Перейти до публікації

Курите ли Вы, господа?


Xzibit

Курите ли Вы господа?  

505 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • 4 тижні потому...

Баловался сигаретами с 6 лет (и куда только родители смотрели), закурил постоянно с 8 класса школы. Курил до 24 лет. Бросил. Было тяжело, но получилось. Сейчас мне 32 и я ничуть не жалею, что бросил. Сына, если увижу что курит, буду всеми способами от этого предостерегать. ПОтому как гадость!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

аййй.... это как удар ниже пояса. Болючая тема. Начал курить с 14 лет, как только поступил в Суворовское училище (г.Кривой Рог). Вот уже 2-й год пытаюсь.... если можно так сказать. Да и жена тошь не в стороне, меня пинает на счет курива, я с ней согласен, стараюсь :wink:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Нет! Лучше уж :SM068:! А потом: :iz5: :iz5: :iz5:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Курю. Привычка нравится. Бросал, годика полтора не курил. Сейчас вполне чётко понимаю, что бросить будет очень тяжело, хоть и не много травлюсь (5 - 10 шт/день) - посему и не хочу даже бросать.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Угу, так якщо подивитись на результати голосування, то більше половини не палять. А як приїдеш на сходку... То курять відсотків 80%

Висновки? Може люди, що палять більше тягнуться до товариських зустрічей де можна колективно попихкати димком? :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Угу, так якщо подивитись на результати голосування, то більше половини не палять. А як приїдеш на сходку... То курять відсотків 80%

Висновки? Може люди, що палять більше тягнуться до товариських зустрічей де можна колективно попихкати димком? :)

А это знаешь, как из разряда поболтать-попить пиво. Одно и другое шагает рядом.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

+1 к Blackky. Меню не полное. Нужен пункт "иногда курю". :)

Курил 10 лет, с первого курса института, иногда по пачке в день, иногда меньше. Потом не курил 2 года вообще. Сейчас курю за компанию на сходках (чтоб не терять нить разговора ;) ) и если сильно перенервничаю на работе.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У меня, кстати, тоже оригинальная фишка - в лицее ПРИНЦИПИАЛЬНО не курил. Ну, иногда, задолго после :)

Как закончил - закурил. - ВиднА приближение взрослой жизни почувствовал :D:D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...
Гість mykolamonster
0  
У меня, кстати, тоже оригинальная фишка - в лицее ПРИНЦИПИАЛЬНО не курил. Ну, иногда, задолго после :)

Как закончил - закурил. - ВиднА приближение взрослой жизни почувствовал :D:D

один в один: в школе даже мысль не появлялась ( спортом занимался) а в универ поступил так и 1 сентября закурил случайно .... уже 10 лет в сентябре будет..... бросать пробовал много раз, рекорд - неделя. попробую наверно таблетки ( те шо выше писали)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Есть така беда... правда за рулем не курю, отвлекает...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вообще-то я не курю, но после третьей рюмки во мне просыпается другой человек, а тот столько выкурить может....... :lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Палив я, Други, палив, ще й як палив...

Та кинув.

А як це було все - розповім по-порядку. Слухайте...

Коли в школі дурня валяв - цього я не рахую. Хіба ж це було паління?..

Запалиш собі, а потім, ідучи додому, все листя позгризаєш, щоби батько не почув. А він, царство йому небесне, було як почує, як шланг в руки візьме, як вперіще по межи плечі... Про все на світі забудеш, не те, що про паління...

А вже як школу скінчив - поїхав в Москву в інститут поступати. Прилетів літаком ранесенько - сонечко вставало, гарно так було ж, гарно, в душі пісня звучала, музики грали, соловейки щебетали!.. Ех, Господи, це ж я вже дорослий став, самостійний (майже), це ж можу собі й запалити вже не ховаючись... Та й дістав я собі заникану від батьків звечора ПАЧЕЧКУ Орбітки Львівської. Надірвав легесенько кінчичик та й так хвацько собі пальцем великим по денцю пачечки стукнувши сигареточку зубками витягнув, сірничком припалив, затягнувся смачно... І так 25 років по 2 пачки в день, це ж коли не пив, не вживав алкоголю. Бо тоді ж цілком інші розклади були - першу закусував, другу занюхував, а після третьої лиш "курятина, курятина, курятина...". На тих забавах, бувало, так напалишся, язик так пообпікуєш димочком сіресеньким, що на слідуючий день до обіду не тільки сам палити, а й дивитися як інші палять не можеш. Але нічого, після обіду руки самі за сигареткою тягнуться, так і тягнуться - і ти знову палиш, палиш, палиш...

А забавки то були ті частесенько, бо в інститут то я тоді поступив і прожив в Москві аж 16 рочечків... А п'є ж Москва, та й Росія вся, ох і п'є ж вона! І куди ж мені грішному було дітися!

Гарна Москва літом буває, та коротке там літочко... Холод паскудний, сірі, похмурі будівлі Московськії так мені остогидли, так опротивили, що зміняв я свої клітушки Московськії на хоромини Львівськії, утік в рідні Палестини я, приїхав на землю рідную, поклонився їй...

Роки ішли, вода спливала...

25 років промайнули як один день, і от зустрілися однокласники... та й забавились!!! Ех, і ж забавились!!!

А на ранок зраночку та й поїхав я у відрядження у глухе село у Карпатськії гори. Зранку на курево я й дивитись не міг, а потім попросту взяти не було де... Потерпів я день, потерпів другий, а далі й думаю - може то Бог знак мені дав такий, може то досить вже палити мені, світ Божий паскудити, димом чадним його оскверняючи?.. Може час прийшов та я своє випалив, 25 років - не жарти Вам.

З того часу не палю я. Брехати не буду Вам - перший час ДУ-У-УЖЕ мучився. А на забавах... Нема про що говорити...

Але нічого, час усе лікує, треба тільки витерпіти... На провокації не піддаватися, що при келихові лиш позволиш собі, а без ньго не будеш... Брехня це все!.. Ще й як будеш!.. Тому терпи, козаче, отаманом будеш!.. А таки будеш, а таки зможеш!..

Я й зміг. І не просто зміг, я тепер просто не переварюю диму тютюнового. Терпіти не можу, щоб коло мене хтось палив. І тому мій Ланосик - салон для непалящих.

Їдемо кудись далеко, палячі терпіти довго не можуть, дістають сигаретки. Я тут же машину спиняю і на дощик палити відправляю. І в машину не пущу поки один з другим рот собі не пополощить.

От так от...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Когда-то попробовал (в 12-13 лет), но никакого кайфу не получил,

смысла в этом не видел, а т.к. занимался спортом, то время было куда деть, да и авторитету так сказать в связи с этим было предостаточно.

Вообще я считаю что курение - это пустая трата времени, средств, здоровья + неудобство в общении с некурящими (у многих курильщиков очень неприятный запах изо рта, извините), а кроме того, если человек зависим от этого - то это слабость, и, скажу так, даже некоторое средство возможного давления на этого человека (которое некоторые могут использовать).

Это лично мое мнение...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

P.S. Хотя пороком это конечно не считаю. Это просто вопрос выбора и возможности выбора.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Курю. До одной пачки в день.На охоте почему то получается больше.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вспоминаецца прикол еще из Фидо, один чел спрашивает в конференции "а вот тяжело ли бросить курить?", другой отвечает "да нефиг делать, я сам уже 20 раз бросал".

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

НЕТ СИГАРЕТАМ! :evil: И особенно нелюблю когда куча народу рядом смалять! :twisted:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість Леночка
0  

Курила,долго,в один прекрасный день просто сказал стоп и с тех пор не курю совсем,

Хотя в машине разрешаю курить,это личное дело каждого и мне не мешает

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.