Перейти до публікації

не включаеться передача


MiHka

Рекомендовані повідомлення

Добрый день. не включаеться 2 передача на прошлой недели просто перестала вклячаться, что может быть. Теперь пол дня може вклячаться плохо а пол дня тупо не вклячаеться. Ланос 1.5 поляк. Мне подсказали что есть возможность что проблема в кулисе, и можно исправить самому.. но не могу разобраться.... может кто то сталкивался?

Змінено користувачем MiHka
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Замена "вертолёта", ревизия узла ручки КПП (под чехлом в салоне), регулировка по мануалу. Если сам не ремонтируешь - обратись к специалистам в Киеве (клубное СТО, клубные мастера).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Проблема в кулисе.Или ремкомплект или полная замена.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

да, у меня тоже подобная проблема 30к наездил и этой зимой стал замечать, что 2ая передача довольно туго вкл., пока машина не прогрета

вот сейчас потеплело - так вроде уже все норм

почитал форумы: там в основном по моей проблеме предлагали масло на синтетику менять (но мне не хочется), а по твоей - кулису (там шайба какая-то стирается)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 8 місяців потому...

Мучився і я цією проблемою. Зняв механізм куліси - все більш-менш, от тілки великий знос штифта , що кріпить механізм куліси до штока вибору передач, а фіксатора взагалі немає в наявності. Люфт в цьому зєднанні такий , що передачі нормально не включались, особливо друга.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

От і у мене є така проблема, ланос 1,5 поляк, 90тис.км. пробіг, недавно купив. Погано вмикається 2-га передача, але не завжди, в якісь моменти перемикається нормально, але при інтенсивному розгоні наприклад не можу взагалі включити, тільки через силу ривком хібащо, також деколи при гальмуванні і коли не повністю зупинився і потрібно увімкнути 2-гу і знову їхати, то може не увімкнутись... куліса на перший погляд в порядку, не розхитана, усі передачі вмикаються нормально... що може бути? як це вилікувати?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

два месяца назад я пожаловался на это гаражному мастеру. он в процессе смены масла что-то подкрутил, и вторая стала включаться нормально. даже денег за это не взял. пробег 90 т.к.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

От і у мене є така проблема, ланос 1,5 поляк, 90тис.км. пробіг, недавно купив. Погано вмикається 2-га передача, але не завжди, в якісь моменти перемикається нормально, але при інтенсивному розгоні наприклад не можу взагалі включити, тільки через силу ривком хібащо, також деколи при гальмуванні і коли не повністю зупинився і потрібно увімкнути 2-гу і знову їхати, то може не увімкнутись... куліса на перший погляд в порядку, не розхитана, усі передачі вмикаються нормально... що може бути? як це вилікувати?

Я  бы начал с кулисы.Были такие же проблемы.Замена кулисы(вертолёта)всё решило!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

для начала - регулировка кулисы. это 90% проблем с переключением. менять уже если регулировка не помогла. проверено и не раз. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

думаю вот такой вариант но отзывы смущают!!!надо доделывать еще!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ещё есть ремкомплекты продают.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 вот нашел созвонился говорит оригинал заз коммунар!!! 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а короткоходовая лучше )))

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую всім!!! Буду думати і щось таки робити, бо так їздити далі не хочу...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 тижнів потому...

От і у мене є така проблема, ланос 1,5 поляк, 90тис.км. пробіг, недавно купив. Погано вмикається 2-га передача, але не завжди, в якісь моменти перемикається нормально, але при інтенсивному розгоні наприклад не можу взагалі включити, тільки через силу ривком хібащо, також деколи при гальмуванні і коли не повністю зупинився і потрібно увімкнути 2-гу і знову їхати, то може не увімкнутись... куліса на перший погляд в порядку, не розхитана, усі передачі вмикаються нормально... що може бути? як це вилікувати?

Ситуація схожа. Ланос 1.5 поляк, 70 тис. пробігу. Спочатку відрегулювали кулісу. Проблема та ж сама. Купив нову. Через певний час знову погано вмикаються передачі. Особливо 5 і 2. Таке враження, що 5 передачу потрібно завжди направляти трохи в сторону 3 аби нормально зайшла, якщо не "попадаю" - хруст і передача не вмикається. Проблема з вмиканням 2 передачі "лікується" повторним вижиманням щеплення і вмиканням (наприклад) 3 передачі. Коли передачі увімкнені ні шумів, ні "хрусту" не чути, реагують на педаль газу нормально.

Допоможіть, будь-ласка, розібратись. Тричі їздив на СТО - на першому відрегулювали кулісу, на другому - її замінили, на третьому сказали знімати коробку й розбирати, або замінити її на коробку від Опеля...

 

Наперед дякую!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Забил и трогаюсь сразу со второй(если не под грузом)

Змінено користувачем svansvan
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а короткоходовая лучше )))

Чем лучше?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Забил и трогаюсь сразу со второй(если не под грузом)

 

Зщеплення давно міняли?)

 

 

 

. Тричі їздив на СТО - на першому відрегулювали кулісу, на другому - її замінили, на третьому сказали знімати коробку й розбирати, або замінити її на коробку від Опеля...

 

Наперед дякую!

 

Не треба вам шукати коробку від опеля...На ланосах переважно хороші коробки дефектів меньше ніж на   сенсовських коробках. Короче або перебирайте коробку, або на розборці купіть б/у від ланоса.

Змінено користувачем jasonua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Зщеплення давно міняли?)

 

 

 

 

Не треба вам шукати коробку від опеля...На ланосах переважно хороші коробки дефектів меньше ніж на   сенсовських коробках. Короче або перебирайте коробку, або на розборці купіть б/у від ланоса.

Дякую! Так і зроблю! Можливо хтось знає толкових спеціалістів у Києві, які допоможуть?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

доездился что сегодня перестала вкл задняя скорость .спала тяга с кулисы,психанул и на рынке купил кулису ,продавал за 400грн но отдал за 350 грн,белые фтулки да и белый металл,говорит эта хороша все берут не жалуются ,сейчас дома расмотрел и на ней выбито ICRBI 13049140,забил в инет они стоят 250грн но на сайте они из желтого метала!!вот теперь ломаю голову что я купил ??можно ли как то пробить по коду ???или сдать ее назад??

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 місяців потому...

Добрый день. не включаеться 2 передача на прошлой недели просто перестала вклячаться, что может быть. Теперь пол дня може вклячаться плохо а пол дня тупо не вклячаеться. Ланос 1.5 поляк. Мне подсказали что есть возможность что проблема в кулисе, и можно исправить самому.. но не могу разобраться.... может кто то сталкивался?

Привет. Была точно такая проблема. Если коробка в норме, тогда дело только в кулисе. Вот смотри 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

и решение с подробным фото отчетом 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.