Перейти до публікації

Какие тормозные колодки выбрать?


Ukrainian-Boy

Рекомендовані повідомлення

Пользуюсь колодками фирмы Dafmi,-очень доволен...

Змінено користувачем UR6LAD
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Были раньше дафми - где-то через 8 тыс. стали скрипеть. Хотя товарищ на свои не нарадуется. На очередном ТО поставил 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

(правда других у них на тот момент и не было) Прошла на них 15 тыс. то-шники говорят, что запас еще норм.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Если хотите купить хорошие колодки и чтобы они долго прослужили, почитайте статейку на

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 в рубрике "Дэу". Там классно написано как выбрать колодки и все такое. Я лично себе ставил фирмы TRW. Очень ими доволен, тормозят на ура и смотрю, что не сильно изнашиваются.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Если хотите купить хорошие колодки и чтобы они долго прослужили, почитайте статейку на

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 в рубрике "Дэу". Там классно написано как выбрать колодки и все такое. Я лично себе ставил фирмы TRW. Очень ими доволен, тормозят на ура и смотрю, что не сильно изнашиваются.

 

У меня тоже этой фирмы стоят колодки, уже второй раз откатываю на них. Мне нравятся, даже очень.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Intelli бренд дафми.второй раз ставлю нормально.до этого hi g ,последний раз попал на палево,подожрало диски.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.