Перейти до публікації

Прошивки на Sens (ЭБУ)


bonZzz

Рекомендовані повідомлення

"Прошивки" це непогано. Але "прошивкою" наповнення циліндрів не покращиш ніколи. Для цього потрібний механічний тюнінг. А вже після механічного тюнінгу, коли двигун починає краще "дихати", тоді вже доцільно коригувати програму в АСУД, тобто, по вашому, "перепрошиватися".  Колись, ще в радянські часи,  коли бензинові двигуни були карбюраторними, ніякого чіп-тюнінгу й бути ще не могло, спортсмени-автомобілісти для збільшення потужності двигунів своїх автомобілів робили їм механічний тюнінг. Зараз це не менш актуально.  Безумовно, для тих, хто хоче додати бадьорості своєму автомобілю та дещо зменшити витрати палива.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В 03.02.2017 в 08:59, sergey4977 сказал:

На прошивке, что я выложил , отъездил лет 8. Из плюсов: разгонял авто на газу до 200 км, при любых режимах расход не превышал 10 литров (всё на не упоротом и исправном авто). Из минусов: при минимальном нажатии на педаль газа есть небольшой провал, при отпущенной педали газа дёргается.

Попробовал вашу прошивку. Как авто едит, понравилось. Разгоняется хорошо, обороты не плавают, тяга хорошая. Но расход у меня получился 13,5 литров на 100 газа. Вчера перопрошил на прошивку с первого поста темы. Расход еще замеряю, но очень плавают обороты на холостом. Пробовал добавить ХХ, не помогло. При езде, когда останавливаешься, секунд 5 держит холостой нормально, а потом начинает падать, и тут-же пытается поднять. Но в какой-то момент, не успевает поднять и глохнет двигатель. Завтра буду пробовать с этим что-то сделать.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А можно вопрос?  До 200.это сколько.130-140???  ГБО какого поколения? Прошивка совсем не газовая.скорее бензиновая.  УОЗ тупо поднят во всех режимах на +3гр.  Ниче особенного в этой прошивки нет. Не советую.

Змінено користувачем Сергей 1975
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3 часа назад, Ник уволен сказал:

Попробовал вашу прошивку. Как авто едит, понравилось. Разгоняется хорошо, обороты не плавают, тяга хорошая. Но расход у меня получился 13,5 литров на 100 газа. Вчера перопрошил на прошивку с первого поста темы. Расход еще замеряю, но очень плавают обороты на холостом. Пробовал добавить ХХ, не помогло. При езде, когда останавливаешься, секунд 5 держит холостой нормально, а потом начинает падать, и тут-же пытается поднять. Но в какой-то момент, не успевает поднять и глохнет двигатель. Завтра буду пробовать с этим что-то сделать.

Сделайте из двух одну. Холостой ход можно сдёрнуть с моей. Рабочие режимы с другой.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 час назад, Сергей 1975 сказал:

А можно вопрос?  До 200.это сколько.130-140???  ГБО какого поколения? Прошивка совсем не газовая.скорее бензиновая.  УОЗ тупо поднят во всех режимах на +3гр.  Ниче особенного в этой прошивки нет. Не советую.

ГБО 1 поколения. Я и не спорю о исключительности этой прошивки. Прошивка не мной деланая. Перешивался на неё после установки газа. Родная заводская никак не хотела работать на пропане. Постоянные хлопки и расход в 15 литров - это на заводской прошивке. Автомобиль выпуска начала 2005 года. У соседа 2007 года с ДК. Ездит на родной прошивке и его всё устраивает. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Форумчане, если не жалко, поделитесь, плиз, в личку рабочей прошивкой под пропан ГБО 2-го поколения на Микас 7.6. Исключительно для личного использования. Цель - уменьшить расход в городе. Сейчас при любых настройках редуктора "кушает" не меньше 14.   gegan@mail.ru       спасибо если кто отзовется

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

У мене стокова (бензинова) їсть газ по місту взимку 12. В цій темі є декілька прошивок. Пробуй...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Доброго дня всім.

На моєму сенсі стоїть мікас 7.6, КОД ПО АЕ 01.02. 9N.

У мене виникає питання це євро 0 чи євро2?

Хочу поставити гбо2, виникає питання чи потрібно прошивати микас суто під газ, чи  можливі варіанти прошивок які будуть працювати

нормально на бензині і на газі, чи тільки двохрежимки?

Прочитав багато інформації на цьому форумі, але всеж таки вирішив запитати у людей які розуміються на таких речах.

І ще прохання до Львів*ян якщо хтось знає де в нас можуть нормально прошити мікас 7.6 скиньте контакти в ПП.

Наперед вдячний за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Только что, allexx сказал:

Доброго дня всім.

На моєму сенсі стоїть мікас 7.6, КОД ПО АЕ 01.02. 9N.

 

 

А якого року сенс?

У мене мікас 7.6 авто 2003р.в, євро 0, правда гбо 4покоління, то після двох режимної прошивки авто на газу веде себе ідеально..І це при дешевих форсунках валтеках. Що майже не можливо, але факт) тьфу..тьфу..тьфу

Тому як на мене, двох режимну прошивку, якщо авто на газі-треба ставити!

Змінено користувачем jason_ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 час назад, jason_ua сказал:

 

А якого року сенс?

У мене мікас 7.6 авто 2003р.в, євро 0, правда гбо 4покоління, то після двох режимної прошивки авто на газу веде себе ідеально..І це при дешевих форсунках валтеках. Що майже не можливо, але факт) тьфу..тьфу..тьфу

Тому як на мене, двох режимну прошивку, якщо авто на газі-треба ставити!

Сенс 2005 начебто березень місяць

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ще цікавить як повинні переключатись прошивки між собою, примусово чи автоматично?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 часа назад, allexx сказал:

Сенс 2005 начебто березень місяць

 

Евро 0 у вас.

Только что, allexx сказал:

ще цікавить як повинні переключатись прошивки між собою, примусово чи автоматично?

 

Примусово. Але так як бензин використовуєте лише для прогріву, то не треба переключати на бензин.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

9 минут назад, jason_ua сказал:

 

Евро 0 у вас.

 

Примусово. Але так як бензин використовуєте лише для прогріву, то не треба переключати на бензин.

дякую, поки що не зовсім розібрався, але таки прийдеться перепрошивати, залишилось тепер знайти-купити прошивку і того хто зможе у Львові це правильно зробити, бачив в неті прошивки від MLG продають, але відгук на сайті продавця довіри мало викликає.

Якщо хтось може порадити де можна взяти або придбати хорошу прошивку на Мікас7.6 евро 0 кидайте контакти в приват.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Только что, allexx сказал:

Якщо хтось може порадити де можна взяти або придбати хорошу прошивку на Мікас7.6 евро 0 кидайте контакти в приват.

 

Написав в ЛС!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ребята поделитесь двух режимной прошивочкой  микас 7.6  гбо 2  спасибо

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Всем доброго времени суток... Есть вопрос! Интересная ситуевина... умер сенс, но не полностью... утром вышел я ехать на работу и все.... зажигание включил, чек не горит, насос не работает... решил диагностику сделать - фиг там, не пускает... вопрос насчет проводки и предохранителей - не вопрос - перелопатил полностью! Питание на мозг (Микас 7.6) идет , все в норме... снял мозг, на столе решил посмотреть.... короче дигностика - нет подключения (OpenDiag, SensDiag), молчит... подключаю пин разрешения программирования (47й), врубаю ChipTun все пашет, слил EEPROM и прошивку... а мозг мертвый... Что делать???

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

6 минут назад, diezel5320 сказал:

Всем доброго времени суток... Есть вопрос! Интересная ситуевина... умер сенс, но не полностью... утром вышел я ехать на работу и все.... зажигание включил, чек не горит, насос не работает... решил диагностику сделать - фиг там, не пускает... вопрос насчет проводки и предохранителей - не вопрос - перелопатил полностью! Питание на мозг (Микас 7.6) идет , все в норме... снял мозг, на столе решил посмотреть.... короче дигностика - нет подключения (OpenDiag, SensDiag), молчит... подключаю пин разрешения программирования (47й), врубаю ChipTun все пашет, слил EEPROM и прошивку... а мозг мертвый... Что делать???

Неси в ремонт. Если что с процом - выйдет не дёшево, он сам гривен 800 стоит.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Та я и сам понимаю что в ремонт... я б и тут не писал))) Может еще какие у кого мысли будут...

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

13 часов назад, diezel5320 сказал:

Та я и сам понимаю что в ремонт... я б и тут не писал))) Может еще какие у кого мысли будут...

 

Сбросьте в личку,то что слили с блока.

При включении зажигания ни чек не горит,ни бензонасос не качает?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ув. одноклубники! кто может сбросить сдвоенную прошивку для сенса 7.6
поделитесь пожалуйста, на сенс Е0 (бензин/газпропан) romabugar@gmail.com
Буду очень благодарен!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ув. Коллеги, скиньте плиз прошивку для сенс 1.3 микас 7.6 Е0 под пропан.

akimochkin@ukr.net

Заранее - СПАСИБО!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Скинте, будь ласка, прошивку под E-2 (у меня така рідна, поясніть яка краще, Е-0 чи Е-2) для сенс 1.3 микас 7.6  2006р. під газ (ГБО-4)

olsony@ukr.net

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В 21.09.2016 в 17:49, Мельник1986 сказал:

якшо актуально ще, можу допомогти.

Побороли проблему?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.