Перейти до публікації

Незрозумілий стук спереду


DeREP

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, шановне панство!

Ось вже півроку як не дає спокою незрозумілий глухий стукіт спереду (і зліва, і справа). Стукіт частішає прямопропорційно набору швидкості: чим швидше їду, тим частіше чутно "удари". По кузову/салону вібрацій немає, лише звук. Побував вже на 5! СТО - всі, наче в один голос кажуть, що з ходовкою все добре. Вже і не знаю, що робити. Допоможіть, будь-ласка, порадою. Можливо, хтось зіштовхувався із подібним. Я розумію, що це все одно, що оперувати пацієнта по телефону, але вже іншого виходу не бачу.

 

П.С. Заміна втулок стабілізатора, подушок двигуна результату не дали (хоча і були вони, м'яко кажучи, "підгулявшими"). Всі кріплення (подушки) вихлопної замінені на нові

 

Буду дуже вдячний за пораду!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 тис.   7

А банально проверить диски? Их ровность. Резину тоже. Биение ещё могут дать тормозные диски.

На руле чуствуется?

Змінено користувачем D&B
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 

Після заміни подушок двигуна на руль нічого не відчуваю у всіх швидкісний режимах (до 140 км/год). Я лише чую глухий стукіт, ніяких змін у поводженні авто на дорозі немає. В сторону не тягне. Їде рівно.

Колеса також перевірені - все ок.

А от за гальмівні диски - дякую. До такого ще не додумався. Їх міняв 25 тис. тому. Гляну. Просто не думав, що вони можуть видавати такі надокучливі звуки.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 тис.   7

 

А от за гальмівні диски - дякую. До такого ще не додумався. Їх міняв 25 тис. тому. Гляну. Просто не думав, що вони можуть видавати такі надокучливі звуки.

Это как вариант.

А как эти звуки появились? После чего то или просто так?

 

Стук меняеться если ехать по плохой дороге?

Змінено користувачем D&B
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 тис.   7

Глянь ещё тут:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

стук+%2Bспереди

стук+%2Bспереди#entry196911

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Глянь ещё тут:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

стук+%2Bспереди

стук+%2Bспереди#entry196911

Та я уже увесь форум перечитав - це перше, що я зробив)))

Зазвичай пишуть, що на нерівній дорозі стукає, а у мене навпаки - на нерівній не так чутно, як на ідеальній.

Ден, дякую, що відразу хоча б якісь варіанти пропонуєш. Не очікував, що хтось відгукнеться!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 тис.   7

Та я уже увесь форум перечитав - це перше, що я зробив)))

Зазвичай пишуть, що на нерівній дорозі стукає, а у мене навпаки - на нерівній не так чутно, як на ідеальній.

Ден, дякую, що відразу хоча б якісь варіанти пропонуєш. Не очікував, що хтось відгукнеться!

Хм..... А если на стенд загнать?

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хм..... А если на стенд загнать?

Я ще такого поблизу не знайшов (часу їздити по Києву, на жаль, немає). Думаю, поки запитаю тут, можливо у когось були точно такі ж "симптоми", як у мене. Якщо нічого не вирішиться - беру відпустку і поїду шукати.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А может стоит гранаты проверить. Я где-то слышал, что в очень редких случаях они могут стучать. Еще как вариант проверить навесное: помпу, гену, ролики и т.д., хотя маловероятно. Ну и кпп послушай. Моя мысля в том, что может и не ходовка стучит. 

Змінено користувачем Stas3ds
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 тис.   7

А может стоит гранаты проверить. Я где-то слышал, что в очень редких случаях они могут стучать

+1. Тоже вариант. Допустим у мну на Логане граната не хрустела а стучала. Правда такая беда при повороте происходит а не на прямой. Хотя проверить стоит конечно. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А может стоит гранаты проверить. Я где-то слышал, что в очень редких случаях они могут стучать. Еще как вариант проверить навесное: помпу, гену, ролики и т.д., хотя маловероятно. Ну и кпп послушай. Моя мысля в том, что может и не ходовка стучит. 

От тут вже цікаво. Адже я акцентував свою увагу постійно на ходовій (ну і вихлопну "подьоргав") + колеса перевірив.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, а спробуй десь машину підняти на підйомнику, завести і включити передачу, імітуючи "їзду". так може щось краще знизу почується чи побачиться. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

дійсно, це скоріш за все, самий оптимальний варіант. Залишилось знайти напарника і підйомник, або таке СТО. Займусь на вихідних.

 

Усім, хто відгукнувся, дякую.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Займусь на вихідних..

 

ВIдпишись потiм що воно таке було...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У меня стучало тоже в зависимости от оборотов двигателя был и ритм стуков. Заменил сцепление и тишина.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У меня стучало тоже в зависимости от оборотов двигателя был и ритм стуков. Заменил сцепление и тишина.

O_o

Що саме було замінено? Корзина, диск чи підшипник? Чи все відразу? Як виявили, що це саме воно стукає?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

не дочекавшись вихідних, заїхав на підйомник, як радив

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Розігнав до 100 км/год, майстер зі штуковиною, схожою на стетоскоп педіатра, прослухував зайві звуки.

Висновок: передній лівий підшипник ступиці гуде. Більше ніяких "аномалій" не виявлено. Але для мене не зрозуміло, підшипник гуде, а я чую стук. Та ще й не лише справа, а й зліва. Хіба таке може бути?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 тис.   7

. Хіба таке може бути?

Вся соль в том что стук может проявляться ТОЛЬКО под нагрузкой весом автомобиля. Допустим те же шрусы в твоём случае работали не под нагрузкой. Так же и подшипники и прочее.

Я поэтому тот стенд и предлагал.

ПС но сцепление я думаю можно исключить....

ПС2 поменяй подшипник и станет ясно.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

6,3 тис.   253

не дочекавшись вихідних, заїхав на підйомник, як радив

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Розігнав до 100 км/год, майстер зі штуковиною, схожою на стетоскоп педіатра, прослухував зайві звуки.

Висновок: передній лівий підшипник ступиці гуде. Більше ніяких "аномалій" не виявлено. Але для мене не зрозуміло, підшипник гуде, а я чую стук. Та ще й не лише справа, а й зліва. Хіба таке може бути?

Меняй подшипник-а потом расскажешь.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мне кажется подшипником не закончится. Но всеравно его нужно менять. Подшипник ставь FAG, он должен долго проходить.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я вже стільки всього замінив, що підшипник - не питання))))

З понеділка заміна...

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, я дуже вдячний за пораду. І повністю згоден, що результати того стенду були б точнішими, але сьогодні заїхав на СТО робити ТО. За одне й поскаржився на стукіт, хлопці вирішили подивитись, бо і їм цікаво стало. Машина на цьому СТО обслуговується ще з 2010 року)))

 

Тому: далі буде...

Хоча надіюсь на заміні підшипника піврічна історія закінчиться.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

O_o

Що саме було замінено? Корзина, диск чи підшипник? Чи все відразу? Як виявили, що це саме воно стукає?

Поменял все вместе на валеою У меня еще притрогании или переходе на пониженную был слышен как бы  слабый треск (легкая трещетка) слева спереди грешил на подшипник ступицы, но нет проблема была в сцеплении (какая именно деталь не могу сказать, забыл спросить, но сегодня поинтересуюсь).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 

"Симптоми" дуже схожі на мої. Тому буду вдячний за додаткову інфо!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Владислав
844   3

"Симптоми" дуже схожі на мої. Тому буду вдячний за додаткову інфо!

Треск может корзина сцепления давать, вроде бы там больше нечему трещать)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.