Перейти до публікації

Літопис клубних зустрічей


Kurare

Рекомендовані повідомлення

Молодці. Чекаю фото. І вже напевне знаю куда ділась жаба з аватарки яроса 31- пішла мене душити :shecry:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ігор пробує мою карту в своєму реєстраторі:

Змінено користувачем SergDrag
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гарно відпочили, молодці!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Прошу вибачення за те що не зміг приїхати. Можливості зайти в нет і відписатись в мене не було , а передзвонити і попередити - недодумався. :verysad: Ще раз прошу вибачення. :(

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

На кінець (набрався сміливості) найшов час скинути фото після нашої зустрічі на озері

04913efb0904.jpg

1a085db39672.jpg

7fd15a9ea722.jpg

cc22c57aad7f.jpg

0eb7519256a8.jpg

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 6 місяців потому...

08.05.2013 чергова зустріч клубу на природі з шашличком!!

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Змінено користувачем jasonua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

навмисно без фокуса шоб обличчя не було видно)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я теж звіт в картинках зроблю, бо вперше мав фотик.

Отже, дорога привела нас сюди:

a2f5f1a1979f.jpg

Стояночку ми вибрали так собі, зате захищену від водної стихії:

2c2d1e7bbbcd.jpg

Розгрузились, звичайно, не без того, щоб щось не забули:

91f5d6562c1a.jpg

Облаштування польового засідання:

eddb2691b447.jpg

Тези виступів взяли з собою, доповіді готуються:

39b7313eafda.jpg

b31116acf98d.jpg

Ігор відганяє комарів:

5741e22a655e.jpg

Підсумки зустрічі: м"яса взяли мало, дві пляшки "нульовки" залишилися невикористаними.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А хто робив фото біля Велесу??

Як на мене, то по шомпору м`яса було нормально, ще б по одному шомпору і нульовці пішло би звісно, але комарі вже нас трохи їли))

Змінено користувачем jasonua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А хто робив фото біля Велесу??
Я зробив кілька загальних планів, але всі вони були не дуже вдалі, то я їх повитирав. Є тільки ті, що стосувалися порівняння двох мийок, вони у відповідній темі.

ЗІ: А ні, пару лишилося:

b6cccaa3d80f.jpg

46a7dffe3e45.jpg

d2ebf04e181c.jpg

Змінено користувачем SergDrag
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

20 червня 2013 року відбулася історична зустріч у нашій філії Ланос-клубу, під час якої було проведено два заходи, результати яких повпливають на подальшу долю клубу.

З’їжджалися довго. Начальство трохи затрималося, але то таке, а от справжня халепа була в тому, що Пижик, а з ним і мангал, забув про зустріч, так що захід опинився на межі зриву. На щастя, колективний розум вирішив, що було б м’ясо, а вогонь якось прилаштуємо, і ми відправились на закупи.

Провести засідання вирішили біля річки, з боку вулиці Микитинецької, у затишному гайочку.

9a1db3431f98.jpg

Поки горіли дрова, провели офіційну частину, тобто передачу повноважень регіонального представника разом з клейнодами, у ролі яких виступали наклейки і ще якісь папірчики. Цей урочистий момент увічнили фото з двома свідками, один з яких забажав залишитися анонімним:

0b541577e2ad.jpg

А потім й другий утік:

5feed174f425.jpg

Після чого перейшли до головного: дегустації шашлику. У ході дослідження було підтверджено, що шашлик з Арсену у 99.9 разів краще, ніж той, що брали у Велесі, і прийнято доленосне рішення: у майбутньому рекомендувати на всі засідання брати або своє, або з Арсену, і ніякого майонезу!

Крім членів клубу, на зустрічі був присутній пес Бобик, який скромно мовчав під час урочистої частини, але брав активну участь у дегустації, так що висновки дослідження підтверджені незалежним експертом.

Ну і для тих, хто не був, відкриємо секрет, чому Юра не міг їздити на зустрічі останній рік: він соромився, так як на його Форді Фокусі у кузові «універсал» сталеві диски с ковпаками! Він, правда, казав, що йому просто далеченько було з Бундесу їздити, але ж ми знаємо…

До нових зустрічей!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 10 місяців потому...

Ще одна зустріч у м.Києві))

30.04.2014р.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.