Alex_Cline

Автосервисы во Львове,куда стоит обращаться,а куда нет....

В этой теме 18 сообщений

Добрый день!Может кто-то пользуется услугами автосервисов как официальных так и неофмциальных и может посоветовать.......интерисует не конкретно не конкретно электрик или двигателист,а в целом.Чтоб можно было обратиться по разным проблемам........Спасибо)

Поделиться сообщением

Добрый день!Может кто-то пользуется услугами автосервисов как официальных так и неофмциальных и может посоветовать.......интерисует не конкретно не конкретно электрик или двигателист,а в целом.Чтоб можно было обратиться по разным проблемам........Спасибо)

Доброго дня! Теж маю потребу у такій інформації. Буду вдячний якщо хтось підкаже хорошого маляра...

Поделиться сообщением

По ходовій та по іншим роботам(сходження, ГРМ, заміна масла)  їзджу на СТО з народною назвою "Стекляшка" , вул Кульпарківська на виїзді з міста перед знаками зліва(метрів 150).

Роботою задоволений, ціни помірні. 

Поделиться сообщением

Знаю хорошх майстрів, що займаються кузовними та косметичними ремонтами, з досить хорошими цінами!!!
Мого Ланоса після аварії відновили на 100%
Знаходяться на Кульпарківській
Кому треба номер: 0989427868

Поделиться сообщением

Подпишусь.

Поделиться сообщением

Парни посоветуйте нормально СТО у Львове для замены сцепления. А то по ходу мое подыхает, и надо будет к весне наверное заменить.

Поделиться сообщением

до весни ще далеко. 

якщо всі потрібні  запчастини (корзина. диск. підшипник. вилка)   мати з собою то там на 1 год роботи , 

Своє перший раз міняв на СТО Оксамит, але тепер по ньому чую тільки негативні відгуки .

2-й раз вже на вказаному раніше на вул.Кульпарківська сервісі. але людина яка це робила  вже там не працює. можу в ПП скинути номер телефону, але якщо до весни чекати -- то канєшно не так мало часу.

Поделиться сообщением

до весни ще далеко. 

якщо всі потрібні  запчастини (корзина. диск. підшипник. вилка)   мати з собою то там на 1 год роботи , 

Своє перший раз міняв на СТО Оксамит, але тепер по ньому чую тільки негативні відгуки .

2-й раз вже на вказаному раніше на вул.Кульпарківська сервісі. але людина яка це робила  вже там не працює. можу в ПП скинути номер телефону, але якщо до весни чекати -- то канєшно не так мало часу.

Спасибо за подсказку. Если сможешь кинь номерь в личку. Если не этот мастер сделает, то может посоветует нормальное место.

Поделиться сообщением

Доброго дня! Порадьте де у Львові можна поміняти сальник ГУР без зняття рейки (замінити з салону). Побачив що шумка в маслі і має специфічний запах.  Після 4-х денного ремонту пічки з повним зняттям панелі, проклейкою заслонок і дрібним ремонтом всього що потрапило в поле зору, в гаражі сидіти не хочу. 

Поделиться сообщением

попробуй звернутися з таким запитанням на сервіс по вул.Трускавецькій , недалеко від вул Стрийської.

або сервіс в Дублянах ПП Магола.

Оба сервіси якраз по цим механізмам.

Поделиться сообщением

Автесервіс в дублянах. Як написав rova2.

Поделиться сообщением

Є нормальне СТО на садовій, так і називається СТО на садовій, кому цікаво дам номер в пп

Поделиться сообщением

Здоров, хлопці!)

Можете порадити хорошого майстра чи СТО по кузовних роботах?

Цікавить рихтовка та покраска крила.

Поделиться сообщением

Здоров, хлопці!)

Можете порадити хорошого майстра чи СТО по кузовних роботах?

Цікавить рихтовка та покраска крила.

Якщо мова про ланос -- то не раджу. 

Бо сам на днях взнав що така робота вартуэ 500грн . зразу пояснили що крила починають ржавіти через рік-два.

Додайте вартість фарби  = огого.

Я б краще шукав потрібне на розборках в ідеальному стані з заводською фарбою- точно дешевше. Відтінок хоч і можливий , але точно буде без переплат і надовго.

Поделиться сообщением

а не підкажете, де в нас є розборки по ланосах? Раніше з ними просто не стикався..

Поделиться сообщением

Доброго дня.

Є задача - перекинути все (двигло, ходову, салон...) з однієї Daewoo Polonez на іншу.
Хто цим може зайнятись? Порадьте тих, хто може.
Мой номер - 380939936575

Отредактировал SHaMaN_R

Поделиться сообщением

На нашому форумі поцупив у когось http://car-book.com/garages/c-lvov/Краще ніж нічого.

Підбирай. Але головний мінус - нема відгуків. 

Поделиться сообщением

Міняв гальмівні шланги на СТО Оксамит на вул. Тролейбусній. На одному загубили і не поставили мідну шайбу, і продірявили викруткою пильник циліндра супорта в двох місцях! eek.gifТак щоб заіржавів від вологи і я приїхав його міняти. Наплюватильське ставлення до авто і безпеки водія, якщо не сказати злочинно недбале. Категорично не рекомендую.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

• Последние посетители   0 пользователей онлайн

Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу