Kurare

Технічні проблеми наших машин

В этой теме 558 сообщений

У мене вже щітки рідні відпрацювали рік - пора міняти, бо вже "малюють". Був якось у Франк. в "Метро" - стоять "Бош" від 15 грн. (Хіба біля Бош стояло колись :D ). Ціна як я чув на таке мала б бути 200 і більше... Але то не для нашого "Л-чуда". Хто повідає з практики на що рідну ризину поміняв :1137: На який продукт варто звернути увагу за помірну ціну :?:

Поделиться сообщением

О :!: Згадав ще проблемку, тормозні суппорти теліпаються. Ходова прекрасна, а суппорти - вже ні... На ямі був, майстер стукнув кулаком по суппорті - звук ужасний і такий же коли проїжджаєш дрібні ямки. Майстер каже - не звертати увагу, аж до заміни. Яле як не звертати коло воно теліпається, ще відпаде "до холєри". Тоді радять замінити - так же ж лише 19тис. - і то дорого :evil:

Хто досвілом поділиться :?: Буду вдячний

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

О :!: Згадав ще проблемку, тормозні суппорти теліпаються. Ходова прекрасна, а суппорти - вже ні... На ямі був, майстер стукнув кулаком по суппорті - звук ужасний і такий же коли проїжджаєш дрібні ямки. Майстер каже - не звертати увагу, аж до заміни. Яле як не звертати коло воно теліпається, ще відпаде "до холєри". Тоді радять замінити - так же ж лише 19тис. - і то дорого :evil:

Хто досвілом поділиться :?: Буду вдячний

У всіх так :? я от уже купив собі від опель вектри передні супорта і диски але шкода зима на носі а в мене резина 13 а під опелівські диски вона не влізе... треба нову зимову резину такшо я з цею проблемою ше мінімум на 3-міс. Я якшо чесно вже на супорта забив там друга проблема вилазить якшо трохи поганяти в режимі газ-тормоз то від перегрівання тормозних дисків тормоза з часом вообше пропадають. (зимою тормозів не треба) такшо 3-міс а потім розкажу шо там вийшло з тими супортами.

Поделиться сообщением

Перший раз у своєму житті і у житті моєї машинки перевзувся на зимову гуму. Думав зробити це на шиномонтажі, під"їхав, розпитав - треба чекати 2-3 години і заплатити 25 грн, це за выкрутити і прикрутити 16 болтів! Це мене не влаштовувало, і я вирішив зробити це майже сам, покликавши на допомогу тестя (він теж досвіду не мав, але мав мотоцикл, усе ж ближче до теми :D. Засікли час, припідняли одне колесо, взялися за болт - де там! Тесть пішов по трубу, щоб збільшити плече, а я вирішив потягнути дійсно сильно. Вийшло! Але все ж вирішили в подальшому користуватися трубою. Нічого складного, як виявилося, немає. Так ми думали, поки не зробили два колеса, і взялися за третє. Тут підійшов сусіда і спитав, чи ми дивимося на стрілки, коли ставимо зимову гуму. :grupovuha: Крутили мі крутили колеса - немає стрілок! Ну, думаю, може, повезе, і будемо відкручувати тільки одне. Звоню до Кураре, у якого купив колеса. То була 2 год. дня, але він наче ще спав, і зразу не врубався, а потім не врубався тим більше: які ще стрілки? Це мене трохи заспокоїло - значить, прорвемося :) Прорвались! :iz5:

На все пішло 40 хв, а якби не шукали стрілки - то й у півгодини б уклалися.

Окрема подяка Юрі за колеса :g28:

Поделиться сообщением

заплатити 25 грн, це за выкрутити і прикрутити 16 болтів
а де такий дешевий шиномонтаж? дешевше 40 грв не бачив :shock:
припідняли одне колесо' date=' взялися за болт - де там![/quote']ведешка тобі реально допомогла б :!:
Крутили мі крутили колеса - немає стрілок!
я також сьогодні розглядав такі колеса на новій Хонда Легенд (!)' date=' стрілочки є, але тільки декоративні, жодних надписів про напрямок ротації немає.
То була 2 год. дня' date=' але він наче ще спав, і зразу не врубався, а потім не врубався тим більше: які ще стрілки?[/quote']я змінив телефон, і твій № не переніс, тому відразу і не впізнав. А на руках тримав дитину, отож не до стрілок було. :D

Поделиться сообщением

40 гривень за готові колеса??? Мені казали, що раніше було 15. А шиномонтаж на Вовчиненцькій, повертати до птахокомбінату.

Поделиться сообщением

А я перезув (з розбортовуванням) 2 колеса передні за 30 грн. :lol: Диски ж коштують по 50 грн./шт. :!:

А є смисл перезувати 4-ри :?: :idea: :?:

Поделиться сообщением

Тільки так і смисл перевзувати! А якщо в тебе ведучі колеса будуть тримати дорогу краще, ніж задні, то це, по-моєму, ще гірше, ніж взагалі не перевзуватись, на слизькій дорозі може розкрутити як дзигу.

Що стосується дисків по 50 грн, то сам порахуй: з дисками ти можеш міняти сам, а так кожного року 2*30=60, уже один диск відбив, і ще на два пива лишилося. А колеса ходять по 5 років, якщо не більше.

Точно 50? Мені Юра по 75 загнав, якщо пам"ять не підводить :D

Поделиться сообщением

Тільки так і смисл перевзувати! А якщо в тебе ведучі колеса будуть тримати дорогу краще, ніж задні, то це, по-моєму, ще гірше, ніж взагалі не перевзуватись, на слизькій дорозі може розкрутити як дзигу.
+1

Напиклад шиповані взагалі не можна ставити тільки наперед із-за тих же міркуваннь. Більш беспечніше буде все-ж таки поставити 4 зимові колеса.

А я заставляв? :lol:

Блін, я ж забув ще за бортування накинути 4*30=120 грв + за балансування (х.з скільки)! :)

А якщо без жартів, то за 50 грв у Франківську можна купити диск, що віджив своє життя. Мої ж проїхали близько 2-х тис. км., як і гума на них.

Окрім того, поцікався ціною на нові диски (наприклад в "Туристі"), тільки захопи валідол з собою. :D

Поделиться сообщением

Ну, якщо серйозно, то велике тобі спасибі, їжджу довольний, як слон після клізми, я ж перший раз на нестоковій гумі, красота!

А за бортування і балансування міг таки злупити, я все-одно всліпу купував, не маючи жодного уявлення, що скільки коштує :lol:

Поделиться сообщением

Хлопці порадьте як мені поступити. Маю 2 шипованих колеса, планую купити ше 2 не шипованих, як їх краще поставити. Чи краще ввзагалі не комбінувати шиповані і не шиповані?

Поделиться сообщением

Хлопці порадьте як мені поступити. Маю 2 шипованих колеса, планую купити ше 2 не шипованих, як їх краще поставити. Чи краще ввзагалі не комбінувати шиповані і не шиповані?
Якщо би в тебе була вазівська класика, можна було б обійтися 2-ма шиповками, а тут не вийде. Задля безпеки руху краще прикупити ще 2 шипованих, або ці 2 поставити на зад, інакше при гальмуванні на ожеледі можуть бути (не дай Боже) неприємні сюрпризи.

А краще - просто 4 зимових, без шипів!

Поделиться сообщением

Та я б купив 4 зимових без шипів, але бюжет на жалль не позволяє :( . Тому і питав як караще розмістити. Дякую за пораду :)

Поделиться сообщением

Був вчора на автобазарі (коло Сільпо), питав там про нові сталеві диски. Ціни такі:

13" - 120 грн

14" - 200 грн

Я ото думаю: і чого вам усім так вперлись 14-тки?

Поделиться сообщением

спасибі за інформацію(знаю вже куди не тикати носа :lol: )

Поделиться сообщением

А я того, зареєстрував ГБО, трясця йому. Значить, якби хтось хотів щось там реєструвати, порядок такий:

Їдемо на Юності до УкрАвто, там эксперт оглядає машинку, звіряє номери агрегатів і ... все, і коштує така "послуга" 217 грн.

Потім їдемо в ДАЇ там же на юності, попередньо в касі банків, яких там навкола понатикано як мух біля ..., сплачуючи "за переобладнання". З мене взяли ще 409 грн. Якщо ще не платили траспортний збір, то і його треба заплатити за поточний рік (67 грн для Ланоса 1,5). Потім в 3-те або 5-те віконце, відсоявши чергу годинки так зо дві, бо там флеш-моб з водіїв, які хочуть отримати тимчасові реєстраційні талони. Називається це щастя "консультація з складання заяви по переоформленню", за що, власне, бабки і деруть. Потім йдемо у віконце 4 або 6, де всі документи, в тому числі оту дорогоцінну "заяву" приймають. Після цього вам кажуть прийти десь між 16-00 і 18-00, відсояти черговий флеш-моб водіїв, що прийли по готові талони, і вуаля - за скромну суму в 700 гривень отримуєте новий техпаспорт.

А враховуючи, що газовики, в залежності від наглості, здеруть з вас за сертифакт на устанвку від 100 до 200 грн (з мене взяли 100), то таке задоволення обійдеться в 800 грн, тобто суму штрафу за незареєстроване переобладнання. Слава Україні!

Поделиться сообщением

А я того, зареєстрував ГБО, трясця йому. ...
Респект за звіт.

Але враховуючи твій постійний гемор з газовиками, непонятки з періодичним перерозходом, геморну перереєстрацію - щось відхотілося собі ставити ГУ.

Колись задумувався про неї...

Поделиться сообщением

Ти правий, станом на сьогодні це взагалі невигідно, газовики сидять сумні-сумні, роботи у них немає, от і приторговують сертифікатами, щоб з торбами по світу не піти. Щоб визначити вигідність ГБО, треба поділити вартість газу на вартість бензину. Якщо отримане число більше 0,70, то виграшу від газу не буде взагалі (враховуючи вартість установки, додаткові витрати, прогріви і т.д.). На сьогодні, коли газ 3.10, а бензин на укрнафті - 4.50, коеф. складає 0,69, тобто практично досяг граничного значення. правда, газовики скажуть, що поріг - 0,80, але то маркетинг, вони спеціально не все рахують.

Поделиться сообщением

Що стосується дисків по 50 грн, то сам порахуй: з дисками ти можеш міняти сам, а так кожного року 2*30=60, уже один диск відбив, і ще на два пива лишилося. А колеса ходять по 5 років, якщо не більше.

Ну, то як у тебе зірве в занос зад то передок зимовий ще тебе витягне, а якщо зірве перед - ніяка мама тобі не поможе :lol:

Хоча за Вашою логікою і практикою - із зимовими 4-ма буде крутити на дорозі, але вже не так :?

Поделиться сообщением

То не тільки наша логіка, таке на курсах водіння вчать. А машину, у якої коеф. зчеплення коліс приблизно однаковий, малоймовірно, що зірве. Хоча всяке може бути. Тут же той, у кого колеса по-різному тримаються, сам наривається при будь-якому боковому навантаженні.

Поделиться сообщением

А в мене прикурювач в машині не працює, а я й не знав :( Купив вчора на розпродажі у Великій Кишені пилосос за 50 грн і насос за 61, а вони того - не заводяться. Я тоді пробую "розкурити" прикурювач, а він теж. Я шукати по форуму - кажуть, запобіжник міг здохнути. Ну, витяг старий, поставив інший (під кришкою підкапотного ящика з запобіжниками э три запасні) - все одно нуль на масу. І, по-моему, він у мене ніколи не працював, ще з першого дня пам"ятаю, але тоді то мене не парило, думав, що просто користуватися не вмію. Ото сиджу, думаю, куди тепер - на Укравто, чи що?

Поделиться сообщением

А в мене прикурювач в машині не працює, а я й не знав :(

Відразу замітно що некурящий. Але ж ти тямущий! :wink: Прикурювач в наших машинко працює тільки при повернутому ключі запалювання на АСС або "запалювання"

Поделиться сообщением

Юра! *Рахую до 12-ти* Я перерив півфоруму, дізнався про запобіжник, де він знаходиться, як його замінити, де взяти запасний, прочитав ще раз мануалку - невже ти справді думаєш, що я цого не знаю??? Та будь я навіть три рази неуком, що-що, але завести машинку перед тим, як підключати кількасотватні прилади до акумулятора - це просто правила хорошого тону по відношенню до рідної машинки.

Поделиться сообщением

Юра! *Рахую до 12-ти*
Я ж казав, що тямущий!

Був я на СТО Укравто, на інсталяції передніх ПТФів. Попросив електрика щоб заживив мені світло до прикурювача, (щоб при вийнятому ключі - вимикалося, і при незаведеній машинці , на АСС - можна було ввімкнути). Електрик немолодий, зі стажем, - здивувався, дізнавшись що прикурювач без ключа не працює.

Отаке воно буває...

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

• Последние посетители   0 пользователей онлайн

Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу