Перейти до публікації

Як зняти пластмасову накладку з передньої стойки дверей?


A.B.

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Подарували мені відеореєстратор. Причепив я його - дріт висить по центру салона, якось не гарно. Вирішив прокласти, як рекомендують - під обшивкою стелі, потім вниз по стойці мж лобовим склом і правою передньою дверкою, і тоді кабель живлення в мене ховається під торпедо.

Під обшивку стелі запхав (місцями є щілини). А от як зняти цю пластикову декоративну накладку на стойці - не розумію. Видьорнув уплотнітєль з боку дверей, але пластикова накладка не піддається, сидить мертво... Боюся сильніше тягнути, щоб не поламати.

Підкажіть, хто в курсі - КУДИ і з як тягнути, щоб вона знялася (а потім назад стала як була)... Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3,6 тис.   216

Там по-моему 3 клипсы по длине накладки , такие же крепят карту двери. Сейчас холодно такими делами заниматься, можно сломать крепление под клипсы на самих накладках. В теплую погоду эти накладки достаточно легко снимаются (аккуратно поддевая отверткой с обратной стороны).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Доброго дня.

Подарували мені відеореєстратор. Причепив я його - дріт висить по центру салона, якось не гарно. Вирішив прокласти, як рекомендують - під обшивкою стелі, потім вниз по стойці мж лобовим склом і правою передньою дверкою, і тоді кабель живлення в мене ховається під торпедо.

Під обшивку стелі запхав (місцями є щілини). А от як зняти цю пластикову декоративну накладку на стойці - не розумію. Видьорнув уплотнітєль з боку дверей, але пластикова накладка не піддається, сидить мертво... Боюся сильніше тягнути, щоб не поламати.

Підкажіть, хто в курсі - КУДИ і з як тягнути, щоб вона знялася (а потім назад стала як була)... Дякую.

Сам запитав, сам відповідаю. Нарешті викопав в неті звіт на дану тему:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Правда, в мене чомусь "легко" не знімається нічого. Піду ще раз спробую...

Змінено користувачем A.B.
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Невже так важко уважно почитати розділ??? ось тема - 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, першим файлом саме те що потрібно. там коротко і ясно написано, з малюнками

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.