Перейти до публікації

Допомога при встановленні спойлера на хетчбек.


Ukrainian-Boy

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Цікавить як правильно встановити спойлер на Ланос хетчбек. В сусідніх темах вичитав, що на склянний герметик. Але чесно кажучи якось "стрьомно", щоб не политів він у їдуче авто з-заді. Чекаю ваших порад + можливо хтось може в цьому допомогти.

Ось сам спойлер:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3,7 тис.   2

Где и почем брали - если не секрет?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

болты срезаны. Обычно крепится на болты - сверлится заднее стекло аккуратно. Я бы крепил на стекольный герметик

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Именно на стекольный герметик. Держать будет если все правильно сделать!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

сверлится заднее стекло аккуратно

впервые слышу чтобы сверлили. на спортах стекло было с дырками с завода. да и купить его в принципе можно

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Где и почем брали - если не секрет?

Брав тут на форумі. Відносно ціни, пізніше відпишусь!

впервые слышу чтобы сверлили. на спортах стекло было с дырками с завода. да и купить его в принципе можно

А чи ця модель спойлера підійде на ті отвори з скла спорта. Хоча скла бажання немає купувати!

Именно на стекольный герметик. Держать будет если все правильно сделать!!

Та в тому то і проблема як зробити правильно, все це! <_<

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, треба говорити з тими, хто займається поклейкою скла. А от чи цей підійде - не знаю. та й оригінального скла вже нового мабуть не знайти.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, треба говорити з тими, хто займається поклейкою скла. А от чи цей підійде - не знаю. та й оригінального скла вже нового мабуть не знайти.

А в нас тут на форумі немає тих кого можна б було порадити, що зроблять все на 5+ ?

Змінено користувачем Ukrainian-Boy
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

немає тих кого можна б було порадити,

нажаль, не знаю.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Клеил на свой Хетч спойлер на фирме по ремонту стёкл. Киев, в районе Перова. Цена вопроса - 100грн. Обезжирили, наненсли основу, затем клей, прилепили - НаМэртво))) Если что - в личке или по телефону раскажу как найти мастеров.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 6 місяців потому...

Клеил на свой Хетч спойлер на фирме по ремонту стёкл. Киев, в районе Перова. Цена вопроса - 100грн. Обезжирили, наненсли основу, затем клей, прилепили - НаМэртво))) Если что - в личке или по телефону раскажу как найти мастеров.

якщо можна фото пліз!у мене теж хеч бек,(не можу поки показати бо ще"маленький")один спойлер є на склі кляпи з завода.

але щось мені замало(вигляд ще не такий)хочу ще один на середину скла,або внизу скла.

е щось таке?може щось порадиш? :peace:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

якщо можна фото пліз!у мене теж хеч бек,(не можу поки показати бо ще"маленький")один спойлер є на склі кляпи з завода.

але щось мені замало(вигляд ще не такий)хочу ще один на середину скла,або внизу скла.

е щось таке?може щось порадиш? :peace:

У меня выглядел вот так: 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У меня выглядел вот так: 

спасибі!у мене такий же самий.

я думав що ще якийсь нижче є,на склі або на кляпі.

А взагалі ти ще якісь бачив?

Ще питання про підкрилки,хто виробник?скільки коштують?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.