bonZzz

*** Регулярні зустрічі волинян ***

В теме 326 сообщений

Важливе питання!

Наступна планова зустріч по графіку буде 31 грудня. Я думаю у багатьох буде купа причин, щоб на неї не з"явитись ab.gif. Наступна за нею по графіку буде 14 січня. То графік так і лишимо чи у когось будуть пропозиції щось кудись перекинути?

Я думаю, що зустріч 31-го треба відмінити. А на рахунок наступної, то можна зробити зустріч десь після Різдва (моджна перед Різдвом і не обовязково в четвер), а далі вернемся на звичний графік.

Поделиться сообщением

Важливе питання!

Наступна планова зустріч по графіку буде 31 грудня. Я думаю у багатьох буде купа причин, щоб на неї не з"явитись ab.gif. Наступна за нею по графіку буде 14 січня. То графік так і лишимо чи у когось будуть пропозиції щось кудись перекинути?

Я думаю, що зустріч 31-го треба відмінити. А на рахунок наступної, то можна зробити зустріч десь після Різдва (моджна перед Різдвом і не обовязково в четвер), а далі вернемся на звичний графік.

Тоді 31-го зустріч відміняється по причині зустрічі 25-го. А про наступну домовимось безпосередньо на корпоративчику і тут напишем.

Поделиться сообщением

Тоді 31-го зустріч відміняється по причині зустрічі 25-го. А про наступну домовимось безпосередньо на корпоративчику і тут напишем.

Повністю підтримую. Після корпоративчика зробимо оголошення про дату наступної зустрічі. :)Свята все ж таки.

Поделиться сообщением

ненаю :-| я ще помозгую... а потім погоджусь з вами :D

Поделиться сообщением

Основні свята прідходять до своєго логічного завершення, так що думаю не погано було б відновити регулярні зустрічі. Пропоную призначити на 21 січня першу у цьому році зустріч.

Поделиться сообщением

21-го січня дійсно треба буде відкриття сезону зробить :)

На минулій зустрічі обговорювали проведення зустрічей в барі "У Миколи". Які думки зараз будуть ?

Поделиться сообщением

Особисто мені немає різниці де проводити зустріч. Головне щоб усі бажаючі за стіл влізли і був більш-менш зручний доїзд власним авто і громадським транспортом.

Поделиться сообщением

21 січня - відкриття сезону зустрічей в 2010 році

19:00 бар Корчма

(можлива зміна місця зустрічі, повідомлю завчасно)

Поделиться сообщением

А може "У Миколи" ще раз зустріч організуємо,адже на Н.рік було непогано,та і всіх не було!?

Поделиться сообщением

А може "У Миколи" ще раз зустріч організуємо,адже на Н.рік було непогано,та і всіх не було!?

Я також недавно пропонував змінити місце зустрічі. Народ мовчить. Мо святувати ще не у всі закінчили ;)

З врахуванням того, що обіцяли також бути kelo та Alto® місця в Корчмі за столом може бракнути.

+1 за "У Миколи"

Поделиться сообщением

+1 за "У Миколи"

питання про пісню, для нас не питання

+1

Поделиться сообщением

+1 за "У Миколи"

питання про пісню, для нас не питання

+1

Вже пізно щось придумувати, хай буде " У Миколи".

Поделиться сообщением

21 січня - відкриття сезону зустрічей в 2010 році

19:00 бар "У Миколи" (вул. Крилова)

Стіл замовляємо великий, так що чекаємо всіх бажаючих :wink:

Поделиться сообщением

Отже, вчора відбулася чергова зустріч.

Були присутні:

Hockins

bonZzz

!student!

Нажаль з технічних причин не змогли добратись x-victor та petronik з вірним штурманом Talisman`ом .

Дуже жалко, що не приїхали хлопці які збирались гримати кришками багажників (маю на увазі kelo та Alto).

Абсолютною більшістю голосів постановили:

Провести в наступний четвер 28.01.10 наступну зустріч.

Місце проведення - бар "У Миколи"

Поделиться сообщением

Шкода, що не змогли ми потрапити на зустріч, але в душі ми з вами були.

Мед пиво пили, тіко в рот не забігло.... :cry:

Я думаю, ми полікуєм свого сенса і на наступну зустріч приєднаємся. :beer:

Поделиться сообщением

Дуже жалко, що не приїхали хлопці які збирались гримати кришками багажників (маю на увазі kelo та Alto).

У вівторок довелось купити 2 нові покришки (зі старої з корда полізли нитки) - 900гр з кармана, в четвер ремкомплект до редуктора та заміна масла - 500 гр з кармана, в гаманці залишилось 2 гривні :verysad:. І цікаво, що сам собі кажу: всіх грошей не заробити... але треба те, треба інше, так і живем...

Вночі замінив мембрани в редукторі, зараз піду ставити на машину, і так хочеться, щоб все запрацювало відразу... :nasos:

Поделиться сообщением

У вівторок довелось купити 2 нові покришки (зі старої з корда полізли нитки) - 900гр з кармана, в четвер ремкомплект до редуктора та заміна масла - 500 гр з кармана, в гаманці залишилось 2 гривні :verysad:. І цікаво, що сам собі кажу: всіх грошей не заробити... але треба те, треба інше, так і живем...

Вночі замінив мембрани в редукторі, зараз піду ставити на машину, і так хочеться, щоб все запрацювало відразу... :nasos:

То шось пороблено тій зустрічі було. Ти вже третій хто мав проблеми з залізним коником. 

Що ж, бажаю щоб усе працювало акі атомний годинник! 

Поделиться сообщением

даже ніхто не поділиться враженнями зустрічі? :wink:

це був !student!

Изменено пользователем Talisman

Поделиться сообщением

даже ніхто не поділиться враженнями зустрічі? :wink:

це був !student!

А з безалкогольним пивом да чайком ніяких особливих вражень не відмічено.

Але дуже радий був бачити одноклубників. Я ж то з місяць нікого майже не бачив.

Поделиться сообщением

Вчора відбулась зустріч. Гарно посиділи поспілкуватись, попили пивка з сирком :)

Були:

x-victor

petronik

Talisman

kelo

bonZzz

Виникла ідея наступну зустріч організувати "безавтомобільну" :)

Я варіант пропонується 13 лютого.

Поделиться сообщением

......

Виникла ідея наступну зустріч організувати "безавтомобільну" :)

Я варіант пропонується 13 лютого.

Лише тиждень лишився до зустрічі. Пора б щось вже планувати. Погода в четвер буде препаршива. В суботу буде вітер... Тому пропоную збиратись в приміщенні. Як варіант "У Миколи". В суботу 13 лютого непоганий варіант для "безавтомобільної" зустрічі, лишилось домовитись на котру годину.

Поделиться сообщением

Зустріч відбудеться в п"ятницю 12 лютого о 19.00 "У Миколи". Хто буде з автомобілем- автоматично бере на себе обов"язок порозвозити п"яненьких одноклубників.

Прошу відписатись тих хто зможе чи не зможе приїхати.

Якщо виникнуть питання, телефонуйте: О5О58О2l99

Соррі час зустрічі змінили на 19.00!!!!!! Бо не всі доїдуть раніше.

Изменено пользователем petronik

Поделиться сообщением

...Хто буде з автомобілем- автоматично бере на себе обов"язок порозвозити п"яненьких одноклубників...

Це залякування для тих, хто захоче приїхати, та під приводом: я за кермом, залишитись тверезим :ay-yay:

Але я не з лякливих! На зустріч збираюсь, і на авто :tong:

P.S: Тс-с, між нами мальчиками, відкрию секрет: вони там на зустрчіах роблять так: :SM068:, а потім комусь оце: :dead: доведеться розвозити по домівкам.

Поделиться сообщением

...Хто буде з автомобілем- автоматично бере на себе обов"язок порозвозити п"яненьких одноклубників...

Це залякування для тих, хто захоче приїхати, та під приводом: я за кермом, залишитись тверезим :ay-yay:

Але я не з лякливих! На зустріч збираюсь, і на авто :tong:

P.S: Тс-с, між нами мальчиками, відкрию секрет: вони там на зустрчіах роблять так: :SM068:, а потім комусь оце: :dead: доведеться розвозити по домівкам.

А шо, Пан, краще запропонує зимовим холодним вечером ? ;) А на рахунок розвезення - то жарт такий :)

Всі ми самостійні люди - "розвезе" нас раніше :beer:

Поделиться сообщением

Так і на рахунок ось цього: :SM068: і цього :dead: теж не все серйозно :wink:

А краще цього: :beer: придумати нічого не зможу :yes:

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

• Последние посетители   0 пользователей онлайн

Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • james
    james Адміністратор
  • rebus
    rebus Адміністратор
  • slepoy
    slepoy Адміністратор