MAKARJ

Хороші СТО

В теме 58 сообщений

+1 МегаОМ :yes: (майстер Налім)

В мене машинку дьоргало що на холодному ході що на гарячу, поміняв свічки, фільтра, високовольтні провода- непомогло. Через деякий час почали плавати обороти...їздити стало практично неможливо

Перед тим почитав в форумі що дторгання скооріше за все від забитого РХХ (регулятора холостого ходу) і як його чистити. але сам побоявся не знав де той РХХ під капотом, тому вирішив вести свого коня "Диво Лансера 1,6" до ветеренара.

І поїхав я на гарантійне СТО УКРавто на Юності. Почеееееекав коло 30 хв в столі заказів, тай кажу що мол така то штука машину дьоргає і напевно РХХ....а вони мені давай :boyan: то треба робити діагностику, а машина помита чи непомита, а сьордні вже невстигнем а приїдьте завтра....а ще послухав як мужик там матом крив бо щось в опелі "забачинили"....подивився я на той "колгосп" :neee::wacko: .....

Вийшов на вулицю а там якись майстер курив тай показав мені де той РХХ

Але думаю їду я на мегаОМ, кажу мол так то такто..дьоргає..відкрив один хлопчина капот...подивився так як я, щось там подьоргав ( ну думаю ще один "колгосп") потім хлопчина взяв тел. комусь передзвонив, запитав чи мінялись свічки фільтра, тай каже " я взагалі то по хондам, а в ланос не розбирають наш майстер по ланах в відпуску буде після 22 липня..скорше за все щось з РХХ)

Чекати до 22 не міг оскільки мав їхати до львова. Поїхав я в Епіцентр взяв спрей для чистки карб. і інж. = 35 грн. + набір шестигранок 29 грн. поїхав в гараж, зняв той РХХ а він чорний-чоренний в якісь накипі ( от така в нас бензина..машинці 1 рік.) Почистив поставив вроді нормально....хватило на тижня 3. Потім знов почало дьоргати правда місцями і не так сильно. Тоді поїхав на Мегаом майстер зробив діагностику, відреголював трос дроселя, сказав що добре зробив що почистив РХХ , заплатив я 60 тугриків і конику нормально :)

Поделиться сообщением

Ага, МегаОм - приємна контора. Раз заїжджав ремінь кондиціонера підтягнути, іншим разом - скло в протитуманці поміняти. Дуже акуратно все зробили, заодно мій прикурювач подивились, там просто роз'єм якийсь дядя вася заткнути забув, от він і не працював.

Поделиться сообщением

Добродії де в нашому місті є нормальний майстер/СТО де можна пічку зробити...СЛАБО ГРІЄ?

Дискусію про проблему та способи її усунення перемістив в тему про технічні проблеми!

Изменено пользователем Kurare

Поделиться сообщением

Дякую одноклубнику Андрію (Tank) з сервісу Volkswagen за допомогу у вирішенні деяких технічних питань моєї машинки. Сервісом задоволений, рекомендую. :yes::beer: "0" з мене на зустрічі, або при зустрічі. :beer:

Поделиться сообщением

Скільки треба рухів шоб поміняти ремінь ГРМ?

на нормальній СТО:

1 зняти старий ремінь

2 поставити новий ремінь

3 натягнути....

На СТО "УкрАВТО" Юності:

1 зняти старий ремінь

2 поставити новий ремінь

3 натягнути....

4 перетягнути

В результаті потече водяний насос (190гр+заміна) (120гр долити тосолу...) (оскільки невідомо шо там за тосол залитий був на заводі то поміняти..+?гр) і ше кажуть шо перетягнутий ремінь не годиться... +?гр отак :twisted:

Зараз знайшов більш менш нормальних майстрів біля будмаксу в боксі вони роблять ВСЬО (там навіть дуже круті тачки тусуються) і недуже дорого (заміна задніх амортизаторів 80гр.)

Непідскажеш точніше де ті майстри, може тел. є?

Поделиться сообщением

А де є толковий елетрик і не дорогий???

Срочно треба..проводку замкнуло

Поделиться сообщением

Ще трішки про наше рідне СТО.

Перестала в мене плюватися омивайка. Так як стікало по крилу, я вирішив, що там обрив (шланг від капоту йде під ліве крило). Відігнувши підкрилок, я побачив, що кінець шлангу просто висить. Зняти підкрилок у мене не виходило, ніяк не міг подужати пістон, а ламати - боязно, то я почав приставати до майстрів. Усі вони мене посилали - серйозної роботи купа, а тут я з своїм підкрилком. Зима все ближче, і я зважився на відчайдушний крок: де майстри настільки погані, що завжди вільні? Правильно, на УкрАвто. Ну, але ж в мене взагалі проста робота, що тут погано зробиш? Отже, приїхав. Виписали мені наряд на 24 гривні, загнали на підйомник, і почав дядько пістон викручувати. Потім виламувати. Потім викорчовувати. Я думав, гризти буде, але він уже наобривав його достатньо, щоб відігнути підкрилок. А що це, каже, у вас у шланзі трубка якась? Я тільки плечима здвигнув - дідько його зна. А він: "Ну, то з трубки другий кінець і злетів, я зараз заткну назад". Я кажу: "То, може, закріпити якось, на ізоленту, чи що?" А він: "Та не треба, я глибоко запхав!". Припасував назад підкрилок на залишок пістона, сказав, що іншого в нього нема, але й на тому триматись буде, і відпустив мене. Я поїхав, у принципі, задоволений - омивайка працює, коштувало 24 грн і півгодини.

А на другий день омивайка знову скисла. Так що за мої 24 грн мені хіба що поламали пістон. Можна було їхати сваритись, вимагати, і т.д., але я не хотів. Саме головне, що тепер і сам міг зняти підкрилок, тому усунув несправність самотужки, посадивши на суперклей і намотавши для надійності ізоленти. А пістон так і висить обідраний. Навіть не знаю - купувати новий, чи хай так буде? Але то дрібниці. Головне - рідне СТО знову підтвердило свою репутацію.

Изменено пользователем SergDrag

Поделиться сообщением

Підскажіть хороше СТО в Районі БАМ-Центр..

Изменено пользователем husain

Поделиться сообщением

Підскажіть хороше СТО в Районі БАМ-Центр..

А що треба робити?

Поделиться сообщением

Пройшло 2 роки від останього посту

Треба обновити дані.

От поїхав вчора на СТО На Набережній, там завжди робив ходову в одного майстра - добре робив і дешево.

А мені кажуть він вже 6 міс. не працює.

Хто скаже де є нормальне СТО по ходовій і не дуже дороге.??? ( заміна задніх амік., салінблоків, заміна вижим. підшипн. КПП) ну і що вспливе по ходу.

Поделиться сообщением

Привіт ! Я десь півроку назад міняв передні аміки на СТО позаду магазину "Вопак" (колишній "Фаворит") по вул.Надрічна (їхати по вул.Галицька в напрямку моста, перед мостом поворот направо і на кольці направо, получається їдеш з тильної сторони магазину, попереду побачиш шиномонтаж і зразу за ним бокс). Майстра звати Іван, тел.0958822010.

Працює акуратно і зі знанням справи, а нарахунок дешево у нього чи ні я не знаю, ще не мав з чим порівнювати.

Поделиться сообщением

Майстра звати Іван, тел.0958822010.

Працює акуратно і зі знанням справи

Підтверджую!

Давно збирався написати відгук про даного майстра.

Він поставив мені ГУР. Робота зроблена якісно.

Іван раніше працював на Юності, отож Ланоси знає!

його другий тел:067 834 8906

Поделиться сообщением

Привіт ! Я десь півроку назад міняв передні аміки на СТО позаду магазину "Вопак" (колишній "Фаворит") по вул.Надрічна (їхати по вул.Галицька в напрямку моста, перед мостом поворот направо і на кольці направо, получається їдеш з тильної сторони магазину, попереду побачиш шиномонтаж і зразу за ним бокс). Майстра звати Іван, тел.0958822010.

Працює акуратно і зі знанням справи, а нарахунок дешево у нього чи ні я не знаю, ще не мав з чим порівнювати.

Дякую

Поделиться сообщением

Підскажіть хорошого майстра для діагностики і ремонту кпп на сенс!

Поделиться сообщением

В свій час я робив під мостом на Тисменицю (через колію) зі сторони заправки ОККО. Не пам'ятаю як звати майстра (до 40 р. глухонімий). Не знаю чи він там дальше працює, але 3 р. назад мені робив і не погано.

Поделиться сообщением

В свій час я робив під мостом на Тисменицю (через колію) зі сторони заправки ОККО. Не пам'ятаю як звати майстра (до 40 р. глухонімий). Не знаю чи він там дальше працює, але 3 р. назад мені робив і не погано.

Дякую,обов'язково підїду.

Поделиться сообщением

Під мостом більше половина майстрів позвільнялись

Лишився толковий хлопчина по комп. діагностиці.

Поделиться сообщением

Де в Івано-Франківську можна якісно замінити лобове скло? Планую їхати в Одесу а тріщина вертикално від дзеркала заднього виду через усе скло, щось не дуже хочеться розказувати казки ДАІ.

Поделиться сообщением

Де в Івано-Франківську можна якісно замінити лобове скло? Планую їхати в Одесу а тріщина вертикално від дзеркала заднього виду через усе скло, щось не дуже хочеться розказувати казки ДАІ.

Звернись на протів "Бізону" СТО (там ще продаж авто), там міняють. Мій знайомий в тому році на Опеля ставив. По якості нажаль не скажу, але і притензій не чув.

Поделиться сообщением

Звернись на протів "Бізону" СТО (там ще продаж авто), там міняють. Мій знайомий в тому році на Опеля ставив. По якості нажаль не скажу, але і притензій не чув.

Дякую!

Поделиться сообщением

При виїзді з Франківська ( за готелем Галицька садиба) в стор. Галича є маг. з автосклом "а вкус и цвет). На Набережній (навпроти ОККО) є СТО там вставляють і ремонтують тріщини. ( сам там не був, був мій знайомий каже ГУД)

Поделиться сообщением

Поміняв задні стойки

Діло було так:

Дзвонив Івану - не брав трубку, напевно був вихідний 29 день червня

Поїхав на Хіміків 20 - те ж вихідний тіко один майстер на 3 машини, казав не вспіє

подзвонив на Бош-сервіс - заміна задніх стойок 84 грн/шт може на 16 год мене впишуть

Поїхав на Арсен авто ( Незалежності за мостом ч-з Бистрицю біля ОККО), і тут на мою радість був вільний майстер Діма ( по ходовій) ціна заміни 60грн/шт) Поставив собі 2 задніх "біліка" і зробив розвал на Бош-сервіс (95 грн - маю знижку )

Масло в КПП і вижимний напевно буду міняти на Хіміків 20

Того щоб не палити солярку треба знати майстів і +/- ціни...

Поделиться сообщением

Де є толковий майстер по мотору?

Поделиться сообщением

Хлопці,  ходову треба перебрати. 2 місяці тому міняв шарові ...ще заводські були. Все рівно щось стукає, хоча менше. Думаю що і рульове трохи дає, а може і супорта. Ну одним словом хотілося би на день загнати до когось толкового , а вечором забрати і розрахуватися. Порадьте будь ласка ) буду вдячний, поставлю пиво )

Поделиться сообщением

Де є толковий майстер по мотору?

Раніше був у микитинцях нормальний. Але зараз не працює. Є ще класний дядько в с.Пшениники - звати Василь.  Туда легко попасти, якщо їхати через Хомяківку і повернути на ліво  як на кабак - "На хвильках" ( заодно можна рибки доброї поїсти) )) - дальше заїхати в Пшеничники і їхати метрів 500 - по лівій стороні дороги будуть особняки, майстер живе в одному з них. Там любого спитаєте, і всі скажуть де точно. Пізніше можу і номер телефону його взнати - якщо ще потрібно ) 

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

• Последние посетители   0 пользователей онлайн

Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • james
    james Адміністратор
  • rebus
    rebus Адміністратор
  • slepoy
    slepoy Адміністратор