Перейти до публікації

Прошивка ЕБК! Де?


berezne

Рекомендовані повідомлення

Привіт!

Моживо хтось підкаже де в Рівному можна перешити електронний блок керування (ЕБК) і скільки то займе часу і потягне грошей?

Чому пишу? Витрата бензину на разі становить 10-11 літрів по місту. І пробок здається як таких немає. І швидкість руху менеше 40 км/год не буває. При об'ємі двигуна в 1,3л жере як 2,5. Начитався в форумі, що після перепрошивки суттєво знижується витрата бензину.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привіт!

Моживо хтось підкаже де в Рівному можна перешити електронний блок керування (ЕБК) і скільки то займе часу і потягне грошей?

Чому пишу? Витрата бензину на разі становить 10-11 літрів по місту. І пробок здається як таких немає. І швидкість руху менеше 40 км/год не буває. При об'ємі двигуна в 1,3л жере як 2,5. Начитався в форумі, що після перепрошивки суттєво знижується витрата бензину.

Положи кирпич под педаль газа :D У меня на ланосе по городу 8л/100км

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так прикол в тому, що я по натіру не гонщик. І тапок в педальку газу я не топлю. Так що мені цеглина якось і ні до чого. :?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так прикол в тому, що я по натіру не гонщик. І тапок в педальку газу я не топлю. Так що мені цеглина якось і ні до чого. :?

Може швидкість на світлофорі набираєш дуже швидко?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я так зрозумів що в тебе Сенс який в тебе пробіг і на якому бензі ти їздиш :?:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Світлофорів у нас в місті немає ВЗАГАЛІ! "З місця рвати" також не практикую так ячк немає потреби.

Бензин 95 на ОККО. Тиждень тому на халяву попало 20 літрів 92 на цій же заправці. Виїздив половину. Власне нічого не змінилося суттєво. Правда машина трошки тупіша стала, якщо сильно набирати обороти, наприклад для обгону, але в нас тут немає такого руху щоби гонитися.

В принципі питання вже не актуальне. Мають прислати K-line адаптер. Прошивки для Сенса в інтернеті є на любий смак (економія, аля спорт і ін). Буду сам пробувати перепрошивати. Я думаю, то буде не тяжко розібратися. У всякому разі не тяжче ніж прошити супутниковий тюнер.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Для кращого ефекту для початку "освіжи" свій інжектор (ультразвукова чистка) + заміна фільтрів і свічок (або контроль)

Для прошивки раджу тобі звернути увагу на дворежимну прошивку для більш оптимальної їзди - на Мікасі даний девайс краще инсталюеться.

Я сам юзаю дворежимку на Lanos блок DXUB - політ нормальний. Витрати паліва 9л/100 км міста при економі + 11 л/100 км димамік :013:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Світлофорів у нас в місті немає ВЗАГАЛІ! "З місця рвати" також не практикую так ячк немає потреби.

А може в цьому і проблема? При коротких переїздах витрата завжди буде великою.

Яку відстань долаєш в середньому з точки А в тобку Б?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Відстань від будинку до місця роботи складає 3 км. в одну сторону.

Заміню свічки (зараз стоять стокові на них вже машина проїхала 20 тис. і їде ще непогано, але вже все одно пора). Фільтри також передивлюся.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

О, дядя то вона в тебе прогрітися невстигає при такій дистанції!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В принципі питання вже не актуальне. Мають прислати K-line адаптер. Прошивки для Сенса в інтернеті є на любий смак (економія, аля спорт і ін). Буду сам пробувати перепрошивати. Я думаю, то буде не тяжко розібратися. У всякому разі не тяжче ніж прошити супутниковий тюнер.

Подскажи, а где ты брал K-line адаптер? И что еще необходимо для перепрошивки? Я так понимаю нужен еще ноутбук, программа загрузчик и сами прошивки.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Можливо і не встигає прогрітися. Хоча про приїзду на роботу датчик температури показує, що температурний режим вийшов на нормальний робочий режим. Хоча правда це і може бути основною причиною підвищеної витрати. Щось я за це не подумав. :oops:

K-line адаптер можна придбати готовий за 200 грн. Пошукати в інеті і знайдеш. Я власне знайшов фірму в Києві які продають конструктори (на жаль адресу не пам'ятаю, а це пишу з дому. Якщо цікаво, то завтра напишу що за кантора. Вони до речі мені висилають поштою). Спаяти його півгодини роботи. Він реально робочий, так як сам його знайшов по наводці з цього сайту. Правда він зроблений на COM порт і коштує 83,75 грн. Але то не проблема. Можна знайти ноутбук під COM порт з старіших моделей, або звичайний старий монітор з системником взагалі за 0,5 на любій фірмі можна взяти і поставити собі в гаражі. Їх зараз цілими пачками списують і викидають.

Програм і прошивок в інеті можна знайти. Ось наприклад

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

та

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Можна поексперементувати з емуляторами СОМ порта в мене такий є, шнурок під ЮСБ і установочний диск правда ефект може бути 50/50, або другий варіант з СОМ портом для нота на карточці непамятаю як точно вона називається, знаю що в Рівному ця карточка коштує +/- 90 грн. Ну і найдорожчий варіант - це нот з лінійки Dell вони зустрічаються з СОМ

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Для мене це не суттєво. Буду шити вдома. Вдома в компі COM порт є.

Перенести його з будинку в гараж не складає ніяких труднощів. Так що з цим проблем немає. :D Ну а як вже прижме, тоді буду щось придумувати.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

K-line адаптер можна придбати готовий за 200 грн. Пошукати в інеті і знайдеш. Я власне знайшов фірму в Києві які продають конструктори (на жаль адресу не пам'ятаю, а це пишу з дому. Якщо цікаво, то завтра напишу що за кантора. Вони до речі мені висилають поштою). Спаяти його півгодини роботи. Він реально робочий, так як сам його знайшов по наводці з цього сайту. Правда він зроблений на COM порт і коштує 83,75 грн. Але то не проблема. Можна знайти ноутбук під COM порт з старіших моделей, або звичайний старий монітор з системником взагалі за 0,5 на любій фірмі можна взяти і поставити собі в гаражі. Їх зараз цілими пачками списують і викидають.

Програм і прошивок в інеті можна знайти. Ось наприклад

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

та

Дякую, подивлюся.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

аналогічна проблема. Іхати з дому до місця роботи 3 км ... середній розхід становить близько 14 км (( .. як для 1,6 DOHC це занадто багато. БК показує, що ЕБК посилає сигнали на форсунки, при яких розхід становить близько 8-9 л ....

Знайшов проблему - поганий контакт в дротах, що підходять до ДПДЗ. Питання: ніхто їх не перепаював?? .. не підскажете де в Рівному знайти толкового електрика, який міг би це зробити??

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

аналогічна проблема. Іхати з дому до місця роботи 3 км ... середній розхід становить близько 14 км (( .. як для 1,6 DOHC це занадто багато. БК показує, що ЕБК посилає сигнали на форсунки, при яких розхід становить близько 8-9 л ....

Знайшов проблему - поганий контакт в дротах, що підходять до ДПДЗ. Питання: ніхто їх не перепаював?? .. не підскажете де в Рівному знайти толкового електрика, який міг би це зробити??

80975472330 Стас

Перезвони, спроси. Он спец по электрике.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я Стаса знаю з 1ого курса механічного факультету )) - ми з ним разом навчалися)) .... тільки якось ми з ним не можемо домовитися на зручний час - не виходить зістикуватися)) ..

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я Стаса знаю з 1ого курса механічного факультету )) - ми з ним разом навчалися)) .... тільки якось ми з ним не можемо домовитися на зручний час - не виходить зістикуватися)) ..

так поїдь до нього в бокс, тільки перед тим перезвони чи він на місці

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 місяців потому...

Невже ніхтог не шив ЕБК? В мене новий Ланос1,5се 5тик.пробігу по місту бере 10-10,5л. хотілося б цей показник зменшити на 10-15%. Подейкують про чудо-майстрів в Антополі, мовляв без суттевої втрати по динаміці бере 8л/100км. тільки от телефон дістати неможу. Я вважаю, шо показник - 10л. для інжектора 1,5 це занадто. В щнайомого нісан 1,6 1991р. - стабільно до 8л.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В мене новий Ланос1,5се 5тик.пробігу по місту бере 10-10,5л. хотілося б цей показник зменшити на 10-15%. Подейкують про чудо-майстрів в Антополі, мовляв без суттевої втрати по динаміці бере 8л/100км. тільки от телефон дістати неможу. Я вважаю, шо показник - 10л. для інжектора 1,5 це занадто. В щнайомого нісан 1,6 1991р. - стабільно до 8л.

для Ланоса это нормально, двигатель-то конструктивно старый... зависит от стиля езды и навыков... у меня 8л/100км берет...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Невже ніхтог не шив ЕБК? В мене новий Ланос1,5се 5тик.пробігу по місту бере 10-10,5л. хотілося б цей показник зменшити на 10-15%. Подейкують про чудо-майстрів в Антополі, мовляв без суттевої втрати по динаміці бере 8л/100км. тільки от телефон дістати неможу. Я вважаю, шо показник - 10л. для інжектора 1,5 це занадто. В щнайомого нісан 1,6 1991р. - стабільно до 8л.

Я шив свій ЕБК. Але в мене Сенс. На нього в інтернеті, на вище перерахованих мною сайтах, є прошивки різні і безкоштовно. З Ланосами, на скілький я зрозумів, складніше так як в інтернеті крім стандартних прошивок тюнінговані не знайдеш. Вони пишуться спецами і продаються за гроші спецам, що вже на місці шиють Ланоси і також за гроші. Якщо не помиляюся в залежності від прошивки вартість перешивки коливається в межах 100-200 дол. Хоча можу і помилятися.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 місяців потому...
аналогічна проблема. Іхати з дому до місця роботи 3 км ... середній розхід становить близько 14 км (( .. як для 1,6 DOHC це занадто багато. БК показує, що ЕБК посилає сигнали на форсунки, при яких розхід становить близько 8-9 л ....

Знайшов проблему - поганий контакт в дротах, що підходять до ДПДЗ. Питання: ніхто їх не перепаював?? .. не підскажете де в Рівному знайти толкового електрика, який міг би це зробити??

Аналогічна ситуація на 1,6( двигун нормально прогрітий), діагностика нічого не показує , а розхід 14-15 л, якщо хто її вирішив будь-ласка відпишіться

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Невже ніхтог не шив ЕБК? В мене новий Ланос1,5се 5тик.пробігу по місту бере 10-10,5л. хотілося б цей показник зменшити на 10-15%. Подейкують про чудо-майстрів в Антополі, мовляв без суттевої втрати по динаміці бере 8л/100км. тільки от телефон дістати неможу. Я вважаю, шо показник - 10л. для інжектора 1,5 це занадто. В щнайомого нісан 1,6 1991р. - стабільно до 8л.

Я шив свій ЕБК. Але в мене Сенс. На нього в інтернеті, на вище перерахованих мною сайтах, є прошивки різні і безкоштовно. З Ланосами, на скілький я зрозумів, складніше так як в інтернеті крім стандартних прошивок тюнінговані не знайдеш. Вони пишуться спецами і продаються за гроші спецам, що вже на місці шиють Ланоси і також за гроші. Якщо не помиляюся в залежності від прошивки вартість перешивки коливається в межах 100-200 дол. Хоча можу і помилятися.

500 грн.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

500 грн.

Все ж таки криза. Кожен бореться за клієнта як може.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.