Перейти до публікації

Планшет как магнитола


Promakl

планшет  

65 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

До чого тут курс?  Ланос та планшети використовують вже дофіга років. В мене валяється тупо планш, який я міг би інсталювати в ланос. Але або буде планш та небуде передніх воздуховодів, або небуде планша. Більше його ніде припасувати там. Та і то гемор ніхреновий.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Все эти досужие рассуждения ИМХО из-за обобщения и не хватки информации.

Во-первых: что все прицепились к радио, неужели никто не в курсе, что планшеты бывают с FM радио и без, с симкой и без, с OTG и без, бывают даже с функцией универсального ПДУ :), выбирайте нужную вам модель и всё. 

Во-вторых: почему именно в торпеду, планшеты бывают и 7'', например мне хватает смартфона 4,3'' функционал такой же, как у планшета (радио есть, но не пользуюсь, слушаю исключительно flac) и для меня удобней вешать его на стекло около зеркала заднего вида (не засвечивается экран и дорога перед глазами, когда нужно зыркнуть на экран), а главное для меня важен принцип "всё своё ношу с собой".

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

До чого тут курс?

до того, що "кинути" 170-180 "долЯрів" за планшет по курсу 26 грн. це майже 4500 грн... для мене зараз, враховуючи хитку ситуацію в країні, це недозволена розкіш. На АЗС 95-й вже по 22 грн./л.

Ланос та планшети використовують вже дофіга років.

Перепрошую, планшет на "присосці" взагалі не розглядається мною як варіант. "калхоз" ще той.

В мене валяється тупо планш, який я міг би інсталювати в ланос. Але або буде планш та небуде передніх воздуховодів, або небуде планша.

і цей варіант я не беру до уваги:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Більше його ніде припасувати там. Та і то гемор ніхреновий.

Ось тут вимушений не погодитися. Місце є. Так, і є над чим попрацювати. Найоптимальніший варіант, на мій погляд, такий (накидав нашвидкоруч у Photoshop):

Тим більше, що підготовку до цього я вже зробив: спиляв зовнішню панель блока пічки, зробив зовнішні накладки на планшеті із "U"-подібної планки. Почав метикувати про кронштейни для кріплення планшета і тут... в ...уйла "дах зірвало". Тому зараз не маю бажання продовжувати. Можливо, після перемоги.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я мав на увазі, що за довгий час існування та експлуатації ланоса як автівки та планшета, як гаджета - ніхто так і не спромігся схрестити ці два пристрої так щоби це схрещення не викликало блювотних позивів (як на малюнку). В фотошопі намальовано добре, і таке місце його розміщення нормальне. Однак я, наприклад коли експерементував з розміщенням планша в цьому місці, стикався з погіршенням прийому джипиес, планш має бути трохи вище. Незручно керувати в тому положенні. Куди його ще притулити я х.з.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Для підсилення сигналу можна скористатися зовнішньою антеною на магнітній подушці. Для мене це найоптимальніше місце, оскільки не заважає огляду. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

есть рамки под 2дин магнитолу ?...так чем проблема...к этой рамки приделать крпелние планшетовское...и зафиксировать его там....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да ни фига не удобно ехать по жипиэсу когда постоянно приходится пялиться в низ и в право, что б сверить дорогу (на трассе ещё хоть куда, а вот в городе, а ещё и не знакомом ой как не удобно) и закон подлости ни кто не отменял, как на зло солнце будет светить на сам планшет и как обычно ни хрена видно не будет, у меня на сенсе была магнитола с джипиэс, два года откатался, когда пришло время покупать новую, принципиально не хотел переплачивать за этот ништяк, хотя в киа как раз магнитола стоит вверху над блоком климата как на картинке ТС с фотошопом.

П.С. ТС удачи в переделке, как говориться наши руки не для скуки, а шо делать?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

есть рамки под 2дин магнитолу ?...так чем проблема...к этой рамки приделать крпелние планшетовское...и зафиксировать его там....

проблема: куди діти магнітолу чи підсилювач :), щоб до неї/нього був швидкий і зручний доступ у разі потреби.
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да ни фига не удобно ехать по жипиэсу когда постоянно приходится пялиться в низ и в право

я, в основному, орієнтуюсь по звукових підказках, особливо у місті, бо де б не був навігатор -- все одно слідкую за дорогою.

и закон подлости ни кто не отменял, как на зло солнце будет светить на сам планшет и как обычно ни хрена видно не будет

планшет можна "втопити" в торпедо, товщина ж дозволяє це зробити, тим самим приховавши від прямих сонячних променів + наклеїти матову плівку. Змінено користувачем SENSop
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я, в основному, орієнтуюсь по звукових підказках, особливо у місті, бо де б не був навігатор -- все одно слідкую за дорогою.

 

 

Везёт, я так не могу.

планшет можна "втопити" в торпедо, товщина ж дозволяє це зробити, тим самим приховавши від прямих сонячних променів + наклеїти матову плівку.

Да, а эта тема нормальная, я давно мечтал утопить свою бывшую магнитолу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да ни фига не удобно ехать по жипиэсу когда постоянно приходится пялиться в низ и в право, что б сверить дорогу...

ну, ще, як варіант:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Афтар сего девайса снимал рекламу про скайп наверное......

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ну, ще, як варіант:

attachicon.gif

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

attachicon.gif

Место одно из удобных на ланосе, но как то не вписывается в общую картину.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Афтар сего девайса снимал рекламу про скайп наверное......

а до чого тут Skype?
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Место одно из удобных на ланосе, но как то не вписывается в общую картину.

можливо, просто грубо намальовано нашвидкоруч  :hmmm:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

я купил планшет китайский подключил к штатной магнитоле и вот что получилось  e2665f4s-960.jpg

Змінено користувачем Demansss
Убрал ссылку
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Получилось ничего... но... тема установки в ланос не раскрылась ни на миллиметр.

На фотках выше в ланосе - место где и должен он стоять. Но как его пришпандерить туда без уродских присосок не известно.

Змінено користувачем ЖучОК
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Установка планшета в Ланос:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Установка планшета в Ланос:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Как по мне на скачках (на наших дорогах) вылетит.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Установка планшета в Ланос:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Як на мене, надто низько встановлено. Буде відволікати в дорозі

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Это всё понятно, вариант для ленивых или любителей стока :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.