Перейти до публікації

Радиосвязь


ur3cag

Рекомендовані повідомлення

Из свеже-отреставрированного:

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

А у кого какие СиБи радио станции стоят в машине? Если можно идеальную модель станции и антенны на магните для авто посоветуйте.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Идеально - самая простая радейка АМ/FM 0-5. 40 каналов - с головой хватит. Антенна - обычная :) Лучше крепление на багажник, магнит для такой антенны слишком огромный выходит.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Ребята в Киеве работает киевский авторадиоканал на СИ БИ диапазоне в FM модуляции на 13 канале(дальнобой 15 AM манипуляции пальцами минимальные) Вот небольшая нарезка видео снятое с регистраторов участниками этого канала

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Собственно и сам канал в интернете . Всем удачи 73.

Змінено користувачем levis
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Всем камрадам привет! UR3AIS

 

На борту: сибишка Dragon CB-407 MK4 а также 2-ка и 70-ка на переноске Baofeng UV-B5

 

Дома: Icom IC-F111

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

При установки СВ антены.Сверлить багажник обязательно? Как вы оцените место на крышке багажник в дырку для прикручивания номерного знака?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

При установки СВ антены.Сверлить багажник обязательно? Как вы оцените место на крышке багажник в дырку для прикручивания номерного знака?

 

 

Место на крышке багажника где прикручивается номерной знак конечно низковато, в идеале магнитная основа на крышу, но стоит она в районе 400 грн. Я поступил по-другому купил за 450 грн. рейлинг-багажник на крышу ланоса и закрепил антенну посередине одного из рейлингов. Так что и антенна на месте и в случае чего, предварительно сняв антенку, можно что-нибудь на крышу пригрузить (например накачанную лодку, т.к. я летом часто езжу на рыбалку).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...
  • 2 місяці потому...

В машині Dragon CB407 MK4 і антена Wilson Little Will. Розумію, що набір так собі, але на 1-2км працює. Була в мене Лемм АТ71, але я її продав, необдумано якось продав((( Але проблема з радіо, мене погано чути, тобто голосно, але якось так хрипло. От думаю, чи то проблема в тангенті, чи в самій рації. Як би то перевірити?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

В машині Dragon CB407 MK4 і антена Wilson Little Will. Розумію, що набір так собі, але на 1-2км працює. Була в мене Лемм АТ71, але я її продав, необдумано якось продав((( Але проблема з радіо, мене погано чути, тобто голосно, але якось так хрипло. От думаю, чи то проблема в тангенті, чи в самій рації. Як би то перевірити?

 

Проблема може бути і в тангенті (поганий електретний мікрофон) і в самому трансивері. Із тангентою там просто, йдете на найближчій радіоринок і купляєте новій мікрофончик, коштує він не багато (до 15 грн.), випаюваєте старий мікрофон, ставите новий і перевіряєте, якщо не допомогло, тоді це вже проблема самої радіостанції. Хоча проблема зовсім не велика, але якщо не розбираєтесь у радіо, тоді потрібно пошукати такого фахівця. Тому що Вам портібно усього лиш настроїти модуляцію. Настоюється вона за допомогою змінного резистора та заміною методом підбору одного конденсатору у тракті формування модуляції. Взагалі у більшості радіостанцій із заводу модуляція не дуже гарна (тиха, бубоняща, хрипла тощо) тому радіоаматори майже завжди її доробляють. Також можна встановлювати у радіостанцію мікрофонний підсилювач, але це вже трохи важче.

Змінено користувачем Андрей-ZP
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Спецы меня могут не понять,но. Нужен комплект из двух раций для общения между собой. Нужно в случае переезда для общения между двумя машинами. Что посоветуете в категории цена-качество. А в машину что поставить можно? Си-Би хотел,но дырки в кузове не смогу сделать,портативное для дороги есть.

Змінено користувачем Dect_J
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Общаться при движении в колонне подойдут практически любые дешевые портативки. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...
  • 3 тижні потому...

З рацією розібрався. Проблема була в тому, що на близькій відстані була занадто велика потужність. Завтра може заберу свого старенького "Кайзера" і буде мені щастя. Або не буде, якщо поганий покупець мені його припалив(((

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...
  • 4 місяці потому...

Пользуюсь китайской рацией Baofeng. В основном применяю на киевских велопокатушках. Иногда слушаю эфир патрульных служб. Слышал, что есть автолюбительская общая частота. Но не включался. Никто не знает действующую частоту в Киеве?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На автоюа в разделе радиосвязь можно посмотреть.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.