Перейти до публікації

Виїздні зустрічі у Хмельницькому


maerts

Рекомендовані повідомлення

Ну що ж, панове. Приємна пора року :hot:, дійшла справа до нетрадиційного формату зустрічей – т.з. виїздних :SM068: .

На минулій клубній зустрічі попередньо (але не остаточно) вирішено місце - Гриневецький ліс, за мікрорайоном Озерна. Найбільш цікавим звісно є не арендоване місце (альтанки, будиночки etc.), а "дике", можливо близьке до водоймів. На дощ :1137: поки не розраховуєм, хіба ближче до діла.

Дата: 24/25/31 липня. Я думаю субота більш сприятливий день для подібних заходів, хоча... наводьте побажання.

Уже зібрали трохи коштів... М'ясом займусь я. Оковитою в разі потреби та в потрібному обсязі забезпечить Олексій. Тому на даний час збираються відомості про охочих взяти участь у цьому заході та тип бажаних напоїв ;)

Звичайно вітаються пропозиції щодо місця/часу проведення, транспорту, формату зустрічі, культурної програми :smoke::horn::theydance::party::rifle::ku-ku::sleep::lorry::pelotka: та ін.

Короче... впірьод обговорення!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

субота не підходить, в мене робочий день до 17.00

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

субота не підходить, в мене робочий день до 17.00

Значить після 17:00 :shecry:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

та я поки приїду то ви всі вже будете :beer::lebedi::banan::party:Та й після 17.00 пізнувато. Все таки я за неділю

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а после воскресенья в понедельник за руль и с такой головой.стрем

а после воскресенья в понедельник за руль и с такой головой.стрем 8-)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну, не обязательно в какашку на кидаться, можно по 0.3-0.5 на брата и можно в понедельник за руль!!! Я за Братва! Давайте на 25, так как 28 у меня Д.Р. и на след. вых. я буду праздновать с родными!!! А я за то чтоб с такими ЧЕЛОВЕЧКАМИ, как вы выпить ГОРІЛКИ!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

значить забиваємо на  25-е?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну що ж, панове. Приємна пора року :hot:, дійшла справа до нетрадиційного формату зустрічей – т.з. виїздних :SM068: .

На минулій клубній зустрічі попередньо (але не остаточно) вирішено місце - Гриневецький ліс, за мікрорайоном Озерна. Найбільш цікавим звісно є не арендоване місце (альтанки, будиночки etc.), а "дике", можливо близьке до водоймів. На дощ :1137: поки не розраховуєм, хіба ближче до діла.

Дата: 24/25/31 липня. Я думаю субота більш сприятливий день для подібних заходів, хоча... наводьте побажання.

Уже зібрали трохи коштів... М'ясом займусь я. Оковитою в разі потреби та в потрібному обсязі забезпечить Олексій. Тому на даний час збираються відомості про охочих взяти участь у цьому заході та тип бажаних напоїв ;)

Звичайно вітаються пропозиції щодо місця/часу проведення, транспорту, формату зустрічі, культурної програми :smoke::horn::theydance::party::rifle::ku-ku::sleep::lorry::pelotka: та ін.

Короче... впірьод обговорення!

суббота отпадает, думаю не стоит менять день и оставить воскресенье

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Что-то мало людей отписалось! :blink: Что не хотите с товарищами встретится и выпить пару грамм, поговорить о жизни, о Ланосах, а?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Что-то мало людей отписалось! :blink: Что не хотите с товарищами встретится и выпить пару грамм, поговорить о жизни, о Ланосах, а?

Типа:

-Ты меня Уважаешь !!!??? :beer:

- Угу... :SM068:

-А мой Ланос !!!!!?... :crazy:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Саш, на зустрічі чоловік 5 записалось. Ще ти, ну і все поки.

Народ, не зволікаємо і зголошуємось наперед. Не тягнемо до останнього!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

то забиваємо на 25-е?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

суббота отпадает

дайош аргументи

даю: половина народа в субботу работает. Я например на встречи хенде клуба практически не езжу, ребята мутят постоянно на 14:00 в субботу

то забиваємо на 25-е?

забиваем. А то пока народ будет думать опять зима наступит. Или вам всем напомнить как я вас на первую встречу звал? :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ну значить на 25-е

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Щось народ не дуже активний, прокидаємося!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дуже вибачаюсь не сможу приїхати.:shecry:

На 25 число приїзджає фура з товаром 20 палет з Польщі і на 26 число ще одна з китаєм. :verysad:

Обіцяю що дай Бог на наступну зустріч буду як штик.:)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так, дорогие товарищи давайте создадим какой-то список людей которые на 100%(не учитывая форс мажор) смогут быть, чтоб наверняка знать, а то я уже настроился очень сильно!!!! :shecry: Нужно что-то думать, времени ни так много! Я буду!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, ти спочатку "оприділись" зі знаками пунктуації у своєму реченні, щоб хоч трошки можна було зрозуміти його суть. :ay-yay:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, ми оприділились. на 25-те. Ти зв"яжись з представником, здай бабло 
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, ми оприділились. на 25-те. Ти зв"яжись з представником, здай бабло

На шо стільки бабла? На зустрічі 5 чоловік (серед яких і Шурік був) кинули грошей на кілограм м'яса кожен.

Як я розумію ситуацію: збір треба робити поблизу супермаркета (там же на кінцевій Озерної є Фуршет), там контрольна закупка і понеслась.

P.S. Мене не буде.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.