Перейти до публікації

Поставити ГАЗ. Який, де, скільки ???


Nik24

Рекомендовані повідомлення

Це нормально коли не дозволяють бути присутнім при установці ГБО? Щось мені це не подобається... 

       Що значить не дозволяють? Перед установкою з тобою обговорюють комплектацію, розміщення, висказуй свої побажання.  Хочеш бачити і контролювати, стій на порозі, цілий день. Результат тобі теж потім показують, якщо щось не по твоеме, кажи.  Але лізти під руки майстрам, думаю то ні кому не сподобаеться.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

до речі, частину коштів за установку гбо податкова вертає у вигляді податкової знижки

ст.166.3.7 Податкового кодексу

в мене трохи спірна ситуація, авто оформено на батька-пенсіонера, але хто отримує зрплату то реально вертають.

прогугліть кому цікаво

Змінено користувачем dmkushnir
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

до речі, частину коштів за установку гбо податкова вертає у вигляді податкової знижки

ст.166.3.7 Податкового кодексу

в мене трохи спірна ситуація, авто оформено на батька-пенсіонера, але хто отримує зрплату то реально вертають.

прогугліть кому цікаво

     Я теж чув про це. Але що для цього потрібно? Які документи? Мені при встановленні нічого не дали, крім документів для мрео. Але там вартість не вказувалась. А податковою знижкою на навчання я користувався майже 5 років, поки дочка в університеті вчилась. Там реально вертають десь 15%.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, має бути документ скільки заплачено за ГБО. але жоден установщик в нас такого не дасть, аби не світити заробітки.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

чому не дасть? і що він світить коли в нього просить 1% від всіх водіїв що встановили гбо? просто ніхто не просив вчасно, але це не пізно зробити зараз я думаю. Потрібно переїхати і домовитись. Чим більша зарплата тим більше вернуть, суми відшкодування варіюються від 800 до 6000 грн при вартості гбо в 8500 грн.

Змінено користувачем dmkushnir
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, має бути документ скільки заплачено за ГБО. але жоден установщик в нас такого не дасть, аби не світити заробітки.

        Я це дбре розумію. Але який документ? Договір, рахунок, чек,  акт виконаних робіт, чи ще щось? В податковій же точно є якийсь встановлений порядок. Я знаю. Бо коли оформляв податкову знижку на навчання доньки то мізки виносили кожен рік не слабо, хоча там було все офіційно, та й то знаходили до чого приколупатись. Не думаю що там зараз щось помінялось.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:


Але який документ?

на жаль, я теж не в курсі справи ((( який саме. Враховуючт мій досвід, то швидше за все і договір, і документ що підтверджуватиме сплату за договором - квитанція з банку з мокрою печаткою чи касовий ордер... 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

на жаль, я теж не в курсі справи ((( який саме. Враховуючт мій досвід, то швидше за все і договір, і документ що підтверджуватиме сплату за договором - квитанція з банку з мокрою печаткою чи касовий ордер... 

      Ладно, не хочу я цим, заморачуватись. Викинув гроші, добре що не даремно. Я вже за ці пару місяців після встановлення тільки на курсі валюти кілька тисяч грн. виходить профукав. Будем вважати що це подарунок державі.  За те зараз, при заїзді на заправку себе людиною відчуваєш. Типу "мені до повного" :scream: а не як раніше  5...10л  :shock:.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, та я теж. Коли декларацію подавав - думав заморочитись, але потім зрозумів що мені ніхто не дасть документів скільки ж я грошей заплатив... і забив на це...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

вот также начал терзать вопрос по установке ГБО

так как живу за городом езжу каждый день а хочется не думать о цене за проезд а кататься в удовольствие и больше в 1,5раза также что б при желании можно было проще мотнуться в Черновци иил Хмель на базар к примеру и выкладывать не 15литров по 20грн=300грн

а 20газа по 8грн=160грн

так на вскидку...

 

но есть много НО

1.Переоформление делать или нет меня тошнит от ментов, потом повсплывают по ходу штрафы все порядка 2000-3000грн не оплоченые...

2.ГБО 2 или 4 на сеню пойдет

3.Если подумаю что машина будет приносить еще проблемы по регулировке, наладке прохождению доп.ТО весь интерес пропадает

4.Машинка без кондера и т.д. хотя понимаю что пару лет буду на ней кататься а в год наезжаю 10000км

 

цены на 2 - 290евро

4- 360евро

или около того

 

что скажите?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

вот также начал терзать вопрос по установке ГБО

так как живу за городом езжу каждый день а хочется не думать о цене за проезд а кататься в удовольствие и больше в 1,5раза также что б при желании можно было проще мотнуться в Черновци иил Хмель на базар к примеру и выкладывать не 15литров по 20грн=300грн

а 20газа по 8грн=160грн

так на вскидку...

 

но есть много НО

1.Переоформление делать или нет меня тошнит от ментов, потом повсплывают по ходу штрафы все порядка 2000-3000грн не оплоченые...

2.ГБО 2 или 4 на сеню пойдет

3.Если подумаю что машина будет приносить еще проблемы по регулировке, наладке прохождению доп.ТО весь интерес пропадает

4.Машинка без кондера и т.д. хотя понимаю что пару лет буду на ней кататься а в год наезжаю 10000км

 

цены на 2 - 290евро

4- 360евро

или около того

 

что скажите?

     Ну ты всё уже сам расписал. Что ещё хочешь услышать? 

Есть 300 евро ставь 2, есть 400 ставь 4. С 4  гемора по меньше будет, как по мне, я, например, поставил и забыл.

     По твоим НО:

1. Регистрация не проблема, 300грн и один потраченный день это мелочь по сравнению с установкой. Штрафы, не знаю, у меня не было, а тебе похоже не привыкать, одним больше, одним меньше. Так что можешь и не регистрировать, только проблему с ними когда нибудь всё равно придётся решать.

2. 2 или 4 , смотри выше (на сколько готов полинять, ездить будет и то и то).

3. У меня 4-е. Проблем по настройке и регулировке пока не возникало. 

4. По целесообразности можешь сам посчитать на свои 10000 в год, сколько бензина уходит и сколько уйдёт газа (расход примерно на 10-15% больше)

       Но как по мне, тут даже не в этом дело, просто, я уже выше писал, экономия на поездке примерно 50%, и чувство удовлетворения при заезде на заправку и созерцании цен на топливо. Хотя и ездить стал на много больше.

     Вот как то так. Так что тебе решать, и только тебе.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ну что аванс отдан сегодня

завтра в 8-30 отдаю машинку вечером забираю

ценник 350 Евро

4 поколение но редуктор не на 170л.с а на 100л.с

по сути мне на 170 даром не нужно при моих 70 л.с 

больше ничего сказать не могу так как в подробности не вникал и меня не посвящали

 

еще нюанс по БК моему посмотрели то впрыск 2,2-2,3мсек

а на дешевле комплект желательно 4мсек

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я на Тернопольском кругу года полтора назад ставил: Стаг+Томасетто+Валтек, ценник тогда тоже был в районе 400 баксов. За все время еще ни разу не пожалел, разве что места в багажнике маловато, нужно прикупить докатку.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

поставив нарешті... 365 євро... Роботою задоволений, різниця не відчувається газ/бензин, пробіг 500 км. Висновки робити ще зарано. 

Для тих хто ще вагається (ну при наявності грошей) ну це як як іграшка дитині :D, задоволення через край немає. Розхід +1 л., заміна різних фільтрів періодично, ну і вибір заправки. Щодо того в кого встановлював, не в образу, звернувся до тих хлопців що в "контакті", запропонували саме бюджетне обладнання, тіпа "форсунки хана лише на мустанги, на свій корч став вальтек". Коли ставив запитання то дивились наче "пацан довірся професіоналам не парь мозк". Мені не звикати.. і ще немаловажно: доплата за те що присутній при роботі +500 грн. Короче записався на конкретний день, вони мали напередодні передзвонити. Пилять...відпрошуюсь з роботи їду з Львова, бо будній день... Хєр там, ні слуху ні духу, на ранок передзвонив, вони кажуть що не памятають що я взагалі такий був і не записали... 

Короче записався до Діми за Медтехнікою, правда черга була в 3 тижні, але хтось там не вніс залог то вийшло на тиждень раніше. До речі аванс 50 євро. Що сказати, як установщик попроще, все розповів на всі запитання. Робить так щоб до нього не їздили більше... :) Гарантію дає рік. Допомагає з реєстрацією, тобто підсказує як і до кого правильно звернутись. На запитання відповідає терпляче і без поспіху, толково як до установки так і після. Робить акуратно

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

До речі, ті хлопці з "В контакті" потім передзвонили через пару днів, так і так взавтра чекаємо... 

Щодо форсунок, коли впарюють вальтеки, то будьте готові їздити до них періодично на настройку і ремкомплекти, тобто записуйтесь в постійні клієнти (комусь це в кайф, потриндіти з професіоналами про щось високе...). Хану не хвалю є кращі. 

В мене просто відношення до машини не до як металу. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

в мене машина стала тупішою на газу

але це тільки перша заправка , може газ не такий

завтра буду пробувати заправитись на перевіреній заправці

якщо ні їхати до настройщиків, вже їм звонив

вони також порадили перезаправитись в іншому місці і тоді буде видно

 

тупить ніби взаді прицеп тягну, якщо перехожу на бенз то ніби летить....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

в мене машина стала тупішою на газу

але це тільки перша заправка , може газ не такий

завтра буду пробувати заправитись на перевіреній заправці

якщо ні їхати до настройщиків, вже їм звонив

вони також порадили перезаправитись в іншому місці і тоді буде видно

 

тупить ніби взаді прицеп тягну, якщо перехожу на бенз то ніби летить....

    А які тобі форсунки поставили, якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

такі які входять в 350евро

тобто не самі дорогі...


чесно кажучи не знаю і не хочу знати які....

воно повинно працювати а не я думати що і як

обіцяли що все буде ОК

ось від цього і буду відштовхуватись

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

такі які входять в 350евро

тобто не самі дорогі...

чесно кажучи не знаю і не хочу знати які....

воно повинно працювати а не я думати що і як

обіцяли що все буде ОК

ось від цього і буду відштовхуватись

      Не хочу показатися великим знавцем ГБО, але перед встановленням на свою машину трошки покопався в теорії, та поспілкувався з народом. І ось що вияснив. Для наших машин потрібні швидкісні форсунки, це не тому що наші машини такі круті, а тому що конструкція нашого мотора досить застаріла. І в ньому застосовано попарно паралельний вприск. Хоча більшість установщиків про це або зовсім не знають або знати не хотять. Мені на таку суму теж пропонували економ комплект з дешевими форсунками. Та я відказався і поставив те що хотів, хоча обійшлося це задоволення мені на 100 евро дорожче. Зате поки що ні разу не пожалів. Машина що на бензині, що на газі їде однаково добре і розхід не поганий. Можливо в твому випадку я помиляюсь. Поїдь хай піднастроять, можливо все стане на свої місця.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

може ти й правий

будем пробувати

але виїхав перший газ і сьогодны задувся на іншій запраці, однозначно стало краще але не бензин....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На 4 поколінні авто має так само їхати як і на бензині.

Такщо їдь до настройщиків, нехай настроюють гбо..

Доречі, у мене на сенсі стоять форсунки валтеки, вже більше 2 років на пробізі 20 тис. км працюють нормально..тьфу..тьфу..тьфу

Змінено користувачем jasonua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

вальтеки наскільки теорія пише 35-40 тик.км. і ремкомплект. 

поїдьте до інших настройщиків, не думаю що заправка. Бабоси ж такі вивалив... 

в мене вийшло 365 з б/у баком

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Всім привіт. Мужики де зараз в Хмельницькому ГБО2 поставити можна по адекватній ціні? Може є якісь наводки напишіть номерки тел. Дякую.

PS: ціни від 4000 до 6000 грн. Хз як такий провал в них (трубки мідь або пластік і заправний клапан в бампер чи в лючок, але хіба така різниція за ці дві позиції можуть бути?)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Знакомый недавно ставил на 8ку в гаражах где-то на озёрной, 4800 с документами. Вроде бы доволен. Могу спросить номер. 

Змінено користувачем ErV
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всім привіт. Мужики де зараз в Хмельницькому ГБО2 поставити можна по адекватній ціні? Може є якісь наводки напишіть номерки тел. Дякую.

PS: ціни від 4000 до 6000 грн. Хз як такий провал в них (трубки мідь або пластік і заправний клапан в бампер чи в лючок, але хіба така різниція за ці дві позиції можуть бути?)

Цена колеблется в зависимости от комплектующих.
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.