Перейти до публікації

Бензин, газ / АЗС


vitamb

Рекомендовані повідомлення

Уже два раза там заправился белоруским бензином,определенно ничего не скажу,ни плохого,но и восторга нет,не дергается и на том спасибо.

по моим наблюдениям, в ОККО 92 — как правило белорусский Мозырского НПЗ

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тільки от цікаво, чому ціна 92 така (9.90)

ну ще не вбухали бабло на ребрендінг...якщо серйозно — гадаю просто завлікають людей. у Харкові точно таке було.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тільки от цікаво, чому ціна 92 така (9.90)

ну ще не вбухали бабло на ребрендінг...якщо серйозно — гадаю просто завлікають людей. у Харкові точно таке було.

Та ні якщо береш їх бренд то і ціна повинна бути одною, хоть і Лисичанський бенз продаєш.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Можливо хто поділиться своєю інформацією між А-92 і 95, в смислі економії і т.д.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Можливо хто поділиться своєю інформацією між А-92 і 95, в смислі економії і т.д.

По сути вопроса отпишусь чуть попозже. Бортовик поставил на прошлой неделе. Пока выкатываю 200 грн. 95 из-под Крюковского моста (ОККО), потом там же залью 14 литров 92 и посмотрю результат. Визуально за 3,5 года мне больше понравился 95 (по сравнению с 92) - начал на одном и том же количестве бензина заправляться на 2-3 дня позже. Сейчас посмотрю с бортовиком, что этот калькулятор покажет.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Інтересно, що воно вийде. Ну 95 напевне не Білорусія а Литва, чи ні!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Інтересно, що воно вийде. Ну 95 напевне не Білорусія а Литва, чи ні!

Если верить заправщику - Румыния.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Інтересно, що воно вийде. Ну 95 напевне не Білорусія а Литва, чи ні!

Если верить заправщику - Румыния.

Думав Литва.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Можливо хто поділиться своєю інформацією між А-92 і 95, в смислі економії і т.д.

По сути вопроса отпишусь чуть попозже. Бортовик поставил на прошлой неделе. Пока выкатываю 200 грн. 95 из-под Крюковского моста (ОККО), потом там же залью 14 литров 92 и посмотрю результат. Визуально за 3,5 года мне больше понравился 95 (по сравнению с 92) - начал на одном и том же количестве бензина заправляться на 2-3 дня позже. Сейчас посмотрю с бортовиком, что этот калькулятор покажет.

Щось 95 довго викатується :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

vitamb, приходьте на наступну зстріч.

Поддерживаю полностью - надо встретиться и, желательно, без машин. После посиделок многие вопросы уйдут в небытие... =)

А по поводу скорости выкатывания - езжу в день около 9 км - на работу 7 мин. + с работы 7 мин. - потому полный бак и не лью - долго буду выкатывать...

Змінено користувачем skryab
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

vitamb, приходьте на наступну зстріч.

Поддерживаю полностью - надо встретиться и, желательно, без машин. После посиделок многие вопросы уйдут в небытие... =)

:SM068::lebedi: :lebedi: :lebedi::beer: :beer: :beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Недавно спілкувався із знакомим: оказується , що АЗС на Пивзаводі, Київські що посеред дороги (синя) і та що перед Крюківським мостом одного власника. На Пивзаводі і перед мостом уже почали завозить нові товари, за Київську незнаю небачив. Невже буде ОККО і ВОГ :wacko:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вчера около 21:30 заехал на заправку около моста на Крюков, и вот что увидел.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Как я понял, у заправки есть хозяин, у которого договор с ОККО. Видимо с дальнейшем выкупом и ребрендингом.

Вообще отлично, покупать окковкий бенз за цену "обычных" азс. Ну и хрен с теми ихними фишками. :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вчера около 21:30 заехал на заправку около моста на Крюков, и вот что увидел.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

как не крути, а фуры тоже нада заправлять:D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

как не крути, а фуры тоже нада заправлять:D

нононоооо, все було навпаки :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вчора заїхав на АЗС так звану ОККО дав 204 грн на 20л 95 -го забрав чек. Залили 14л пістолет сам по собі чомусь відстрілив заправщик поставив пістолет в колонку і ніби то все :shock: , добре що я останнім часом спостерігаю за заправкою. Тоді я запитав: в чому прікол, а де ще 6л? :crazy: Мені у відповідь: ну ніби то ви скільки і проплотили. Тоді різко підбіг другий запитав в чому проблема і побіг до каси, через 2 хв здозалили ще 6л А-95. Ось так нас заправляють на АЗС. На мою думку завжди потрібно забирати чек і спостерігати за самим процесом заправки авто.

Завжди забуваю запитати: якщо ОККО то чому немає карточки Фішка, і нічого вже некажучи про самий бренд ОККО.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

vitamb, читай вище про бренд і фішкі. Коротко кажучи — бенз ОККОвський.

А за заправкою звичайно треба стежити, благо на тій "ОККО" чек видають як тільки вставив пістоля :) і біжи собі стеж, або як я, кажи, що я сам все зроблю. Або взагалі заправляйся у каністру,ну і/або приходьте на зустріч

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

vitamb, читай вище про бренд і фішкі. Коротко кажучи — бенз ОККОвський.

А за заправкою звичайно треба стежити, благо на тій "ОККО" чек видають як тільки вставив пістоля :) і біжи собі стеж, або як я, кажи, що я сам все зроблю. Або взагалі заправляйся у каністру,ну і/або приходьте на зустріч

Як кажуть або я дурний або лижі не їдуть, вище про карточку ФІШКА я щось нічого не помітив.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Інтересно, що воно вийде. Ну 95 напевне не Білорусія а Литва, чи ні!

Если верить заправщику - Румыния.

92 і 95 все Білорусія, тиждень назад 95 був Руминський, мутять щось :joking:

Я заправляв 92 і 95 різниця в тому що на 95 не дьоргається, по росходу нічого не скажу. На рахунок тяги і розгону то 92 і 95 одне гавно, іменно на цій АЗС і ще на Пивзаводі. Раз залив 95-го повний бак, не міг дочекатись коли спалю. Щось мені невіриться що 95 Руминія як і АЗС ОККО, тому що заправлявся на ОККО траса Київ-ЧОП (заправляв 95 Литва і 95 плюс небуду брехати чий но різниця віднашого ОККо дуже велика була, особенно 95 плюс). 95 плюс Хонда Аккорд 2.0 по трасі 160-180 км/год 9л. на 100км. А на наших АЗС 95 12-12,5л на 100км.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Заправился в Знаменке А-95 ОККО - еле доехал до Кировограда на ихнем импортном бензе! :verysad:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Заправился в Знаменке А-95 ОККО - еле доехал до Кировограда на ихнем импортном бензе! :verysad:

Чому так :shock:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.