Перейти до публікації

Представитель Ланос Клана 2009 в регионе


MTE

Представитель Ланос Клана 2009 в регио  

67 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

IMHO тема поставлена не дуже коректно.

Люди переважно голосуватимуть за представника свого регіону, позаяк активності представника іншого регіону, тим паче в іншому регіоні вони бачити практично не можуть. Та й якесь відчуття патріотичності за свій регіон спрацює однозначно.

В результаті перемагає представник регіону з найбільшою кількістю членів клубу.

Де тут об'єктивність?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

IMHO тема поставлена не дуже коректно.

Люди переважно голосуватимуть за представника свого регіону, позаяк активності представника іншого регіону, тим паче в іншому регіоні вони бачити практично не можуть. Та й якесь відчуття патріотичності за свій регіон спрацює однозначно.

В результаті перемагає представник регіону з найбільшою кількістю членів клубу.

Де тут об'єктивність?

ну кто как смог организоватся у себя в городе, так и получается :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ну кто как смог организоватся у себя в городе, так и получается :rolleyes:

:D мне облом было так ответить... спс :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ну кто как смог организоватся у себя в городе, так и получается :rolleyes:

Не факт. Давайте не будемо порівнювати міста мільйонники та навіть обласні центри з населенням у тисяч 200
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не факт. Давайте не будемо порівнювати міста мільйонники та навіть обласні центри з населенням у тисяч 200

Я патріот Поділля на всю голову, але дозволь з тобою не погодитись. Справа більше в якості, а не в кількості.

Подивись пости в нашій гілці Хмельницький і, для порівняння, в Запорожье, Днепропетровск. Плюс різна ментальність людей. Я в Запоріжжі навчався, тому маю з чим порівнювати. Чи в Хмельницькій області мало Ланосів/Сенсів?!

В нас 50% постів "де взяти, а скільки, де зробити, пиши в ЛС..."

Визнаю, що набагато частіше сиджу в Дніпропетровській і Запорізькій гілках ніж в Хмельницькій і не каюсь :oops:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не факт. Давайте не будемо порівнювати міста мільйонники та навіть обласні центри з населенням у тисяч 200

Я патріот Поділля на всю голову, але дозволь з тобою не погодитись. Справа більше в якості, а не в кількості.

Подивись пости в нашій гілці Хмельницький і, для порівняння, в Запорожье, Днепропетровск. Плюс різна ментальність людей. Я в Запоріжжі навчався, тому маю з чим порівнювати. Чи в Хмельницькій області мало Ланосів/Сенсів?!

В нас 50% постів "де взяти, а скільки, де зробити, пиши в ЛС..."

Визнаю, що набагато частіше сиджу в Дніпропетровській і Запорізькій гілках ніж в Хмельницькій і не каюсь :oops:

Хіба я десь писав що Поділля the best але перемоги нам не бачити лише тому що Хмельницький не велике місто?

Я чудово знаю ситуацію з клубним рухом в нашому регіоні. І не лише читаючи Хмельницьку гілку, а й регулярно буваючи на зустрічах. І чудово знаю, що нам не те що перемогти, а й взагалі претендувати на дану номінацію нема сенсу. Принаймні я нашого представника не пропонуватиму.

Я маю на увазі відпочатку не дуже коректну постановку питання яка зразу ставить всіх у нерівні умови.

P.S. А я читаю форум не гілками, а останні непрочитані повідомлення. Незалежно в якій гілці вони є. Тільки б тема була цікава. :wink:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А я читаю форум не гілками, а останні непрочитані повідомлення. Незалежно в якій гілці вони є. Тільки б тема була цікава. :wink:

Та я в більшості випадків так само тисну "Просмотр новых публикаций". І про постановку питання я згоден.

На мою думку потрібно було виводити рейтинг всіх "регіоналів". По результатах був би стимул для регіональних представників. Особливо коли б кількість голосів не була пропорційною кількості населення.

Для прикладу можна порівняти Луцьк і Харків. Чисельність населення в останньому на порядок більша, а активність клубу приблизно однакова :wink:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

1. Laraki - Днепропетровская ветка

2. Александр

3. Он у нас САМЫЙ-САМЫЙ... Дирехтор :joking: вобщем я ЗА! :bravo::bravo::bravo:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Голосование ЗАКРЫТО. Ведется подсчет голосов.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Поздравляем

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

c победой в номинации "Представитель Ланос Клана 2009 в регионе"!!!! :)

Поздравляем , , с почетным достижением в номинации "Представитель Ланос Клана 2009 в регионе"!!!! :)

Laraki получает подарки: сертификат, клубная чашка, звание "Представитель 2009"!!!!

rusan получает: сертификат, клубная чашка, звание "номинант "Представитель 2009"!!!!

Trifan получает: сертификат, клубная чашка, звание "номинант "Представитель 2009"!!!!

kertis получает: сертификат, клубная чашка, звание "номинант "Представитель 2009"!!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.