Перейти до публікації

SmartLight - освітлення салону на мікроконтроллері (+дімер)


VileDog

Рекомендовані повідомлення

Доброго Вам шановні рукоприкладчики!
 

Хочу представить вам свій високотехнологічний девайс, який я назвав SmartLight (ХЗ чого так).

Невеличкий відступ:

Річ у тому, що в мене давно чесалися свої "Оч.умелые ручки" і хотілось зробить щось на мікроконтроллерах(МК), освоїти для себе нову галузь і відповідно розширити свою БазуЗнань.
До цього з МК я зтикався виключно: скачать схему-спаять-прошить - "урр-р-р-р-р-а заработало!" Матроскін(с), або навпаки :). А нещодавно я зібрав БК "Україна" на свого сЄню... і пАнЄслась...
Понаставляв собі усіляких прог і давай крутить... Кінцева мета зібрать свій БК, і коЄ шо я вже накидав, але ж починати треба з малого, так би мовити, для тренування. З програмуванням я дружу, але з С++ і під M$ windowZ, та де наша не пропадала... наша пропадала віздЄ!
Отже SmartLight v1.0, в основу якого ліг мікроконтроллер - PIC12F683, має\матиме такі можливості:

ПЕРЕМИКАЧ В ПОЛОЖЕННІ ВИКЛ:

- плавно вмик.\вимк. підсвітки на на 30сек по натисненню на додаткову кнопку

- можливість налаштування часу підсвічення

- можливість налаштування яскравості

- діммер (при підключеному дроті запалення і ввімкненому запаленні працює постійно, інакше - 1хв)

 

ПЕРЕМИКАЧ В СЕРЕДНЬОМУ ПОЛОЖЕННІ

- плавно вмик.\вимк. підсвітки на на 30сек по натисненню на додаткову кнопку (час налаштовується у попередньому режимі)

- можливість налаштування яскравості

- затримка підсвічення після зачинення дверей (час налаштовужться. мін.=1сек.)

- діммер (при підключеному дроті запалення і ввімкненому запаленні працює постійно, інакше - 1хв)

- антісклероз! Вимкнення світла після ХХ-годин при відчинених дверях і вимкненому запаленні (в розробці)

 

ПЕРЕМИКАЧ В ПОЛОЖЕННІ ВКЛ.

- можливість налаштування яскравості

- діммер (при підключеному дроті запалення і ввімкненому запаленні працює постійно, інакше - 1хв)

- антісклероз! Вимкнення світла після ХХ-годин при відчинених дверях і вимкненому запаленні (в розробці)

 

Всі налаштування зберігаються навідь після вимкнення живлення!!!

 

Начебто нічого не забув... Невдовзі викладу фото\відео...
 

Від Вас хотілось би почути:

Наскільки корисний\потрібний такий девайс?
Скільки $$$ ви б за таке заплатили? :)

Які б функції ви ще б додали (окрім кавоварки :) )

 

Схема, прошивка та інше буде викладено після польових випробувань! Наразі йде, так би мовити, лабораторне дослідження :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Фотки:

406913616.jpg
Зліва - отвір для пищика ;). Зправа - Буде додаткова кнопка.
 

 

958550371.jpg

Світлодіодні стрічки старі, холодні білі. Планую замінить на 1Вт світлодіоди теплого кольору.

 

456956603.jpg

Зворотній бік.

 

334126106.jpg

Плата девайса з дефектом розводки (перший блІн все ж таки), але наступні девайси, якщо будуть, то з мікроконтроллером в SO-8 корпусі, тому "дефект" на руку, а для експерементів і так зійде.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Прошу вибачення.

В пункті

- діммер (при підключеному дроті запалення і ввімкненому запаленні працює постійно, інакше - 1хв)

Помилочка. Не "діммер" а chime module, в простонароді "колокольчик", тільки звук простійший.

ЗІ. Стільки переглядів і жодної відповіді.... :spyglass:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я жписав:

Схема, прошивка та інше буде викладено після польових випробувань! Наразі йде, так би мовити, лабораторне дослідження :)

Схема ще сирувата, та й без прошивки вона вам не допоможе. Можу дать ссилку на схему яку я брав за основу.

Змінено користувачем VileDog
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Скільки $$$ ви б за таке заплатили? :)

Один грош ( в базарный день) :)

По порядку.

Для вас большой + то, что начали освоение с пиков а не с суррогатов типа атмел. :)

Сами мелкочипы более экономичные и имеют лчшие параметры по сравнению с ат...м.

Теперь ----

Зачем такой мудреный алгоритм? Какие выборы кнопкой яркости и прочих вообще не нужных параметров?

Для плафонного диммеры всего то нужно по возможности плавное нарастание яркости в течении 1-2 сек. ( имитация обычной лампочки и не такой удар по глазам в темноте)

При закрывании двери плавное - в течении 45 сек, - 1 мин. затухание.

Таймер незакрытой двери - даже при открытой двери более 5 иню лампочка должна погаснуть.

Линия включения зажигания - просто ускоряет процесс затухания  до 15-25 сек.

Какие еще нужны кнопки для этого????  В устройстве , тем более автомобильном чем меньше органов управления и скрытых настроек тем лучше.

Ну и последнее, чтото я не увидел в описании никакого интеллекта ( смарта).

Обычный диммер с замороченными настройками.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Один грош ( в базарный день) :)

Для наступних експериментів мені потрібен PIC18F2620. Візьму у вас такий за грош! Навідь 15грошей за пересилку заплачу ;)

На атмели я і не дивився, а після тих знущянь, які витримав мій ПІК, - я про атмели і слухать не хочу.

 

 

Какие еще нужны кнопки для этого????  В устройстве , тем более автомобильном чем меньше органов управления и скрытых настроек тем лучше.

А комусь хочеться щось покрутить і налаштувати під себе. ""Кожному своє!" - так було написано на воротях Бухенвальду..." (С) Л.Подерев"янський

 

Ну я вас зрозумів...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.