Перейти до публікації

Ланос-клан как он есть во всей своей красе!


Andrew

Рекомендовані повідомлення

Я просто привел пример БМВ шоу.... А на счет МЕГА Слёта и совместной фотки Я обеими зеркалами ЗА!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...
  • 4 місяці потому...

что там слышно по поводу слёта Ланософф?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,8 тис.   2
Я також приєднуюсь до ідеї))) А як що до ідеї зробити клюбний перекидний календарик на стіну формату А4???

Не хочу календарь. на балконе уже пылятся парочка классных календарей, которые и выкинуть жалко, и висеть не оставишь - их годы уже прошли... Наверное, все-таки выкину. Так и наш календарь - повисит годик и уйдет в анусы истории. А вот плакат без календаря может годами висеть.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...
Я також приєднуюсь до ідеї))) А як що до ідеї зробити клюбний перекидний календарик на стіну формату А4???

Не хочу календарь. на балконе уже пылятся парочка классных календарей, которые и выкинуть жалко, и висеть не оставишь - их годы уже прошли... Наверное, все-таки выкину. Так и наш календарь - повисит годик и уйдет в анусы истории. А вот плакат без календаря может годами висеть.

Старик, ты как всегда прав!!! +5 За плакат!!!! :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я також приєднуюсь до ідеї))) А як що до ідеї зробити клюбний перекидний календарик на стіну формату А4???

Не хочу календарь. на балконе уже пылятся парочка классных календарей, которые и выкинуть жалко, и висеть не оставишь - их годы уже прошли... Наверное, все-таки выкину. Так и наш календарь - повисит годик и уйдет в анусы истории. А вот плакат без календаря может годами висеть.

А мне кажется и то и другое имеет право на жисть! И календарик полистать годик можно и плакатик повисеть тоже можно пару лет!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.