MAKARJ

Хороші СТО

В этой теме 58 сообщений

Пропоную в даній темі, давати інформацію про хороші СТО та майстрів(персони) у Івано-Франківську де обслуговують LANOS+SENS.

Також не оминайте увагою погані СТО.

Поделиться сообщением

Невже ніхто не може добре відгукнутися хоча б про одну СТО??? :?

Напишіть хоч де хто обслуговується та свої "враження".

Наприклад мені доводилося поки що проходити ТО(0,1,2) на СТО по вул.Юності, єдине що можу сказати це ЖАХ!!!!!!!! :evil:

Поделиться сообщением

Привіт!

Перш за все уточніть яке авто. Далі... я зрозумів одне - нема жодної універсальної станції де добре роблять все. Тобто по різних вузлах, агрегатах, системах потрібно шукати саме ті станції, або тих приватників які роблять добре саме те, що вам потрібно.

Повторюсь... стараюсь сам по можливості максимально обслуговувати своє авто (бо ніхто тобі так добре не зробить як ти собі сам, якщо є знання вміння та можливості). Тому в свій час почав діагностику та чіп-тюнінг для свого сенса робити сам, бо не знайшов за 10 місяців жодного майстра який би в Ів-Франківську зміг це зробити досконало. Хоча це не є мій "хліб".

На рахунок майстрів. Так, саме майстрів, а не станцій. Я по деяких питаннях обслуговуюсь саме на СТО, що на Юності, бо кращих від тих майстрів які це роблять поки що не знаю. Ремонт двигуна буду робити у іншого майстра, КЗП у ще іншого. Що стосується електрообладнання авто, то є ще один хороший майстер, який робить якісно.

Тому наберіться терпіння і шукайте... Хто шукає той знайде.

Звертайтесь. Чим зможу - допоможу.

Поделиться сообщением

У мене SENS 1.3

Помітив я одного разу неприємний стук ззаді справа поїхав на СТО, що на Юності, далі кому цікаво читайте тут: http://lanos.com.ua/forum/viewtopic.php ... highlight=

Їхати туди я більше не хочу, та й відношення деяких "майстів" просто суперове: платиш в касу, а потім ще і йому в кишеню, а робота нікудишня...

У мене буває так, що машина не хоче заводитися, тоді я під час роботи стартера підгазовую і вона заводиться, тестеровщик на цій СТО нічого не зміг зробити...

Поделиться сообщением

Ставив радейко на Юності, так як машина на гарантії. Заплатив 50 грн в касу, і ще 45 грн взяв майстер за шахту для магнітолки. Також скаржився, що не має болтів, хоча щось і знайшов, роз"єми просто відрізав и скрутив дротики напряму, правда, спитавши наперед моєї згоди. В кінці кінців поскаржився, що хтось із тих, що лазив сюди раніше, загубив кліпсу-затискач для лицьової панелі Ланоса, і причепив її назад без одного затискача. Не знаю, наскільки це все нормально, судіть самі :).

Поделиться сообщением

У мене SENS 1.3

..........................

У мене буває так, що машина не хоче заводитися, тоді я під час роботи стартера підгазовую і вона заводиться, тестеровщик на цій СТО нічого не зміг зробити...

Перш за все треба дивитись на тиск у впускному колекторі і від цього "плясати", ну і звичайно ж глянути на справність регулятора холостого ходу.

Поделиться сообщением

Немає у нас ще хороших майстрів! :(

Всюди, де доводилося обслуговуватися, якісь недоліки в обслуговуванні. В основному проблеми виникають з пацанами-малолітками, які навчилися крутити гайки, але ще не навчилися ремонтувати. Але крила вже виросли.

Особливо хочу відмітити шиномонтаж на Петлюри, біля м"ясокомбінату: Заїхав туди перекинути колеса. Пацан не збалансував одне колесо з чотирьох (забув) :evil: ; знявши старі диски, залишив одне проставочне кільце на ступиці (чи як вона там називається), запресував його (кільце) новим диском, який не потребував проставки :evil: . А на завершення ще і болт криво закрутив. :evil: , зірвавши на ньому різьбу.

Отаке...

Поделиться сообщением

Ця тема претворилась на "НЕХОРОШІ СТО", але краще знати куди не варто їхіти.

Міняй колеса на шиномонтажі, що під мостом через Ж/Д (коли їхати від Трансгазу через міст, відразу направо) там є платна стоянка, а перед нею шиномонтаж.

Я там 4 рази перезувався і 1 раз довелося шукати прокол, хлопці хороші, роботу знають.

Поделиться сообщением

Перш за все треба дивитись на тиск у впускному колекторі і від цього "плясати", ну і звичайно ж глянути на справність регулятора холостого ходу.

А можеш порадити де це нормально перевірять???

Поделиться сообщением

Де це нормально перевіряють незнаю, тому й занявся сам діагностикою та чіп-тюнінгом свого авто. Купив необхідне і обслуговую сам своє авто, а іноді і знайомих.

Поделиться сообщением

Привіт! Раніше на форумі йшлося про СТО під мостом, підкажіть як правильно туди потрапити (з якого боку заїзд), може є телефон, або конкретно, до кого можна звернутись. Цікавить власне наявність на СТО тестера для діагностики, регулювання клапанів. Можливо можете порекомендувати інші хороші СТО (окрім УКРАВТО). Дякую.

Поделиться сообщением

Якщо їхати в сторону Тисмениці, минаючи будівлю "Трансгазу", переїжджаєш міст і повертаєш відразу праворуч. Повернути треба правіше платної стоянки (на ґрунтову дорогу). А там побачиш. Контактів ніяких нема, від себе додам: машин до них заїжджає багато...

З іншої сторони цього ж моста, на стороні "Трансгазу", там теж є СТО, і наскільки мені відомо тестер для діагностики там є.

Поделиться сообщением

ОК, дякую :)

Поделиться сообщением

В мене теж після поїздок по наших СТО (особливо Юності) все більше виникає бажання робити все самому і взагалі нікого до машини непідпускати :x

Поделиться сообщением

Прикупив собі дві лампочки Osram Night breaker +90 і вирішив нарешті скористатися порадою taraSICKа і відрегулювати фари на БМВ-шному СТО. за 60 грн майстер поміняв мені лампи і відрегулював їх. Сервісом задоволений. Майстер - Віталік. У нього є така хитра штукенція з оптикою, за допомогою якої він контролює настройку. Тямущий чоловік. СТО знаходиться на об"їздній, трохи нижче колійового переїзду, майже навпроти вулиці Сагайдачного. Одне погано - сьогодні сильний туман, і по-справжньому покайфувати новим світлом не вдалося :)

Поделиться сообщением

Скільки треба рухів шоб поміняти ремінь ГРМ?

на нормальній СТО:

1 зняти старий ремінь

2 поставити новий ремінь

3 натягнути....

На СТО "УкрАВТО" Юності:

1 зняти старий ремінь

2 поставити новий ремінь

3 натягнути....

4 перетягнути

В результаті потече водяний насос (190гр+заміна) (120гр долити тосолу...) (оскільки невідомо шо там за тосол залитий був на заводі то поміняти..+?гр) і ше кажуть шо перетягнутий ремінь не годиться... +?гр отак :twisted:

Зараз знайшов більш менш нормальних майстрів біля будмаксу в боксі вони роблять ВСЬО (там навіть дуже круті тачки тусуються) і недуже дорого (заміна задніх амортизаторів 80гр.)

Поделиться сообщением

Підкажіть будь-ласка де у Франківську нормально можуть інжектор помити? І скільки приблизно ця процедура коштує??? може хто колись робив таке... :roll:

Поделиться сообщением

Підкажіть будь-ласка де у Франківську нормально можуть інжектор помити? І скільки приблизно ця процедура коштує??? може хто колись робив таке... :roll:
Років зо три тому чистив моноінжектор на Мерсі в кооперативі Авіатор біля аеропорта. На той час там було недорого + якісно.

Тепер - незнаю...

На в"їзді в ГК детальніше можеш спитати в сторожа.

Поделиться сообщением

На Юності офіціно в касу - 280 грн. (робота + розхідні).

Неофіційно думаю гривень на 100-120 менше буде, просто з Сашою ВЄЛІКОМ треба домовитись

Поделиться сообщением

А який пробіг авто? І з чим повязана необхідність в чистці інжектора?

Поделиться сообщением

А який пробіг авто? І з чим повязана необхідність в чистці інжектора?

в Тараса пробіг рахується сотнями тисяч :o , так що не зашкодить...

Поделиться сообщением

Ланос 1.6

СТО "Смарт" (біля Шкір-фірми) - ставив сигналку і тонування вікон, роботою задоволений :yes:

Не зарікаюсь але на Юності більше не поїду >:-]

Мав негативний випадок : поїхали з знайомим в нього КІА на гарантійне ТО-о що на Калушському шосе,

там машинку помили, помвняли масло, фільтр, підтягнули ходову, просиділи ми там блисько 2 год. відвалив він купу грошей як за таку роботу 780 грн. рорзписався в усіх паперах, виїхали з СТО. а через деякий час придивились.. :shock: що лобове стікло з сторони пасажира поцарапане не на жарт..я не знаю як треба працювати що робити щоб розцарапити половину лобовухи..таке враження що наждачкою терли >:-[

Туму собі зробив вісновок нема чого до гарантійщиків їхати попадаєш в гроші, а толку і професіоналізму в них 0

Поделиться сообщением

Підскажіть краяни, в місті хто де ставив аморти?Буду вдячний.

Поделиться сообщением

Підскажіть краяни, в місті хто де ставив аморти?Буду вдячний.

МегаОм на початку Хоткевича. Гарний сервіс, дають гарантію. Продають якісні амортизатори.

Поделиться сообщением

Про СТО можна говорити багато, ці хороші ці погані. Про одну станцію можу сказати :-| сам переконався (заїхав ходову щоб подивились.... подивились, все нормально через неділю шарова на дорозі (ВАЗ 2105 раніше була). Заді заправки ОККО біля Бізона на обїздній. :-|

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

• Последние посетители   0 пользователей онлайн

Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу