Перейти до публікації

Автомобильный видеорегистратор


Druid

Рекомендовані повідомлення

Поставил бычную карту на 4 Гб.Хочу ещё одну такую же прикупить на всякий случай.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всем привет. не особо то я и молчаливый))) у кого есть вопросы - спрашивайте, отвечу. По поводу трек номера - напиши мне, я тебе скину. также сообщаю что сайт переехал на rombel.com.ua Заходите, смотрите))) Всем с ланоса клуба сделаем скидку)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сьогодні отримав і я свого регістратора, ось

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, .

Трохи проїхався, провів зйомку. Відео не ідеал, але на рівні того що я очікував від такого типу регістраторів. Поки що покупко задоволений. подивимось далі як буде працювати цей девайс.

Тепер у мене виникло декілька питань:

1. Якого програмою з'єднувати всі ці файлики?

2. Хочу зробити окреме підключення регістратора, кабель проложити під ущільнювач лобового скла та вивести штекер біля дзеркала заднього виду. Хто може робив такі стабілізатори, я хочу примінити КРЕН5, вона розрахована на ток до 1А. і на виході має 5 в. В перетворювачі, що йшов разом з регістратором, ось таке в середині ,

Змінено користувачем vollan
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

vollan,Я себе так и сделал-протянул провод под торпедо,через переднюю стойку и под обшивкой потолка.Провода там с запасом(где-то еще пол-метра лишнего скручено у меня за бардачком).Все получилось аккуратненько,теперь провод не раздражает своим постоянным телепанием перед глазами.На счет проги,которая соединяет все файлики вместе,я даже не заморачивался-не вижу в этом смысла.Я думаю,куда проще будет взять сд-карту большего объема памяти и в регистраторе выставить функцию записи не цикличную(по 2 и по 5 мин.),а непрерывную...Вот тебе и будет фильма.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я десь читав що у форматі FAT32 більше 80 хв не пише, а я буваю в дорозі і по 15 год.

Провод не проблема сховати, хочу окремий стабілізатор спаяти і підключити до замка запалювання, щоб запис події відбувався автоматично.

Змінено користувачем vollan
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я десь читав що у форматі FAT32 більше 80 хв не пише, а я буваю в дорозі і по 15 год.

Это же видеорегистратор, а не видеокамера для съемки повседневной жизни... :)

Максимум что он должен снять - это критический момент с небольшим интервалом до события и после него, т.е. он регистрирует проблему, а не маршрут Вашего движения...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Это же видеорегистратор, а не видеокамера для съемки повседневной жизни... :)

Максимум что он должен снять - это критический момент с небольшим интервалом до события и после него, т.е. он регистрирует проблему, а не маршрут Вашего движения...

Я прекрасно розумію для чого він, але коли я їду на море 15 год в дорозі, відповідно реєстратор увімкнений, що буде після 80 хв запису? Він почне затирати початок запису? Зупиниться? Для чого придумали цей інтервал 2/5/15 хв?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Він почне затирати початок запису?

Да.

Но затирать он будет целые куски...

т.е. если у Вас куски по 15 минут (80 минут), - когда закончится место - он сотрет первый 15 (80) минутный кусок и т.д. - так называемая: стековая память...

Змінено користувачем mich_ya
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

попробую як це буде на практиці, я чомусь переживаю щоб він через 80 хв взагалі не відключився

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

попробую як це буде на практиці, я чомусь переживаю щоб він через 80 хв взагалі не відключився

Как точно называется приобретённая модель?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

попробую як це буде на практиці, я чомусь переживаю щоб він через 80 хв взагалі не відключився

Как точно называется приобретённая модель?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Как точно называется приобретённая модель?

Автомобильный видеорегистратор H-195 HD720P DVR 037

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

vollan, через 80 мин.регистратор отключится только в том случае,если не будет включена цикличность фрагмента(по 2,5 и 15 мин),если же эта функция включена-регистратор может записывать ,затирая старые записи,пока не сгорит(или бенз в авто не кончится-взависимости от того,что наступит раньше :joking:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всем привет! кто уже видел в работе Pixel Plus GT! может есть отзывы. хочу купить себе.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вот, подарили :crazy: :crazy: :crazy:

DOD F500LHD

211990d024a4.jpg

Не разобрался ешО с закачкой. Но в реале видио намного краше и чётче.

Ругаем.

Змінено користувачем Doc_UKR
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вот, подарили :crazy: :crazy: :crazy:

Ругаем.

Да шо-ж тут ругать, если подарили? С обновкой!!!

Постарайся чтоб на карте памяти циклились только красивая дорога и положительные моменты. :joking:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Використовую як реєстратор свій крмунікатор на Андроїді. Встановив безкоштовну софтинку

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Що має/вміє:

-вкористовує камеру комунікатора, пише відео в HD 720p (в залежності вид можлфвостей комунікатора)

-пише в циклі видаляючи попередні записи (довжина запису задається в секундах)

-використовує жпс для визначення поточних координат та швидкості руху

-використовує датчик прискорень (при ударі автоматично збереже запис в окрему папку що не перезаписується/відео можна примусово зберегти)

-можливість робити миттєве фото

-пише звук (по бажанню)

-чудово працює в фоні, що надає можливість паралельно з записом відео використовувати комуникатор як навігатор або ще для чогось (дозволяє приймати/робити дзвінки)

-можливість автоматичного відключення/паузи запису при відключенні живлення через певний час

-має багато гнучких налаштувань

main_2.jpg

З власного досвіду:

-при денному світлі чудово видно держ. номери авто що їдуть попереду та по сосідніх полосах

-якість відео залежить від можливостей камери

-недоліки: тормознутість при зміні освітлення (яскраве сонце- дуже темніє картинка/ при в'їзді в тінь не так швидко піднімається яскравість) особливість роботи самої камери

не накладає швидкість і координати на відео (відображає лише в самій прозі або при експорті відео на сайт (безкоштовно))

потрібен хороший холдер, щоб не дрожало зображення на поганому дорожному покритті (як на мене- болячка багатьох реєстраторів)

З плюсів:

-чудова безкоштовна альтернатива повноцінному реєстратору

-адекватна якість відео (неодноразово допомагало робити фото-фафашки з номерами) :rolleyes:

-автор програми з задоволенням йде на контакт з користувачами (є надія на оперативне виправлення глюків та доповнення софтинки необхідними функциями)

-

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Doc_UKR ещё бы лучше номера было видно....это уже так..(всегда мало).Как ночью?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Постарайся чтоб на карте памяти циклились только красивая дорога и положительные моменты.

Спасибо :beer:

Doc_UKR ещё бы лучше номера было видно....это уже так..(всегда мало).Как ночью?

Ночью ешО не ездил.

Номера видно с 50- 100 метров. Максимальное разрешение 1920 на 1080 (кста, видео снято на этом разрешении). С Ютубом почему то не дружим, сжимает как то не так. :(

Но если в Ютубе переключить разрешение с 360р на 1080 чуток краше, но не такой ролик в идеале.

Доволен шо слон.

Да шо-ж тут ругать, если подарили? С обновкой!!!

Ну как :oops: дарила сестра, а я тыкал пальцем :wink:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Vad_Ok, эта прога открывает все форматы?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Vad_Ok, эта прога открывает все форматы?

Ні, ця прога пише відео в mp4 або 3gp вміє використовувати кодеки:

-H.264

-H.264

-MPEG4

відповідно їх і може відкривати.

Змінено користувачем Vad_Ok
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В мене MOV формат, не можу підібрати прогу для редагування. :shecry:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В мене MOV формат, не можу підібрати прогу для редагування. :shecry:

Ну як варіант- можна конвертувати в інший формат, а далі редагувати (можу підкинути чудовий декодер)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну як варіант- можна конвертувати в інший формат,

Чим порадиш?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.