Перейти до публікації

Межигір,я


Bal25

Рекомендовані повідомлення

Хочу з сім*єю на вихідний поїхати в гості до експрезидента. На його гостинність не розраховую, але подивитись хочемо. Хто знає, підскажіть, будь ласка, чи відкрито там зараз для відвідувачів? Чи можна заходити в приміщення? Скільки часу потрібно виділити, щоб подивитись? Чи багато зараз людей? і т.д. Одним словом, цікавить будь-яка актуальна на сьогодні інформація. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тоже интересен вопрос...было бы интересно глянуть!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Згідний повністю,все ж таки хочеться подивитися що скотина за наші гроші собі вистроїла.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Межигір'я. Президентська резиденція більше інформації тут 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

чесно - сам ще не був. Ніяк не виберусь. Був племінник, казав що пів дня мало... мало що встигли побачити. нереально велика територія, дуже багато ходити і т.д.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Это по киевским угодиям Вити Паруса, а ещё гдето по Украине, тоже есть экскурсы ???

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,8 тис.   32

рассчитывайте на пол дня так точно. если будите все фоткать берите еще запасную флешку для фотика))), ну и время, естественно, увеличивается. тогда время пребывания стремится к целому дню)).

ходить придется Ооооооооооочень много. берите удобную обувь(без каблуков!!!) и что то перекусить(там наверняка цены межигорские))) ). видел, что там ездили пары на великах)))(был там на 2й или 3й день).

машину может лучше всего поставить не прям у входа. наверняка местных "князьков" это раздражает)). ставил машину тут  

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 а потом пешком шел.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

 

а это уже назад шли

фотки не все . эт так, повыбирал.

когда был там , то в середину не пускали. если сейчас пускают в середину, то время еще больше надо.

пс. вход платный сейчас - не знаю. экскурсии есть сейчас по территории - не знаю. пускают ли в середину сейчас - не знаю.

но то, что будите ходить и АФИГИВАТЬ от этой всей роскоши - это я вам могу пообещать)))). 

ппс. фоткал сам на золотой батон.)) 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

рассчитывайте на пол дня так точно. если будите все фоткать берите еще запасную флешку для фотика))), ну и время, естественно, увеличивается. тогда время пребывания стремится к целому дню)).

ходить придется Ооооооооооочень много. берите удобную обувь(без каблуков!!!) и что то перекусить(там наверняка цены межигорские))) ). видел, что там ездили пары на великах)))(был там на 2й или 3й день).

машину может лучше всего поставить не прям у входа. наверняка местных "князьков" это раздражает)). ставил машину тут  

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 а потом пешком шел.

attachicon.gif

attachicon.gif

attachicon.gif

attachicon.gif

 

а это уже назад шли

attachicon.gif

attachicon.gif

attachicon.gif

фотки не все . эт так, повыбирал.

когда был там , то в середину не пускали. если сейчас пускают в середину, то время еще больше надо.

пс. вход платный сейчас - не знаю. экскурсии есть сейчас по территории - не знаю. пускают ли в середину сейчас - не знаю.

но то, что будите ходить и АФИГИВАТЬ от этой всей роскоши - это я вам могу пообещать)))). 

ппс. фоткал сам на золотой батон.)) 

а сколько стоит билет?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,8 тис.   32

а сколько стоит билет?

когда я был (сразу после побега)))) ), то вход был бесплатно, т.е. даром. а сейчас хз. что-то слышал, что за вход будут брать по любому, чтоб кормить зверей, убирать территорию ну и т.д. типа, вроде как "нічого собі. усе людям"

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую всім, хто відгукнувся. Відвідав резеденцію і додаю інформацію. Приїхав в 9:00 в неділю до самісінького входу на територію. Було не більше десяти авто з туристами. На територію пускають з 9-00 до 20-00. Вхід платний - 20 з дорослого і 10 з дітей. Це щоб побачити все ззовні. Щоб подивитись Хонку всередині потрібно заплатити 200 грн. з людини за екскурсію (ми не ходили). Також додатково можна подивитись автопарк (30 грн.) і залишки алкоголю (20 грн). Гуляли близько п*яти годин - територія велика і все дуже красиво - робилось з царським розмахом. Щоправда, вже місцями є сліди руйнації - там плитки відпадають, там зламано щось. Ближче до обіду людей було багато, в тому числі вони сиділи на газонах з дітками і влаштовували пікніки. Коли ми вийшли в 14-00, то вулиця була забита машинами десь на кілометр по обидві сторони і черга до каси була чоловік з п*ятдесят.  Враження переповнювали від побаченого - раджу всім при можливості там побувати.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вот спасибо. Тоже вынашиваю планы на посмотреть...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сделали хороший бизнес.Интересно куда деньги уходят...по ходу не маленькие ?)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а вообще, были желающие посмотреть хонку за 200грн?)

Мне кажется, что те, для кого 200грн - не деньги, обязательно идут смотреть,

чтобы себе что-то подобное отгрохать, а таких в Украине достаточно!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На екскурсію в Хонку записують бажаючих і збирають групу на призначений час. Особисто не бачив, щоб хтось туди заходив, але ж я не стояв швейцаром біля парадного  :hi:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

І ще інформація: до вертолітної площадки йшли від автопарку. Там дуже крутий підйом, а результат розчарував - великий ангар і асфальтований круг для вертольота ,, обнесені сітчастим парканом . Єдине, що стоять камери спостереження як м*ячі і їх можна роздивитись близенько. Тому, якщо туди іти, то краще зі сторони внутрішньої резеденції поряд з постриженими полями з озерами і фонтанами.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,8 тис.   32

 Тому, якщо туди іти, то краще зі сторони внутрішньої резеденції поряд з постриженими полями з озерами і фонтанами.

я так понял, что поля это поле для гольфа)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Был в субботу.Народу тьма. Осталось двоякое чувство.Так все красиво и зачем все это одному человеку?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Просьба на будущее - действия экс-президента, в т.ч. и за что было построено, обсуждать в политуголке, который больше подходит для этих целей. а тут давайте больше о самой резиденции и её посещении, впечатлениях, и.т.д.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а я принципиально туда никогда не поеду... к чему это? пруды можно в парках посмотреть, животных - в зооуголке, архитектура больше ценится прошлых столетий. хоромы только вызывают у народа негатив, может даже зависть, кто-то злобно будет радоваться, что пахан лишился всех благ (хотя думаю осталось таки на житие-бытие), в общем ничего положительного в этом не вижу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а я принципиально туда никогда не поеду... к чему это? пруды можно в парках посмотреть, животных - в зооуголке, архитектура больше ценится прошлых столетий. хоромы только вызывают у народа негатив, может даже зависть, кто-то злобно будет радоваться, что пахан лишился всех благ (хотя думаю осталось таки на житие-бытие), в общем ничего положительного в этом не вижу.

А мне интересно посмотреть  как в наше время цари живут!хотя всё самое интересное было по началу

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Якби ті гроші, що збирають йшли на дитячі будинки, то поїхав би..А так не знати куди ті гроші йдуть...і не хочеться їхати..

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а я принципиально туда никогда не поеду... к чему это? пруды можно в парках посмотреть, животных - в зооуголке, архитектура больше ценится прошлых столетий.

 

в общем ничего положительного в этом не вижу.

+100500 (а точнее + миллион)!!!! Я тоже не вижу положительного в освещении богатства людей..... Пусть и наворованного...

Добавлять что-то от себя (духовное)?.... Непонято зачем (в сфере воровства людей)???.....

Змінено користувачем V@k
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Прошу вибачення, але ця тема про інше. Тому повідомлення не по темі скрив. І в подальшому обговорюйте дану тему.

 

ivf

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.