Перейти до публікації

Спілкування: флудилка та оффтопи.


Гість Римар Тарас

Рекомендовані повідомлення

SergDrag - а камера кріпиться кудась ? там наприклад до вікна.. ?

класна якість :peace:

Так, в комплект входить спеціальна стійка з присоскою, на вікні сидить надійно. Знімається теж просто, я кожен вечір додому забираю (разом з присоскою). Що стосується розміру зображення, то при перегляді безпосередньо з компа картинка досить велика. Те, що видно на форумі, в чотири рази менше. Плюс я перевірив, воно дійсно може знімати 1280х960, але толку з того не багато: картинка виходить велчезна, але кількість деталей не збільшується, щось на зразок того, що у фотошопі проимусово картинку 640х480 збільшити до 1024х768 - вона буде велика, але не чітка.

Радар-детектор - штука досить неоднозначна: якщо візири, працюючі в неперервному режимі, воно ловить гарно, то найпростіший фен типу Беркута або Іскри зловить лише в той момент, коли ДАЙ вистрілив у тебе. Плюс менти постійно купують щось нове, типу трукамів, які стріляють лазером. Я би радив привчити себе іздити по населених пунктах не швидше 80 км/год. Це значно дешевше :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

SergDrag - а камера кріпиться кудась ? там наприклад до вікна.. ?

класна якість :peace:

Так, в комплект входить спеціальна стійка з присоскою, на вікні сидить надійно. Знімається теж просто, я кожен вечір додому забираю (разом з присоскою). Що стосується розміру зображення, то при перегляді безпосередньо з компа картинка досить велика. Те, що видно на форумі, в чотири рази менше. Плюс я перевірив, воно дійсно може знімати 1280х960, але толку з того не багато: картинка виходить велчезна, але кількість деталей не збільшується, щось на зразок того, що у фотошопі проимусово картинку 640х480 збільшити до 1024х768 - вона буде велика, але не чітка.

Радар-детектор - штука досить неоднозначна: якщо візири, працюючі в неперервному режимі, воно ловить гарно, то найпростіший фен типу Беркута або Іскри зловить лише в той момент, коли ДАЙ вистрілив у тебе. Плюс менти постійно купують щось нове, типу трукамів, які стріляють лазером. Я би радив привчити себе іздити по населених пунктах не швидше 80 км/год. Це значно дешевше :)

Лазери "радар-детектор" ловить :) Тіки вот дивно чому не пише на яку відстань вони працюють.. чи то я не побачив де пише.. Вот читав на якомусь форумі що вони не ловлять камери.. Але одноча десь інше читав що Києвські камери ловить.. гм :mellow: даже в новинах росказували)

Змінено користувачем husain
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Лазери "радар-детектор" ловить
В момент, коли пальнули в тебе. Справа в тому, що на відміну від широкопускових старих радарів, лазерні мають вузенький пучок, який можна запеленгувати в двох випадках: 1. стрілили в когось, і заодно чудом зачепили тебе, тобто ти знаходився "на лінії вогню"; 2. стрілили в тебе. А так ловить, чому ж ні. Ні, реально, застав себе їздити по селах біля 80 на п"ятій передачі. Крім економії на штрафах, тебе дуже приємно здивує розхід бензину.

Ось, наприклад:

Разбирали же принцип действия TruCAM - чтобы радар-детектор корректно сработал на предупреждение необходимо попадание (отражения) лазера на приемник детектора, а значит тут играет не навороченность и стоимость устройства, а расположение приемника и дальность, с которой "стреляют"

Змінено користувачем SergDrag
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Лазери "радар-детектор" ловить
В момент, коли пальнули в тебе. Справа в тому, що на відміну від широкопускових старих радарів, лазерні мають вузенький пучок, який можна запеленгувати в двох випадках: 1. стрілили в когось, і заодно чудом зачепили тебе, тобто ти знаходився "на лінії вогню"; 2. стрілили в тебе. А так ловить, чому ж ні. Ні, реально, застав себе їздити по селах біля 80 на п"ятій передачі. Крім економії на штрафах, тебе дуже приємно здивує розхід бензину.

Ось, наприклад:

Разбирали же принцип действия TruCAM - чтобы радар-детектор корректно сработал на предупреждение необходимо попадание (отражения) лазера на приемник детектора, а значит тут играет не навороченность и стоимость устройства, а расположение приемника и дальность, с которой "стреляют"

Суть не втому що я злісний порушник ПДР ) Наоборот, тьфу,тьфу,тьфу ще ні разу не штрафували за перевищеня швидкості. Да і не перевищую... Но буваєж не замітиш знаку.. Да і таке враження що один я правельно ізджу, а решта перевищують. Наприклад вчора їхав з села, і мене машин 10 перегнало <_< та декілька посигналили мну типу "чом повзеш падлюко" :blink: Да і перед горою наприклад розігнатись треба, а вдруг там стоїть рада ?

Воопшем багато причин)

Щодо стріляння лазеру це понятно. Алеж стріляють не тільки в тебе.. І мене більш цікавить імено радари які висять на стовпах, мостах, бо з фарами дуже рідко (особисто я) замічав даішників.

Змінено користувачем husain
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

( І мене більш цікавить імено радари які висять на стовпах, мостах, бо з фарами дуже рідко (особисто я) замічав даішників. )

На мою думку вони там для психологічної атаки. ( раніше у НЕТІ були фото, а зараз напевно чекають свого часу.).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

( І мене більш цікавить імено радари які висять на стовпах, мостах, бо з фарами дуже рідко (особисто я) замічав даішників. )

На мою думку вони там для психологічної атаки. ( раніше у НЕТІ були фото, а зараз напевно чекають свого часу.).

угу взірвуться як сайт "вікілікс" :lol:

думаю що на сайті фоток немає .. щоб не палити контору.. де стоять камери..

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Можу сказати 100% за 2 камери за Богородчанами (як їхати на Надвірну, за заправкою "ОККО") - ВОНИ ТАМ СТОЯТЬ ПРОСТО ТАК ДЛЯ БЛЄЗІРА, але перед ними (напроти заправки) є ДАЇ і вони дуже люблять там стояти

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

husain, Погано просиш погоди. Треба з вечора заказувати погодку. :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Коли вже впаде сніг ? <_<

З понеділка передають похолодання, отже і сніг не загорами!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ура)) треба ж щоб зимня резина окупилась :D

Хай буде сніг)

хай буде велика купа снігу!

Змінено користувачем husain
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Прикол :D

Гмм, а в чому прикол?

Звичайне перехрестя, рух тільки прямо (направо і наліво заборонено), пішохідний перехід, непрацюючий світлофор...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я також довго шукав смішного приколу, но уви...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

мабуть, в написі "Квест" на білборді - мовляв, фіг здогадаєтесь, в чому прикол :)

Як варіант - світлофор тільки з одного боку. Хоча він все одно не працює, тож ніякої різниці.

Ще варіант - Хусейн хоче нам показати, що йому пофігу, що паркуватись перед переходом не тільки заборонено, а й суперечить здоровому глузду :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Оце озадачив вас. Подивіться уважно на пішоходний знак... :wink:

Змінено користувачем husain
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ладно не буду томити.. Воопшем придивытся на знак! Там пышоход не в ту сторону іде))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

witch: :shetear:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

:
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Затиснули жіночку! :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

witch: :shetear:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

:

:joking:

Змінено користувачем husain
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Особливості роботи української ДАІ.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ура, вчора підкорив Вочинецьку гору)) де мої 10 літрів.. бензину А95 від ВОГ ?)

Відео доказ

Скороченний..

Повний

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

husain, А чого вночі? Дизорієнтація????? :wacko: Мені здалось по відео, що ти їхав по поганій прямій дорозі. Але все одно молодець!!!! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.