Перейти до публікації

Китайский биксеон или Германские галогенки ?


husain

Что лучше ?  

371 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

5,9 тис.   1

основная проблема у ксенона, что его сложно правильно отрегулировать, а по остальному он конечно же лучше

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

основная проблема у ксенона, что его сложно правильно отрегулировать, а по остальному он конечно же лучше

Согласен, но если все таки отрегулируют, то никого он не слепит, а ехать приятно. :yes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Скажу чесно ЖАБА душит :angry: что у меня нет ксенона.

Но ездунам с неотрегулироваными фарами скажу что они нехорошие люди "редиски".

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

а кто вам сказал что галогенки германские?deg_smile.gif

Галогенки на самом деле германские. Просто - сделаны в Китае.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Галогенки на самом деле германские. Просто - сделаны в Китае.

значит они Китайские.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

у меня друг был в Германии, так он говорит, что у них БОШ с надписью сденано в Китае :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

основная проблема у ксенона, что его сложно правильно отрегулировать, а по остальному он конечно же лучше

сложно регулировать не линзованый, а с линзой проблем нет.

у меня стоят линзы моримото мини, лампы тесла 4300К 30ват блоки митсуми, уже почти год, все устраивает. До этого перепробовал кучу галогенок, и полировал оптику, желаемого результата не добился.

Змінено користувачем Lsasa
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У мене стояв біксенон. Китайський, але недешевий: Xenotex/Mitsumi. Світло було просто супер. Я прозрів, а от інші - сліпли. Мені було дуже добре, іншим - ні. Деякі зустрічні машини вночі мені мигали дальнім, хоч я був на ближньому. Чітка межа світла у мене була, але були і паразитні засвітки від рефлектора. Якось на зустрічі ми порівнювали засліплення від мого ксенону із дешевим китайським ксеноном, встановленим у одноклубника. Мій світив правильніше, з меньшими засвітками.

АЛЕ МЕНІ БУЛО НЕ ПО...

...трохи прередісторії: з мого вікна видно вулицю з одностороннім рухом. Метрах в 80 - поворот перед будинком. От вночі дуже гарно видно у кого як світять фари. От тут якраз видно усіх ЛОХІВ, що сліплять своїм колгоспним лохоксеноном. Переважно це старенькі іномарочки, трапляються і престижні. Багато ВАЗів, немало Ланосів. Я спробую підготувати коротеньке відео. Побачите - все зрозумієте....

Отож я вирішив для себе - або якісна лінза, або галоген. Ніякого ксенону у наші фари. Перевірено практикою. Лампочки я поміняв на галогенки Філіпс Power2Night, а блоки перетворилися на справжній баласт в очікуванні кращих часів та лінз. В ПТФах лампи Осрам +50%. Світло, звичайно, "не фонтан", але в мене ніхто не кине каменем в прямому і переносному значенні.

Так що вибирати вам, що ставити і ким бути.

П.С. Сьогодні бачив пацанів що сиділи у машині під нічним клубом, біля машини на асвальті вже три пляшки від пива та порожня "чекушка". ВІдкриваються двері, рука виставляє ще тару. Їм насрати на всіх...

А вам?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Kurare, А якщо поставити линзи то можна и з свитлом гарнім їздити и не бути тими пацанами під нічним клубом.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

У мене стояв біксенон. Китайський, але недешевий: Xenotex/Mitsumi. Світло було просто супер. Я прозрів, а от інші - сліпли. Мені було дуже добре, іншим - ні. Деякі зустрічні машини вночі мені мигали дальнім, хоч я був на ближньому. Чітка межа світла у мене була, але були і паразитні засвітки від рефлектора. Якось на зустрічі ми порівнювали засліплення від мого ксенону із дешевим китайським ксеноном, встановленим у одноклубника. Мій світив правильніше, з меньшими засвітками.

АЛЕ МЕНІ БУЛО НЕ ПО...

...трохи прередісторії: з мого вікна видно вулицю з одностороннім рухом. Метрах в 80 - поворот перед будинком. От вночі дуже гарно видно у кого як світять фари. От тут якраз видно усіх ЛОХІВ, що сліплять своїм колгоспним лохоксеноном. Переважно це старенькі іномарочки, трапляються і престижні. Багато ВАЗів, немало Ланосів. Я спробую підготувати коротеньке відео. Побачите - все зрозумієте....

Отож я вирішив для себе - або якісна лінза, або галоген. Ніякого ксенону у наші фари. Перевірено практикою. Лампочки я поміняв на галогенки Філіпс Power2Night, а блоки перетворилися на справжній баласт в очікуванні кращих часів та лінз. В ПТФах лампи Осрам +50%. Світло, звичайно, "не фонтан", але в мене ніхто не кине каменем в прямому і переносному значенні.

Так що вибирати вам, що ставити і ким бути.

П.С. Сьогодні бачив пацанів що сиділи у машині під нічним клубом, біля машини на асвальті вже три пляшки від пива та порожня "чекушка". ВІдкриваються двері, рука виставляє ще тару. Їм насрати на всіх...

А вам?

тому я брав самі дешеві, щоб не світило людям :) В результаті, тільки коли піднімаю фари вгору до максимума. То тоді мені мигають, якщ остоїть на 2-2.5 положені, ще ніхто не разу не мигав. Кстаті, стояли вмене на СЕНС-і ще роки 4 назад, галогенкі... Не знаю як їх так настроювали (машина не моя, я їздив..), но світило, мега супер, сильно по бокам. Да і вперед теж, коли їхав з горбика, мені часто мігали щоб я переключив фари з ближніх на хз яке світло)) Я тоді поставив на 3 положення, почали меньше мигати, але бувало що даже на 3 положені блимали мені фарами... :unsure:.

Так що тут, думаю як настроїти фари.. Вмене кстаті троха вверх вроді пішли... коли вмикаю дальній, він так далеко світить що я не бачу :joking: десь за горизонт))))

воть

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Змінено користувачем husain
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Фотка неправильна. Треба вночі (в темному місці) стати машиною перед стіною на віддалі 2 метра і зфоткати з салону ближній і дальній на стіні. Тоді поговоримо.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Для особо умных хвизиков - формирование светового пучка у биксенонов и галогенок разное! Именно поэтому в России ксеноны запретили.

Всетаки советую

Повторюсь.... не знаете, не говорите......

Знаю и скажу! заЁ ваШ ксенон! и не потому что мне у меня его нЕТ а потому что для меня это писец ночью! честно сказать, при раЗЪезде ночью я ориентируюсь на боковую справа линию! потому что просто ослепляюсь встречным хрен знает откуда! и тут не дело не в ланосах! не зря он в европе запрещен!

Так что советую прислушаться к тем кто пишет ощущения при разъезде, и не ДАЙ БОГ тебе заехать/кинуло на мою полосу.

Змінено користувачем Scamp
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

А как радует не настроенный ксенон на мостах Преображенского в Запорожье...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

А как радует не настроенный ксенон на мостах Преображенского в Запорожье...

Да он и настроенный радует!Если без линз!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Купил и поставил позавчера себе линзы... :rolleyes:

своего прошлого мнения поповоду бишки в Ланосе- придерживаюсь!!!Настройте и все будет гут.

но линзы само собой лучше. :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

основная проблема у ксенона, что его сложно правильно отрегулировать, а по остальному он конечно же лучше

Его не возможно правильно отрегулировать, и ни какие прямые руки с этим не справятся!

Norflox Странный ты человек. По трасе едешь - глаза вылазят от придурков с китайским ксеноном в безлинзовых фарах. А ты пробуешь доказать обратное. От того что постоянно повторять мед слаще не станет. И нечего выдумывать, твои законы физики ни к чему. Обычный отражатель не справляется с очень сильным световым потоком от ксенона, от галогенок этот поток слабее. Поэтому и нет четкого среза луча и поэтому невозможно правильно настроить безлинзовый ксенон. Кстати я не разу не встречал заводского ксенона без линз, догадываешься почему?

Змінено користувачем kelo
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

Я извиняюсь, но вопрос такой. Стоит би infolight Может ли в обоих блоках сразу пропасть дальний. Включаю дальний - на приборке лампочка загорается, а горит ближний. В чем может быть трабла? Помогите, пжста.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Бывает заводской ксеноно без линзы. На старых лексусах, новых фориках, кажется еще ниссаны какие-то. Там лампы D2R. Специально для такой оптики.

ну а вообще линзы рулят

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Народ! какой ксенон может быть в рефлекторе? Рефлектор однозначно расчитан под точечный источник света там и угол падения и отражения все расчитаео а если туда запихнуть распределнный источник то биш ксенон то светит куда хочет, поэтому однозначно линза. И еще очень сильно влияет чистота стекол, не зависимо что внутри но при не идеальной чистоте встречные видят вместо фар два солнечных диска. Решайте сами.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Убил бы этих ксеноновых.

Вас таких убийц - по пять сотен на каждом форуме.....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3,3 тис.   1

Скоро критическая масса наберется, тогда держитесь :).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Нужно организовать общую акцию - "заслепи колхозксенонщика" и всем, у кого слепящий ксенон моргать дальним при встрече с колхозом. Через пару недель максимум месяцев они все повымирают. :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну ладно я безработный...сижу и на форум всякую чушь пишу... но Вы же умные и занятые люди... какая акция??? Народу иной раз лень кнопку поиска нажать, что-бы не плодить одинаковые темы... а Вы тут за акции ... хто там будет участвовать? :boyan:

и учтите, что Вас слепят на ближнем ...следовательно в ответ на Ваш дальний - Вам же засветят дальним...а разница там ощутимая :shock:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.