Перейти до публікації

Обговорення про наступні клубні зустрічі.


cyberwolf

Рекомендовані повідомлення

Пропоную на травневі свята на природі! Проведемо офіційні збори учасників клубу, а потім відсвяткуємо це шашличком!

Обговорюємо день і місце зустрічі. І запасні варіанти також, враховуючи можливі зміни погоди...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я буду. Де і коли ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А як без мене????? Я буду теж!!!! Треба зразу обговорити сумму грошей на закупки і вибрати людину яка це зробить. Можете пропонувати кандидатури!!!! На початок думаю гривень по 50 на людину. Якщо хтось з дружиною, дівчиною чи бахуриском, то множимо на 2! Ваші пропозиції?????

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хочу на правах активного учасника нашого клубу та з дозволу "Кураре" повідомити наших читачів! Ми все ж таки клуб, і є прохання не ігнорувати такі важливі збори. Попробуйте відкласти свої справи "на трішки пізніше" і зібратись разом. Це ж важливо для розвитку клубу, а від розвитку клубу залежить щастя кожного учасника. (економія грошей, хороші поради, знижки на клубні картки, хороший настрій, балтика 0, ітд.....)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я розумію, що не в кожного є можливість та бажання вирватись самому покинувши сім"ю. Тому питаю Юрка, як ти дивишся, якщо будуть люди які приїдуть не самі????? Дякую, ти дивишся позитивно! Давайте разом. Хто сам, хто з дружиною, а інші хто як може і хоче!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я за. З ким буду - то залежить від дати та місця зустрічі. Шашличок рулить, балтика "0" - хай їй грець :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я за! :appl: тiльки треба з датою визначитися. тодi я скажу точно йо, чи не йо!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вітається присутність не тільки учасників клубу але й групи підтримки членів клубу! :joking:

Місце - вибирайте, дату - пропонуйте!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Друзі, як на рахунок грошей???? 50 Влаштовує, чи може менше?

Хоча по вашому мовчанню я розумію, що ви хочете 100 здавати??

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Питання не в грошах, а втому хто займеться цим патинням (збір коштів, закупівля провізії ....).

Якщо потрібно то можна і 100 грн. дати.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Питання не в грошах, а втому хто займеться цим патинням (збір коштів, закупівля провізії ....).

Якщо потрібно то можна і 100 грн. дати.

тiпа да! :fart: я за дiалог!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я пропоную по 50 на початок, збирати може будь-хто хай пропонує "Кураре".

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я пропоную по 50 на початок, збирати може будь-хто хай пропонує "Кураре".

"Хай чабан, усі гукнули, за атАмана буде" :)

Ви не з того починаєте. Спочатку вирішіть де і коли зберемося. 2-го травня ніби-то буде добра погода, далі по прогнозам - дощі. Місце зустрічі - беріг Бистриці. Де саме - пропонуйте. За годинку до зустрічі я з добровольцем (наприклад - Женя) їдемо у Велес і скупляємося. Потім ділимо суму покупок на кількість учасників.

Необхідно взяти з собою:

-шомпури (Kurare - 6 шт)

-ніж

-імпровізований столик

-сокиру

-мяч

Доповнюємо список речей, записуємо хто що візьме.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Пропоную берег перед Черніївом: там непоганий зї"зд до самої води, і місця багато,я раз та три фури здоровенні бачив, та й сам регулярно відпочиваю.

Маршрут: по Коновальця за аеропорт через міст, одразу за мостом поворот направо на грунтову дорогу, по ній з"хати до каміння, а потім вверх по березі, доки не наткнетесь на інших.

дрова бажано мати свої, практика показує, що на річці все визбирують дуже ретельно :)

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2-го в мене невийде. :cry:

хоть фоток наробiть...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Двоє відмовилися, інші - мовчать. Супер!

Які будуть варіанти?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

да, я поняв фото небуде! :( може тодi без шашлика просто в п`ятницю зустрiнемось?...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

сьогоднi 18.00 я буду бiля Арсену. хто буде то буде... але я хочу подивитися на бортовий компутер у ivf. мо приiiдеш? :beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 6 місяців потому...

Привіт всім землякам! Як на рахунок зустрічі, маю до вас багато питань, і багато мене цікавить. Буду радий зустрітись

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

І я підтримую.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.