Перейти до публікації

Что нужно для перешивки салона.


Dect_J

Рекомендовані повідомлення

Жена хочет швейную машинку.А я хочу перешить салон сам (люблю все сам делать),но не знаю как.

Вопросов несколько:

1. Какую лучше купить швейную машинку для обшивки салона кожей. Хочу бублик толстой кожей обшить.

2. Какой кожу лучше использовать,пока только стойки и карты дверей.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

по поводу машинки ниче не скажу.

а по поводу материала вот.на 17 ЖМР прям напротив остановки автобусов.есть гамазинчик швейных мат-лов

там я покупал мат-ал помоему 90 грн 1.5 х 1 м     я им обшил салон 9ки

исле хочеш можна будет пересечься посмотриш,потрогаеш ))

 

правда я клеил на клею 88 

Змінено користувачем F1NT
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1. Для якісної перетяжки салону автомобіля потрібна промислова швейна машинка для середніх і важких матеріалів із тройним транспортом(безпосадочна). Можна буде пришивати всі пластикові деталі, кріплення, робитит красиву декоративну вистрочку товстою ниткою(10ка) із 8мм довжиною стіжка. Така машинка коштує не дешево, дешевше вийде в ательє загнати і перешити всю автівку включно  із пластиковими деталями та потолком. 

2. Якщо зупинили вибір на досить преміальному матеріалі, а саме шкірі, то тут потрібно обирати саме автомобільну шкіру. І на цьому не економити. Адже автомобільна і меблева шкіра - це зовсім різні матеріали по якості, зносостійкості і великою кількістю інших властивостей. 

Для перетяжки стійок, карт і інших деталей достатньо і шкірзамінників. Радив би використовувати досить відомий матеріал під назвою "еко-шкіра". Він також чудово підходить для сидінь, якщо зацікавить то можна буде детальніше розписати всі плюси і мінуси даного матеріалу.

Із клеїв радив би MAH(із чорною етикеткою, а не зеленою)(Німеччина), Boterm GTA (Польща), Kleiberit c114/5 (Німеччина,) Kenda Koll Multifix (Італія). Саме ці клеї гарантуватимуть високу якість поклейки, і в спеку не дадуть жодних шансів деталям відклеїтися.


Якщо є якісь запитання, задавайте. Спробую допомогти.

Змінено користувачем x_omega_x
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

С сидениями точно связываться не буду,это очень сложно (надеюсь пока).Хочу заняться флокирование (надеюсь выйду на професиональный уровень),а кожа (или кожзам) это попробовать (начну с машины жены,ее не жалко). Хотел совместить например в флок и кожу. Жена просто хочет швейную машинку купить,вот я и подумал,что бы и мне было полезно.Ей хочу купить 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 ,я уже понял что для перешивки всего сало нужно профессиональная машинка. А какою швейную машинку посоветуюте посмотреть?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

по поводу машинки ниче не скажу.

а по поводу материала вот.на 17 ЖМР прям напротив остановки автобусов.есть гамазинчик швейных мат-лов

там я покупал мат-ал помоему 90 грн 1.5 х 1 м     я им обшил салон 9ки

исле хочеш можна будет пересечься посмотриш,потрогаеш ))

 

правда я клеил на клею 88 

Я знаю про этот магазин,мы с женой заходили (она хотела материал купить для платья себе и доци) минут за 15 до закрытия,с нами уже не разговаривали и сказали что-бы завтра приходили.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1. Для якісної перетяжки салону автомобіля потрібна промислова швейна машинка для середніх і важких матеріалів із тройним транспортом(безпосадочна). Можна буде пришивати всі пластикові деталі, кріплення, робитит красиву декоративну вистрочку товстою ниткою(10ка) із 8мм довжиною стіжка. Така машинка коштує не дешево, дешевше вийде в ательє загнати і перешити всю автівку включно  із пластиковими деталями та потолком. 

2. Якщо зупинили вибір на досить преміальному матеріалі, а саме шкірі, то тут потрібно обирати саме автомобільну шкіру. І на цьому не економити. Адже автомобільна і меблева шкіра - це зовсім різні матеріали по якості, зносостійкості і великою кількістю інших властивостей. 

Для перетяжки стійок, карт і інших деталей достатньо і шкірзамінників. Радив би використовувати досить відомий матеріал під назвою "еко-шкіра". Він також чудово підходить для сидінь, якщо зацікавить то можна буде детальніше розписати всі плюси і мінуси даного матеріалу.

Із клеїв радив би MAH(із чорною етикеткою, а не зеленою)(Німеччина), Boterm GTA (Польща), Kleiberit c114/5 (Німеччина,) Kenda Koll Multifix (Італія). Саме ці клеї гарантуватимуть високу якість поклейки, і в спеку не дадуть жодних шансів деталям відклеїтися.

Якщо є якісь запитання, задавайте. Спробую допомогти.

8мм длина стижка-это очень важно и в каких деталях его используют? Просто предложили промышленную швейную машинку по хорошей цене,но у нее длинна стижка 6 мм. (реальных 6 мм.) и она для легких и средних тканей.Я хочу научится рули обтягивать,а дальше будет видно.Что значит пришивать все пластиковые детали?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

8мм для декоративного шва. Можна  і меншу довжину робити. Такої машинки вистачить для пошиву не складних деталей із шкіри, заміннику і тд. Для салонів потрібна буде все ж таки потужніша машинка, Адже іноді приходиться зшивати такі товщини матеріалів, що насилку під лапку заходять. І тут потрійний транспорт гарантує якісне продвигання матеріалу.  Для перетяжки рулів вистачить на 100% тіє машинки, що вам пропонують.

Яка фірма і модель машинки, яку пропонують? Звісно якщо не секрет.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

8мм для декоративного шва. Можна  і меншу довжину робити. Такої машинки вистачить для пошиву не складних деталей із шкіри, заміннику і тд. Для салонів потрібна буде все ж таки потужніша машинка, Адже іноді приходиться зшивати такі товщини матеріалів, що насилку під лапку заходять. І тут потрійний транспорт гарантує якісне продвигання матеріалу.  Для перетяжки рулів вистачить на 100% тіє машинки, що вам пропонують.

Яка фірма і модель машинки, яку пропонують? Звісно якщо не секрет.

Конечно не секрет предлагают с сервомотором  Siruba L818D-H1 цена 3600 грн,но я уже понял что эта вроде не пойдет. Есть Б/У Типикал 6-7 D цена 3600 грн. Но беда в другом,я пока не нашел магазин с хорошим ассортиментом тканей. Если с тканемями решу вопрос,буду брать Типикал но новый,а у Вас какая швейная машинка.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.