vbi

Де можна в Луцьку якісно пофарбувати авто?

В теме 11 сообщений

Потрібно пофарбуввати крило і капот. Де якісно підберуть фабу і пофарбують якісно у Луцьку?

Поделиться сообщением

050 516 6828 - Юра. В нього фарбувався і я і petronik. Дешево і якісно.

Поделиться сообщением

Я займаюсь покраскою авто.

0665666900

Поделиться сообщением

050 516 6828 - Юра. В нього фарбувався і я і petronik. Дешево і якісно.

А там як? в Камері фарбує? Чи варто зараз зимою в нього фарбуватися?

Поделиться сообщением

В одном луцком салоне который мне порекомендовали я спросил "Какая вероятность, что вы подберете краску точно, что не будет заметно?", на что мне ответили:

я не зумів вирахувати ймовірність такої ситуації, труднощі виникають у випадку того що люди які підбирають фарбу мають різну властивість розрізняти відтінки кольорів, ну і клієнти також мають різну властивість розрізняти відтінки кольорів, ну і обладнання теж.

не факт що ви побачите різницю ну і не факт що не побачите

. Стоит ли доверять такому салону?

Поделиться сообщением

А там як? в Камері фарбує? Чи варто зараз зимою в нього фарбуватися?

Чесно кажучи, я не знаю. В середині не був, оскільки там якраз були машини. Свою лишив, і через декілька днів забрав. Краска підібрана дуже точно. Тримається крепко. Якістю задоволений повністю.

Поделиться сообщением

Чесно кажучи, я не знаю. В середині не був, оскільки там якраз були машини. Свою лишив, і через декілька днів забрав. Краска підібрана дуже точно. Тримається крепко. Якістю задоволений повністю.

Питав в нього, фарбує в гаражах, температурний режим не підтримується. Жаль.

Поделиться сообщением

Пофарбувався в "ПітСтоп"і http://autoservice.lutsk.ua/, що в Луцьку. Дуже задоволений обладнанням і особливо відношенням до роботи і до клієнтів. Фарбу підібрали ідеально! Робота зроблена якісно! Фарбу довго підбирали використовуючи компютерий підбір. Причому лючок бензобака для цього не підійшов, бо був пластиковий, того знімали крило і везли для визначення його.

В них є великі гаражі, а в них металеві спеціальні камери. При сушці авто, температура в камері 60 градусів цельсія. Так що зимою фарбуватись без проблем.

Їхні фото:

med_gallery_47118_4198_112189.jpg

med_gallery_47118_4198_24380.jpg

med_gallery_47118_4198_73220.jpg

med_gallery_47118_4198_58046.jpg

За деталями можна дзвонити сюдаа: 050-339-98-31 Альона.

Рекомендую!

Поделиться сообщением

Пофарбувався в "ПітСтоп"і http://autoservice.lutsk.ua/, що в Луцьку.

Шо вийшло по грошах? а то мене тут на днях втулили. треба робити свою ласточку. І як в них з чергою?

Поделиться сообщением

Шо вийшло по грошах? а то мене тут на днях втулили. треба робити свою ласточку. І як в них з чергою?

Черга є, так на 3 дні.

Значить пофарбували: Капот з обох боків, рама, на яку вішається радіатор, крило, напилення іншого крила, напилення стойки, реснички, реснички декоративні - все це обійшлося в 3000 грн разом з рихтовкою і шпаклівкою там де потрібно було. Пройшов тиждень. Зараз фарба тримається нормально. Вдень фарбу відрізнити не можу.

Крім цього вони мені ще вирівнювали ланжерони і рихтували сам кузов, бо як виявилось - ті що раніше рихтували мені кузов (на Коньякіна, поворот за Вог чи то за ОККО), сплюснули мені правий підсилювач, замість того щоб вирівняти геометрію машини просверлили нові дірки і на них повісили крила. Капот вже нормально не лягав. А ще забули назад поставити захист двигуна, який в мене був, не підключили піпкалку, вентилятор радіатора, поворотніки не підключили. І це мені робили по знайомству. Вкрай ними не задоволений! Не робіть машину на Конякіна у Жені! Я тепер схиляюсь до того, що краще дорожче і якісно, ніж дешевше і тяп-ляп.

Поделиться сообщением

Я фарбував полірував на СТО Автореанімація. Ось їхній сайт http://autoreanimation.com/. Короче кажучи фарбують якісно але не дешево. Хоча юра казав що з ними можна і домовитись, фарбував авто у них, поторгувався- йому щей скинули. Радий як слон після дощу :) А так реально класно роблять.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

• Последние посетители   0 пользователей онлайн

Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • james
    james Адміністратор
  • rebus
    rebus Адміністратор
  • slepoy
    slepoy Адміністратор