cyberwolf

Обговорення про наступні клубні зустрічі.

В этой теме 946 сообщений

Я нікуди не пропав, я є, і є тут. Лавку з багажника забрав і вже поставив, все добре. Не хвилюйтесь так, хоча справді приємно.

Поделиться сообщением

Всім привіт, у Франківську ще відбуваються клубні зустрічі :)

Поделиться сообщением

Всім привіт, у Франківську ще відбуваються клубні зустрічі :)

Відбуваються регулярно! Раз на пів-року! Може назріє нова зустріч...

Поделиться сообщением

я наприклад за. :beer: ну і за зустріч також...

Поделиться сообщением

То як, сьогодні щось буде? :beer::boyan:

Поделиться сообщением

Привіт усім, чув про зустрічі, а коли відбудеться наступна?

Переміщено by Kurare

Поделиться сообщением

Привіт всім одноклубникам. Зустрічі відбуваються по пятницям десь коло шостої - сьомої години вечора. Час узгоджується на форумі додатково. Але останні пів року чи майже пів, не проводились. Якось не вистачало часу, а може бажання, тай криза заставила передивитись якісь життєві пріоритети. Якщо наш "Голова" вирішить забратись я не проти, та цієї пятниці я їду в рейс і мене не буде до 12 числа, тобто наступні дві пятниці я не зможу а на третю 17.07.2009 я готовий. Пропоную голосувати. Хто за 17.07.2009.

Поделиться сообщением

Якщо наш "Голова" вирішить забратись я не проти, ... на 17.07.2009 я готовий. Пропоную голосувати. Хто за 17.07.2009.

А куда мені зАбратися? :D

А якщо ти мав на увазі: зібратися, то я не проти. Женя, ти на правах топікстартера (саме ти започаткував цю тему :) ) можеш збирати народ. Я не можу і не маю права забороняти.

Якщо не буде форс-мажору, то я обов`язково приїду.

Місце мабуть те саме - біля Арсену? Година 19.00 ?

Поделиться сообщением

Якщо наш "Голова" вирішить забратись я не проти, ... на 17.07.2009 я готовий. Пропоную голосувати. Хто за 17.07.2009.

А куда мені зАбратися? :D

А якщо ти мав на увазі: зібратися, то я не проти. Женя, ти на правах топікстартера (саме ти започаткував цю тему :) ) можеш збирати народ. Я не можу і не маю права забороняти.

Якщо не буде форс-мажору, то я обов`язково приїду.

Місце мабуть те саме - біля Арсену? Година 19.00 ?

"Голова" дав право збиратись! (Жарт) 17.07.2009 біля Арсену! Година 19.00. Відписуйтесь хто має бажання! Будуть форсмажори, то нічо страшного. Пишіть хто готовий на збори! Я думаю за такий "короткий" час нам буде обовязково про що поговорити! Та і нового народу вже трохи назбиралось! Будемо знайомитись!

Поделиться сообщением

17.07.2009. я за! і швидше за все шо буду. тільки от похвалитися нажаль немає чим, крім пробігу :( (грошей на апгрейди немає) но зато бажання хоть відбавляй. хоча один елемент нового тюнінХу буде :crazy: ...

Поделиться сообщением

а ми в основному збираємось на зустрічі не для того щоб понтуватись. А для того щоб поспілкуватись!

Поделиться сообщением

а хто про понти каже? поставив, показав, сподобалось, розказв де за скільки, коли нашо! шо показувати на пальцях шо ти хочеш зробити, а шо на машині... Так рухається прогрессс (якого всі добиваються)

Тим не менше мене не буде :cry: я забув шо 18. друга треба женити, а я якби дружба перший :SM068: такшо нажаль... нічо сподіваюся що не останній раз у нас клубна зустріч.

Поделиться сообщением

При можливості приїду 17.07.09 о 19-00 біля Арсену.

Поделиться сообщением

Всім привіт :) . Я також буду :beer: . Раз на пів-року можна :yahoo: . У разі форс-мажорних обставин у мене, напишу.

Поделиться сообщением

я хочу на клубну зустріч!!! :shecry: давайте частіше збиратися... може після 17 через два тижні знов???

Поделиться сообщением

я хочу на клубну зустріч!!! :shecry: давайте частіше збиратися... може після 17 через два тижні знов???

От 17-го числа зустрінемось, і поговоримо. Я не проти збиратись раз на два тижні. :yes:

Поделиться сообщением

Привіт, шановне паньство давайте на самій зустрічі і обсудимо про збори. Я думаю зараз це робити не доцільно!

на зустрічі будуть:

1)cyberwolf

Поделиться сообщением

Привіт, шановне паньство давайте на самій зустрічі і обсудимо про збори. Я думаю зараз це робити не доцільно!

на зустрічі будуть:

1)cyberwolf

Напевно приїду :yes:

Поделиться сообщением

1)cyberwolf

2. SergDrag

Поделиться сообщением

Вельмишановне паньство! Перетнулись ми пару днів тому з taraSICKом і виявили цікаву річ: клуб все більше і більше, а активності все менше і менше. Вихід ми бачимо тільки один - зробити зустрічі більш регулярними. Колись я сам казав, що потреби зустрічатися часто просто немає. І на той момент це було правдою - нас було чоловік п"ять, із них приїжджало в кращому випадку двоє. Тепер ситуація дещо інша - цілком можна зробити зустрічі регулярними. Тобто приїжджаємо і стоїмо в зазначеному місці. Приїхав хтось - добре. Нема нікого - ну що ж, не склалося.

Перший привід зібратися уже є - adest забрав з ремонту свою машинку, подивимося на те чудо - білий хетч. Ну що, на цю п"ятницю збираємось, чи відкладемо до наступної?

Поделиться сообщением

Пропоную зустрітись 4 вересня (п'ятниця) о 17.00. :beer: Пізніше не дуже бажано, далеко їхати, ну в крайньому на 18.00. Хто за? (Де зустрічаємось?) 8-)

Поделиться сообщением

Если основные вопросы решу(Глушак, тормоза, амортизаторы-развал)- то я обязательно буду!

Поделиться сообщением

Місце, думаю, міняти змісту немає - на лівій стоянці коло Арсену багато місця, легкі під"їзди і магазин з кафе :). А от 17-00 - то таки зарано, думаю, більшість працює довше.

Поделиться сообщением

А от 17-00 - то таки зарано, думаю, більшість працює довше.

П'ятниця - скорочений робочий день, хоча можна і в 18.00.

Поделиться сообщением

ЗА

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

• Последние посетители   0 пользователей онлайн

Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу