Перейти до публікації

Разборки Ланос в Виннице


PashaS

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім дня! Хто може підсказати місце знаходження, телефони розборки по Ланосу у Вінниці. Хочу поставити противотуманки і не вистачає такої малості як кнопки(хочу поставити замість заглушки кнопку кондиціонера чи обігріву стікла). А нова на Сатурні коштує 90 грн. (як приклад нова кнопка протитуманок до 15-ї 20 грн.) тоді як підрульовий перемикач новий помоєму 110 грн.. Неділю назад був там біля будки з написом Розборка Ланос, але він був закритий, а телефон не записав. Сам з Немирова, буду вдячний за відповідь!

Змінено користувачем PashaS
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я також шукаю таку кнопку. Буду вдячний за будь - яку підказку.

Я ж кажу , що кнопка на Сатурні є, але жінка за нею хоче аж 89 грн., тоді краще купити підрульовий перемикач за 110 грн.. Я в неті знайшов тільки один номер розборки по Ланосах в нашому регіоні і то в Літині то там за кнопку хочуть 50 грн, а перемикач у них 150. Може хто знає розборки у Вінниці, їх телефони. Хто буде на Сатурні там точно є розборка, відпишіть їх номер телефна.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую за інформацію.А де саме в Літині продається ця кнопка ? Хочу запитати, чи був хто у Ксаверівці на розборці? Можливо там є ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую за інформацію.А де саме в Літині продається ця кнопка ? Хочу запитати, чи був хто у Ксаверівці на розборці? Можливо там є ?

Номер телефона розборки в Літині 0939052999 (помоєму), але як на мене у Вінниці повинно бути дешевше. Можливо на днях знайомий буде на Сатурні, попрошу щоб записав телефон розборки, тоді відпишу на сайті.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

///

Змінено користувачем oleguan
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 6 місяців потому...

Я також шукаю таку кнопку. Буду вдячний за будь - яку підказку.

Я ж кажу , що кнопка на Сатурні є, але жінка за нею хоче аж 89 грн.,

Говорю сраза и авторитетно :rolleyes: на САТУРНЕ к бабе, которая занимаеться запчастями по Ланосам (У нее большая ракушка и ей дето под 60 годков) лучше вообще не подходить. Барыга она знатная, теже запчасти в других ракушках на порядок дешевле и продавци более адекватные. Я у нее уже один раз прикупил "тюнингованую" облицовку на морду - мало того, что было дорого, галимый самапал(внешне выглядила ниче, а ни одно крепленее не подошло), так еще и потом назад забрать не захотела(крепления не на местах, хотел сдать как брак) - говорила, что первый раз видит и меня и решетку, и вообче она таким не занимаеться.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Всем привет! может кто подскажет по поводу дисковых тормозов на ланос, кто то с ручником чегото придумал?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...
  • 1 рік потому...

Доброго дня може кому буде цікаво ще одна розборка по ланосу і сенсу зовсім нова ціни чудові 0667700703 Саша Вінницька обл. м. Хмільник.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Розборка на Сатурне-0677452861...Установка ГБО на Ющенка АТП Иванова

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

есть номер розборки в Немирове,но что там и как я незнаю,дали номер и все.

есть номер розборки в Немирове,но что там и как я незнаю,дали номер и все.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

есть номер розборки в Немирове,но что там и как я незнаю,дали номер и все.

есть номер розборки в Немирове,но что там и как я незнаю,дали номер и все.

Є розборка в Гайсині, і є людина яка може поставити ГБО 096703012шість

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 місяці потому...

Добрый день хочу поделится контактами на разборки

 

0987660787  г. Хмельник Саша (Очень хорошая разборка)

 

0677452861 г. Винница Рынок Сатурн

 

0674122969 м. Житомир (Очень большая разборка)

 

0674302993 Стрижовка (Не проверенная)

 

0676049380 г. Немиров (Очень не понравилась продавец не серьезный)

 

++

 

0979517150  Руслан г. Хмельник (Замена лобовухи устранение трещин на стекле тонировка)

 

0979248614 Артем г. Хмельник (Очень хороший покращик работает по записям) 

Змінено користувачем Neo_hm
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 10 місяців потому...

Здравствуйте!В Виннице начинает работу новая разборочка по Daewoo Lanos!Все автомобили польского производства.Всегда в наличии большой выбор з.ч и дефицитных товаров на Lanos,цены лояльные.В наличии есть ГБО!Обращайтесь,всегда рады будем помочь) По наличию и ценам можете обращатся в лс, по телефону 098-707-707-9 или в соц.сетях. Vk.com/lanosvn

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Увжаемые Админы. Большая просьба не удалять реквизиты разборки, так как в Виннице с ними проблемы. 

Уважаемый LanosVN, просьба предоставлять хоть какуюто скидку людям с форума, ибо ваш рекламный пост будет удалён.

 

 

P.S. Постараюсь попасть на эту разборку лично и переговорить с людьми, может станим добрыми товарищами.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Здравствуйте!В Виннице начинает работу новая разборочка по Daewoo Lanos!Все автомобили польского производства.Всегда в наличии большой выбор з.ч и дефицитных товаров на Lanos,цены лояльные.В наличии есть ГБО!Обращайтесь,всегда рады будем помочь) По наличию и ценам можете обращатся в лс, по телефону 098-707-707-9 или в соц.сетях. Vk.com/lanosvn

Уважаемый LanosVN, просьба предоставлять хоть какуюто скидку людям с форума, ибо ваш пост будет удалён, как реклама. Скидка не подразумевает работать в минус))), можно просто сделать поблажку клиенту при упоменании нашего форума. Думаю если будет все красиво - клиенты могут потянуться и не с Винници

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Уважаемый LanosVN, просьба предоставлять хоть какуюто скидку людям с форума, ибо ваш пост будет удалён, как реклама. Скидка не подразумевает работать в минус))), можно просто сделать поблажку клиенту при упоменании нашего форума. Думаю если будет все красиво - клиенты могут потянуться и не с Винници

Всегда рады пойти на встречу одноклубникам)Поблажка клиенту при упоминании однозначно будет можете быть в этом уверенны))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всегда рады пойти на встречу одноклубникам)Поблажка клиенту при упоминании однозначно будет можете быть в этом уверенны))

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Появилась разборка на Фрунзе 6 ,это возле муниципального рынка в гаражах, там еще новый дом строят. Вроде как это та ,что была В Калиновке

Змінено користувачем 08sv80
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...
  • 1 рік потому...

0676049380 г. Немиров (Очень не понравилась продавец не серьезный)

 

Чувак кидала, поставил шураку на сенс двигатель с ланосо со всеми кишками, клялся что почти новый...

В итоге двигатель хавает масло, дымит, и плохо заводится, на что даный неадекват говорит что ничего не знает, что хорошо что вообще не застучал...

Будьте осторожны...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 11 місяців потому...
34   0
В 04.11.2013 в 13:32, Neo_hm сказал:

Добрый день хочу поделится контактами на разборки

 

0987660787  г. Хмельник Саша (Очень хорошая разборка)

 

0677452861 г. Винница Рынок Сатурн

 

0674122969 м. Житомир (Очень большая разборка)

 

0674302993 Стрижовка (Не проверенная)

 

0676049380 г. Немиров (Очень не понравилась продавец не серьезный)

 

++

 

0979517150  Руслан г. Хмельник (Замена лобовухи устранение трещин на стекле тонировка)

 

0979248614 Артем г. Хмельник (Очень хороший покращик работает по записям) 

був у немирові. у того що Саша. ну дуже несерйозний чувак і барига ще той. але свап комплект попався у нього нормальний. та все одно не рекомендую

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.