Перейти до публікації

Очень слабый ближний


jorjo22

Какой у Вашего ланоса свет?  

475 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А как вообще она светит? На дороге,на воротах гаража?Световое пятно она все-равно дает,только куда?

Светит в центр, влево к левой фаре. Отчетливо было видно в тумане недавно.

Змінено користувачем james
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 9 місяців потому...
12,4 тис.   58

Реле помогает. )))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 6 років потому...

Доброго времени, если свет на моём Сенсе раньше меня лишь поверхностно нервировал совей тусклостью, то сейчас уже опасно на таком свете ездить. Когда первый раз интересовался данной темой, там падение напряжение на фарах было ~12 В. Это было года 2 назад. Поменял стоковые лампы FSL original H4 12V 60/55W на

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Стало чуть получше, но даже тогда не было идеально.
Вообщем известный холивар, про установку разгрузочного реле, и есть вроде бы приятные по достижению результата...
Однако здравый смысл показывает что это всё существенно влияет на ресурс ламп, ибо какие там 14В, если заложено в требованиях 12В?
 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • james закрив тему

1. На всіх приладах, де вказана напруга "12В", мається на увазі, що не треба їх вмикати в авто, де бортових 24В, це номінальна напруга. А розраховані вони на робочу напругу 13.2В, витримують і більші скачки, будуть працювати і при 15В досить довго.

2. Якщо для тебе термін служби лампи більш критичний, ніж безпека (нормально освітлений шлях), то може взагалі відмовитись від ламп... або від авто...  

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так потому что для меня безопасность роль всё же играет, я и спрашиваю про ресурс ламп.  О какой безопасности будет идти речь если они перегорят, в тёмное время суток, где то в далеке от города. Хотя, как выяснилось, не должны :D
Я вот кстати на схему посмотрел, и не совсем ясно, что это за переключать ближнего дальнего света фар? Это тот который в подрулевой области?
 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Пошел сегодня мерить напряжение, на завдененной машине:
АКБ - 14.5 В
Левая фара - 12,8 В
Правая фара - 13,1 В

Т.е. на проводке и контакта теряется 1.5 В.
И это никакие ни 11В, как я гадал... Поможет ли разгрузочное реле в моем случае в принципе?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

19 годин тому, Luca Brasi сказав:

И это никакие ни 11В, как я гадал... Поможет ли разгрузочное реле в моем случае в принципе?

В залежності від того, що Ви хочете досягнути.

Будь яка лампочка рано чи пізно вийде зі строю (перегорить), і це не залежить від типу ламп або напруги. 

Включіть логіку проходження току та втрати напруги в залежності від відстані:

1.  СТОК:  АКБ - Підрульовий - Реле - Лампа

2.  РЕЛЕ:  АКБ -Реле - Лампа

Особисто я додав реле в стоковий блок. І ні разу про це н жалкував. 

04.10.2022 в 12:42, Luca Brasi сказав:

О какой безопасности будет идти речь если они перегорят, в тёмное время суток, где то в далеке от города

Тоді не здумайте виїздити на дороги взагалі. Лампа перегорить ще в місті.🙃

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

тобто зараз у вас щось типу такого?

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

І на яки проказники напруги ви вийшли? Вибачте, у вас же галогенне світло?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Типу такого... А способів релізаціі є декілька: врізатись в штатну проводку шукати штатні роз*єми фар (тато/мама) і робити переходники,  .....

пс.  ти тему цю читав пере тим, як задати питання? Бо там є посилання і відповіді на твої питання

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Змінено користувачем Юра 66
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 годину тому, Luca Brasi сказав:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

тобто зараз у вас щось типу такого?

І на яки проказники напруги ви вийшли? Вибачте, у вас же галогенне світло?

Я встановив додаткове (як Ви називаєте "розгрузочне" реле) на ближнє світло. Я вже не пам'ятаю точних показників але це було +- 13.7 В на лампу. Але в мене Сенс. І інший регулятор напруги на генератор. В Ланосі  у Вас до 14.5. є нормою. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

та ні, в мене як раз таки також Сенс) І стоїть, як я пам'ятаю,. Там по даташиту на нього 14.4 В.

тема добра, нажаль пройшла повз мене. Дякую

Був доречі нещодавно на авторинку, питав про освітлення, так один продаван мені все казав що єдиний правий варіант - це поставити LED світло. А я так подумав про людей які щодня сліплять своіми фарами, та про статтю КУоАП 121, ч.1 :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Оптика ланоса розрахована під майже точкове джерело - нитка галогенки. ЛЕД має досить велику площу і регулювання як коректорами, так і осьовим зміщенням не дасть 100% правильної СТГ... Хоча по показникам температури  та яскравості буде вище за галоген.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Леды они разные...Есть и очень хорошие,светят в галогеновой оптике очень достойно,без засветов.

Рекомендовать какие конкретно не буду (забанят за рекламу) но на собственном опыте проверено-работает.Света даёт раза в два больше и не слепят.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...
12,4 тис.   58
09.10.2022 в 09:16, Юра 66 сказав:

Оптика ланоса розрахована під майже точкове джерело - нитка галогенки. ЛЕД має досить велику площу і регулювання як коректорами, так і осьовим зміщенням не дасть 100% правильної СТГ... Хоча по показникам температури  та яскравості буде вище за галоген.

Я уже не раз говорил. Что можно взять под Н4 леды, которые сертифицированы и не слепят. Но никто не хочет платить такие суммы. Ставят китай и этим довольствуются. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Купил с галогенками

После езди вслепую психонул и купил комплект для биксенона)

Хотелось бы попробовать еще билэд

Гена с акумом доживают - ксенон их уж больно грузит

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

на ланосе (один владелец) оптика и отражатель без изменений, периодов с ночной эксплуатацией достаточно много было, были замечания по оптике у знакомых которые ставили ксенон на отражателе и стекле фары

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...
  • 3 тижні потому...

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 за останніми тестами на одному YouTube каналі (посилання не дам, автор з рф, хоча він толково тести проводить), топ LED ламп для рефлекторних фар H4 (в бюджеті до 2000 грн):
LED K6C LONG LIFE series 40W

LED лампа PHILIPS Ultinon Essential LED

LED K5C mini 40W

LED K8c 45W

 

Всі є на Алі. Або шукайте на OLX.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Саме елементарне - перевірити бортову напругу. Має бути 14,1 В +/- 0,4, а краще якщо 14,4 В. Якщо напруга занижена, тобто, не нормальна, нормального світла ви не матимете - що б ви не встановили. До того ж, з часом будь яка галогенна лампочка фізично втрачає свої можливості - починає гірше світити. Як мінімум, замінити низьковольтні ел. дроти та більш товсті, в яких втрати електрики будуть значно меншими.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

07.03.2024 в 16:02, james сказав:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 за останніми тестами на одному YouTube каналі (посилання не дам, автор з рф, хоча він толково тести проводить), топ LED ламп для рефлекторних фар H4 (в бюджеті до 2000 грн):
LED K6C LONG LIFE series 40W

LED лампа PHILIPS Ultinon Essential LED

LED K5C mini 40W

LED K8c 45W

 

Всі є на Алі. Або шукайте на OLX.

Це ви про Фінашина? 

LED лампа PHILIPS Ultinon Essential LED непогано наче світять, але в мене таке питання хто на ЛЕДах у вас зимой фари не обмерзають?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Так, про нього.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

11.03.2024 в 10:55, Gordon сказав:

в мене таке питання хто на ЛЕДах у вас зимой фари не обмерзають?

 

Не обмерзають..

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

13.03.2024 в 00:22, jason_ua сказав:

 

Не обмерзають..

Дякую, а що по регулюванню, треба на стенд чи можна поставити відмітки умовно від галогена, а потім по ним же виставить Леди. І підкажіть як в дощь світять, всі лякаю що філіпси 6500к на мокрому асфальті не видно взагалі хоча на ютубі дивився наче ок все було. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

21.03.2024 в 15:07, Gordon сказав:

Дякую, а що по регулюванню, треба на стенд чи можна поставити відмітки умовно від галогена, а потім по ним же виставить Леди. І підкажіть як в дощь світять, всі лякаю що філіпси 6500к на мокрому асфальті не видно взагалі хоча на ютубі дивився наче ок все було. 

 

Я ставив мітки від галогену.

Ставив, як біксенон так і леди з температурою 4300К.

На мокрому асфальті якщо не летіти швидко то все ок видно

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.