Перейти до публікації

Прошивки на Lanos (ЭБУ)


Гість Shariki

Рекомендовані повідомлення

  • 2 роки потому...

Мої вітання прошу пробачення певно що пишу не туди, але я тут ще не розібрався як викласти в правильну гілку моє прохання, прошу допомоги в плані прошивки ебу ланос ZZTD блю чіп, проблема наступна встановив я на форд сієрра 2.0 єбу від ланоса також всі датчики та сплів проводку, потрібна допомога для корекції прошивки під двигун форда. ще раз вибачте що не туди пишу але може підкажете куди звернутися або хтось відгукнеться з допомогою по прошивці, дякую.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Доречі не знаєте, друзі, в кого зараз можна купити або хто продає плати-перехідники замісь блю-чіпа для IEFI-6?

Раніше тут така тема була, навіть я купляв собі тут через замовлення або через "лічку", вже не пам'ятаю. А тут забажав придбати ще декілька таких перехідників, а теми цієї вже немає. Автор попереджав, що її закриє, але я все ще сподівався, що може хтось ще оті панельки продає. Перепаювати оригінальні чіпи вже немає ані зору, ані часу, ну якщо звичайно не вельми треба буде.

Дякую!

Змінено користувачем elektron
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.