Перейти до публікації

Выходить ли из авто?


NovoKaine

Рекомендовані повідомлення

Якщо Ви вважаєте таку перевірку на місці недопустимою, то  вас обов'язково повинні направити для проведення огляду до відповідного закладу охорони здоров'я і  забезпечити проведення огляду в закладі охорони здоров'я не пізніше ніж протягом двох годин з моменту виявлення відповідних підстав. Або повинні викликати на місце швидку з відповідним обладнанням (Огляд може також проводитися в спеціально обладнаних пересувних пунктах (автомобілях), що належать закладам охорони здоров'я і відповідають установленим МОЗ вимогам. ) - для мене це з розряду фантастики

Якщо б Ви і від цього відмовились вони б були просто зобов'язані скласти протокол про відмову пройти огляд з двома свідками...прирівнюється до перебування в стані алкогольного спяніння

Раз не вийшов і вони відпустили без протоколів і затримань, значить не дуже то вони і мали підозри.

Є ще один спосіб протистояти очевидному намаганню провести непортібний огляд на місці, попросити спочатку скласти направлення на огляд (є чітка форма). Зайві документи з підписами їм не портрібні.

Пусть составляют протокол об задержании/нарушении- тогда выходим.

Ну якщо Вам нікуди спішити і маєте натхнення, то можна і так :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Нет, медицинскую экспертизу я пройти обязан а вот в трубочку дуть не дул и не собираюсь!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

есть пункт о том что я должен выйти в случае наличия у меня признаков опьянения и (или) болезненного состояния. -Как то смазано получается! Есть конкретный список признаков опьянения?

Мы живем в Украине и у нас не дейсьвуют законы России.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я ему "Выходить из машины не буду поскольку не имею желания. Машина не угнана, вот мои документы. Сверяйте машину по гос. номерам..."

бред, насколько я знаю ты обязан открыть капот по требованию ГАИ(багажник не должен)

2.4. На вимогу працівника міліції водій повинен зупинитися з

дотриманням вимог цих Правил, а також:

б) дати можливість перевірити номери агрегатів і

комплектність транспортного засобу;

А если ты невыходиш санкция какая? Санкции нет - можеш невыходить. :quotation:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тогда зачем он мне угрожал 2мя свидетелями и протоколом об отказе?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А если ты невыходиш санкция какая? Санкции нет - можеш невыходить. :quotation:

За не выход не знаю, а вот за отказ открыть капот есть

Ст.124-1 Непредоставление ТС работникам милиции и медицинским работникам

68-136 грн

правда я открывал капот не выходя из машины и гаишник сам открывал крышку и сверял номера, а вот закрыть капот - он отказался (пришлось мне выходить >:-] )

и еще гаишники просят показать аптечку и огнетушитель, а они у многих водителей лежат в багажнике. Так гаишник получает законный способ позаглядывать в багажник :wink:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Достатньо двічі попросити (читати - висловити вимогу) і...

КУпАП

Стаття 185. Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця 

Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції при виконанні ним службових обов'язків, а також вчинення таких же дій щодо члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця у зв'язку з їх участю в охороні громадського порядку - 

тягне за собою накладення штрафу від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, а в разі, якщо за обставинами справи, з урахуванням особи порушника, застосування цих заходів буде визнано недостатнім, - адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб. 

Згідно зі ст. 185 КпАП злісною непокорою є відмова від виконання наполегливих, неодноразово повторених законних вимог чи розпоряджень працівника міліції при виконанні ним службових обов'язків, члена громадського формування з охорони громадського порядку чи військовослужбовця у зв'язку з їх участю в охороні громадського порядку або відмова, виражена у зухвалій формі, що свідчить про явну зневагу до осіб, які охороняють громадський порядок. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тогда зачем он мне угрожал 2мя свидетелями и протоколом об отказе?

Думаю в даному випадку йшла мова не про відмову вийти, а виключно про відмову пройти перевірку на стан алкогольного спяніння (для цього чітко прописано необхіність протоколу і 2 свідки).

Це різні речі

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Згідно зі ст. 185 КпАП злісною непокорою є відмова від виконання наполегливих, неодноразово повторених законних вимог чи розпоряджень ....

Ключевое слово "законних", а мы тут и пытаемся разобраться законноли требование выйти из машины или нет :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Думаю в даному випадку йшла мова не про відмову вийти, а виключно про відмову пройти перевірку на стан алкогольного спяніння (для цього чітко прописано необхіність протоколу і 2 свідки).

Це різні речі

Нет вы недопоняли. Я сказал что поеду только на экспертизу и ни разу от неё не отказался но он настаивал на том чтоб я вышел мотивируя это тем что он не может понять от меня несёт алкоголем или от пассажиров... Но я сказал что выйду только чтоб пройти экспертизу непосредственно возле мед.центра

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

tov. Che

Законними є вимоги, які знаходяться в межах наданих відповідному представнику влади законодавством вповноважень, в тому числі  правилами дорожнього руху, які затверджено Постановю Кабінету Міністрів України, якому в свою чергу надано такі повноваження відповідно до статті 41 Закону України "Про дорожній рух"

(тому вони і називаються - законні)

А є сумніви щодо законності у випадку передбаченому пунктом 2.4. Правил дорожнього руху?

На вимогу працівника міліції водій повинен зупинитися з дотриманням вимог цих Правил, а також: 

а) передати для перевірки документи, зазначені в пункті 2.1; 

б) дати можливість перевірити номери агрегатів і комплектність транспортного засобу; 

в) дати можливість оглянути транспортний засіб відповідно до законодавства за наявності на те законних підстав. 

А щодо вийти з машини, то Інструкція про порядок діяльності підрозділів ДАІ якою передбачено випадки коли нас можуть попросити вийти, оскільки зачіпає наші права - зареєстрована в Мінюсті і набула чинності з дня офіційного опублікування (інакше  її не потрібно було б реєструвати).  А отже нею надано повноваження представнику влади і ми не маємо права відмовити йому у їх реалізації.

Якщо будуть просити вийти просто так без обгрунтування, або обгрунтування не вписується в передбачені інструкцією випадки - тоді це незаконна вимога

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А если ты невыходиш санкция какая? Санкции нет - можеш невыходить. :quotation:

За не выход не знаю, а вот за отказ открыть капот есть

Ст.124-1 Непредоставление ТС работникам милиции и медицинским работникам

68-136 грн

Статья недействует, поскольку ГАИшнику нечего приложить к протоколу. Нет доказательств в админ. деле.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

может не в тему но расскажу случай двух недельной давности:

Останавливают меня и рассказывают, что я выехал на перекресток уже на желтый.. (суть не в этом). Потом настойчиво просят сесть к ним в машину. После моего отказа говорят (дословно) : "... так и запишем, что отказался подписывать протокол" :wacko:

Только после того как я стал (показательно при них) набирать телефон доверия отдали документы и отпустили (правда мысль осталась, что таки протокол склепали с фразой "отказался подписывать протокол", с левыми свидетелями )

Змінено користувачем tov. Che
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

выйти из машины ето всего лишь желание сотрудникаГАИ , а не Ваше и мы имеем полное право не выходить

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

выйти из машины ето всего лишь желание сотрудникаГАИ , а не Ваше и мы имеем полное право не выходить

:bravo: Все абсолютно правильно тільки ще трошки доповню, коли працівник ДАІ зупиняє автомобіль - це також тільки його бажання, а не наше. Нехай собі махає  палкою далі, ми маєм повне право не зупинятись. Особливо, якщо впевнені, що нічого не порушували, бо тоді він нас зупиняє незаконно, а водій за невиконання такої незаконної вимоги відповідальності не несе!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:bravo: Все абсолютно правильно тільки ще трошки доповню, коли працівник ДАІ зупиняє автомобіль - це також тільки його бажання, а не наше. Нехай собі махає  палкою далі, ми маєм повне право не зупинятись. Особливо, якщо впевнені, що нічого не порушували, бо тоді він нас зупиняє незаконно, а водій за невиконання такої незаконної вимоги відповідальності не несе!

Интересная мысль.Можешь привести пример официального документа где такое прописано?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Народ а можно вопрос?

вы из машины не хотите выходить и ищите этому законные основания для

1. вы просто боитесь чего то (гаишники наденут наручники и увезут в райотдел, нападут инопланетяне и заберут для опытов, прилетят американцы/русские/евреи и наваляют по полной). если да то чего?

2. из вредности потому как этих гай..ов хоть как то нагнуть но надо обязательно. ну т.е. как кошка которую пнули - нагадит возхле порога и уже на душе легче "отомстила"

3. по причине лени

я к чему всё это - право вы конечно имеете. и я имею это право не выходить из машины. Гаец не может приказать - он может попросить. и вот тут интересно - вас просит человек выйти из машины а вы упираетесь - нигилизм какой то... Или вам кажется что без вашего выхода из машины протокол не будет составлен? да вам его в машину и принесут. бабло не сбреют - если вы настроены дать взятку вы её дадите и так. посильнее нагнуть гайца? ну так чего потом удивляться что они как злобные терьеры кидаются на нормальных водителей? вот такой вот умник-невыходун все нервы выматает своими ГЛУПЫМИ мансами на пустом месте из чуства детского "нехочухи". смысл? не понимаю

на другом форуме прочитал

"если даже нарушение было:

1.существует процедура наложения штрафа - которая систематически нарушается гайцами;

2.существует процедура оспаривания п.1 - которой здравомыслящие люди пользуются - потому что это такое же законное действие как и п.1;

3.гайцам ничто не мешает прийти в суд и попытаться доказать виновность нарушителя, ...если канечно они всё сделали в рамках закона;

4.не пользоваться своими законными правами на оспаривание - неймоверная глупость!."

но так и не понял - если нарушение было и ты об этом знаешь - чего его оспаривать? спорить, доказывать можно и нужно тогда когда знаешь что прав и не нарушал, ну или чуствуешь правоту. а если речь идёт о том что "виноват, но посраться - милое дело" то это простите глупость.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:bravo: Все абсолютно правильно тільки ще трошки доповню, коли працівник ДАІ зупиняє автомобіль - це також тільки його бажання, а не наше. Нехай собі махає  палкою далі, ми маєм повне право не зупинятись. Особливо, якщо впевнені, що нічого не порушували, бо тоді він нас зупиняє незаконно, а водій за невиконання такої незаконної вимоги відповідальності не несе!

 Интересная мысль.Можешь привести пример официального документа где такое прописано?

Це було сказано з іронією щодо коментаря furs , вибачте не стримався.

Просто керуватись тільки своїми правами і бажаннями та не зважати на права інших  - це утопія.. Як казав вище Стрелок поведінка малої дитини - нехочу і не буду.

А взагалі  права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої...

Змінено користувачем Lub
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

"Это означает, если он стоит на проезжей части!!! Тоисть в городе получается, что почти везде надо выходить!!! А на трассе прижался ближе к краю обочины(что бы гаишнику места хватило)и на все прозьбы любезно отказываешся!!!"

грамотный ответ. В городе полюбому выходить придется, мент всегда придумает повод, ну а за городом нефиг выходить.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А я практически всегда выхожу если место людное, если нарушил... Просто отмазываться удобнее рядом с гайцем, спросил: Вы сами? осталось еще с тех времен когда ксива была, а коммендантские патрули и и.л.с. отлавливали нерадивых коллег :rolleyes: Потом начинаем общаться, итог, нет штрафов, нет взяток.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вчера невышел из авто, ГАЕц обиделся и долго мне расказывал что типа "...да передо мной даже с лексусов выходят, а ты...". Но шде написано про мою обязанность выходить из авто так и не сказал :verysad:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Скажем так, законе есть такой пунктик как "не выполнение требований сотрудников милиции". Если сотрудник ДПС о нем не вспомнит то есть все шансы остатся сидеть в теплой машине. Как таковой обязанности выходит из авто нет, но и требовать без видимых причин выйти из авто сотрудник ДПС тоже не имеет права, а причины могут быть таковыми если вы совершили админ нарушение, либо есть подозрение на алкогольно наркотическое опьянение, совершение ДТП или если Ваш автомобиль либо Вы находителсь в розыске, это самые основные. Лично мое мнение и уже не раз проверенное если не выходить из машины то разговор обычно короче(неудобно ему когда вы сидите, а он стоит) :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.