Перейти до публікації

Курите ли Вы, господа?


Xzibit

Курите ли Вы господа?  

505 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • 3 тижні потому...

Курил стабильно и временами даже много примерно 15 лет. Однако, 17 августа будет ДВА года как бросил! Бросил сам, сразу и в один день! С 17 августа 2008г ни одной табачной трубочки! Чего и всем желаю!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3,2 тис.   5

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

,как тебе это удалось? 
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

,как тебе это удалось? 

Честно? Просто заколебало чувствовать себя безвольным нариком. Да и спортом мешало заниматься нормально. Вобщем, пацан сказал, пацан сделал:)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3,2 тис.   5

респект и уважуха!я бросал раз 10 и начинал опять,но хочу сделать контрольный :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Курю. <_< Хочу бросить. Пару месяцев бы жизни без стрессов, и, возможно, бросил бы.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не палив (хоч пробував в 7-му класі :joking: під впливом старших товаришів, від тоді ні-ні), не палю, не буду і не раджу :-!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Самое лучшее средство-это Ваше сознание, вот когда оно у Вас просветлится и Вы поймёте, что курение это абсолютно не нужная привычка, вот тогда Вы и бросите сие занятие. С Нового Года не курю, просто бросил и все тут, на полке валяются 5 пачек сигарет, выбросить жалко, держу для гостей.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.