Перейти до публікації

Устраняем стук заднего аммортизатора (доски в багажнике)


GlaS

Рекомендовані повідомлення

Перший раз чую. Ніколи не звертав уваги. треба глянути на своїх маркіровку. Де про це можна детально глянути?

Змінено користувачем Wet
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Только что, Wet сказал:

Перший раз чую. Ніколи не звертав уваги. треба глянути на своїх маркіровку. Де про це можна детально глянути?

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Дякую! Треба більш детально покурити дану тему. Хоча не розумію в чому радикальна різниця.:hmmm:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Только что, Wet сказал:

Хоча не розумію в чому радикальна різниця.:hmmm:

 

Я думаю дело в настройке АБС, чтобы, например, не получилось резонанса частоты подвески (когда колесо подпрыгивает и теряет сцепление) и частоты "сработки" АБС. Люди по большей части не заморачиваются и ставят любые амортизаторы и пружины, хотя это довольно точно подобранные компоненты далеко не последнюю роль играющие в безопасности управления машиной.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

Скас это турки и были и на них было мало подделок.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Цікаво,  що вони теж є різні з синьою етикеткою КОД  105790 для масла і 105791 для газмяса, і з білою КОД 317 428 - газомасло. І ті і ті виробник Турція, а ціна різна.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

39 минут назад, _Sandra_ сказал:

 

Я думаю дело в настройке АБС, чтобы, например, не получилось резонанса частоты подвески (когда колесо подпрыгивает и теряет сцепление) и частоты "сработки" АБС. Люди по большей части не заморачиваются и ставят любые амортизаторы и пружины, хотя это довольно точно подобранные компоненты далеко не последнюю роль играющие в безопасности управления машиной.

Саш, частота модулятора АБС 4-17Гц (гугл так пишет), подвеска в таком диапазоне не работает....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

Ну правильно, газмяс всегда дороже был.

Конструкция сложнее.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

А тут якраз ні. Що з синіми що з білими наклейками газомасляні дешевші, гляньте на деталі.зп. А з білими наклейками ще дешевші,  931 якщо не помиляюсь за два штуки.

Просто цікавить яка різниця між різними маркіровками, тобто кольорами наклейок.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У мене такі саски стоять

Брав у скутермана, але на жаль він вже не торгує на форумі...Ще б такі взяв..

 

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 час назад, Юра 66 сказал:

Саш, частота модулятора АБС 4-17Гц (гугл так пишет), подвеска в таком диапазоне не работает....

 

Я вот смотрю на свои тесты техосмотра и как раз работает

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

 

на 17,5 герцах минимальный коэффициент сцепления, резонансная частота задней подвески. У передней 15 получается.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тогда более жёсткая пружина будет уменьшать резонансную частоту подвески, что не есть гуд (с АБС)... я так думаю(с).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

  А у вас задні амортизатори стоять газомасляні? Стоять з заводу? В мене вчора не дійшли руки глянути на свої.

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

27 минут назад, Wet сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

  А у вас задні амортизатори стоять газомасляні? Стоять з заводу?

 

У меня с завода стоят с кодом 96324139 (на амортизаторе выбито). До сих пор стоят (пробег 120ккм). По каталогу они газомаслянные в описании.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сегодня психанула и ослабил крепление как написано в мануале. Закрутил гайку на 9 мм. и о чудо - доски пропали. А я чуть задние амортизаторы не поменял. Но все равно барабаны вскрою, тормоза это жизнь.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

Так об этом тут куча раз написано и это не мало важно.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да, это так. Просто 9 мм думал должна была выглядывать резьба, а казалось весь шток.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Нашел я причину моих стуков в салоне. Хотел уже все ходовку разбирать. Психанул и снял пластик порогов и нижний пластик со средней стойки и настала тишина. Теперь хочу обесшумить стойки и пластик порогов.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В 05.03.2018 в 13:10, jason_ua сказав:

Сакси масляні задні більше 100тис км відслужили.Зараз чую що з права почало на кочках щось підстукувати..Мабуть треба готуватися до заміни.Буду такі самі аміки брати, от думаю чи на деталі з.п оригінали продають чи підробку))

 

Детальний огляд показав, що стойка жива, а от нижня втулка розбилася, і сам амортизатор підстукував об домік на кочках.

Поміняв втулку, ставив таку від ваз, (стандартні, що продають у більшості магазинах довго не служать) і стук пропав, у салоні знову тиша і комфорт.:lorry:

Вартість втулки 50грн :)

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Змінено користувачем jason_ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Все умерли мои задние амортизаторы.

1. Заказал новые сакс газ-мяс. Вопрос я недавно менял верхние резинки, ставить новое все или резинки оставить эти? Думаю все новое.

2. У меня стоят проставки с домиками, хочу поставить ГБО. Проставки убирать или оставить?

3. Где находится болт заднего стабилизатора, под который нужно подложить шайбу?

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А яке відношення мають проставки до ГБО?

Для чого під болт підкладати шайбу?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ГБО добавит вес в багажник, типа вечного мешка сахара. Может там появлятся стук.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В 14.04.2018 в 06:20, Dect_J сказал:

3. Где находится болт заднего стабилизатора, под который нужно подложить шайбу?

Стабилизатор сзади в балке, болты (крепления концов - разбивается и стучит) - ближе к колёсам. "Химия" с подкладками - не надолго, как показывает практика. Сначала определись - есть ли там люфт и стук. 

Причина 

Также  

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Змінено користувачем Юра 66
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

8 минут назад, Юра 66 сказал:

 

Ребята, ох Вы и ленивые - первый же поиск в гугле даёт эти результаты, или забанили там?))

Змінено користувачем Юра 66
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Вчора займався заміною задніх амо та пружин.

Стояли:  амо Каяба ( газ чи мяс не знаю...). Потікли після 170т.км. Пружини біли підсилені, просіли на 25мм (у порівнянні з новими). Домікі. проставки на 28мм.

Встановлено:  амо- Каяба Преміум, пружини - МТ підсилені. Домікі залишив старі. Дві проставки на 28 мм замінив.

Проїхав 50км. В багажнику балон на 60л., газу.

Трубочок та Бубликів(перерізаних)  не тулив. Поставив те що було в упаковці і так як намальовано на малюнках інструкції.

Досок нема. Поки подобається.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.