам розумію, що головним з цих документів є паспорт, який виданий два роки назад. Чи потрібно переробляти свідоцтво про реєстрацію ТЗ та правами водія, щоби на всіх документах прізвище писалося однаково? 

Змінено користувачем berezne
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

По пребыванию и по номерам не скажу, а вот по документах - однозначно должно быть одинаково. Когда переделывал права, меня сразу предупредили, чтобы взял с собой загранпаспорт для введения правильных данных, по авто так же желательно. Какие могут быть последствия - не скажу, но лучше перестраховаться.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В мене на загран паспорті і в правах порізному написані фамілії, проблем не було, на митниці ніхто в права дивитись не буде

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А в свідоцтво про реєстрацію ТЗ дивляться чи співпадають прізвища?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Как вы докажите, что это ваши права? Пахнет подделкой документов! Зачем лишние проблемы? Если работа официальная - то нужно будет предоставлять паспорт и права для оформления и начнуться первые проблемы. На границе пропустят без проблем, а вот что дальше? Не дай бог ДТП, а у вас ещё и права с опечаткой и вы в другой стране. Там сразу в тюрьму до выяснения обстоятельств... ИМХО

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Замінив документи (свідоцтво та права водія). Коштувало 400 грн та три години очікування.

Змінено користувачем berezne
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, все по закону робили чи через рішал?  У мене в посвідченні водія не правильна дата народження стоїть... Тут на місці то не критично, а от може колись яка поїздка відбудеться за кордон. то мабуть проблема появиться... Скільки може коштувати заміна посвідчення?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Робив сам. Час в мене був тож три години очікування для мене були не критичними. Тим більше в МРЕО на даний час, порівняно з іншими роками, пусто. В черзі зі мною було всього п'ять чоловік. Майже ніхто нічого не продає і не купує. Заміна посвідчення без здачі екзаменів коштувало мені 145 грн.

Змінено користувачем berezne
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.