Nik24

Поставити ГАЗ. Який, де, скільки ???

В этой теме 139 сообщений

Сегодня зарегил ГБО в МРЕО, стоит 350,63 грн. НА машине ничего не смотрели у нас, сдал доки газовщиков, техпаспорт и свой паспорт, оплатил указанную суму, принес квитанцию, отдали новый техпаспорт, расписался в доках и усё.

в Каменце регистрировали?

Поделиться сообщением

Да, думаю в Хмельницком будет так же.

Поделиться сообщением

Да, думаю в Хмельницком будет так же.

Звонил сегодня в наше МРЕО сказали талонов постоянных нет, есть временные стоимость временных  без замены номеров 260 грн

Поделиться сообщением

Звонил сегодня в наше МРЕО сказали БЛАНКОВ ТЕХПАСПОРТОВ постоянных нет, есть временные стоимость временных  без замены номеров 260 грн

Поделиться сообщением

я ставил на гречанах(район садыб)

Ну Курчатова? Или реально на садыбах?

Поделиться сообщением

Курчатова ето Курчатова, я ставил на садыбах у парня Ромы, в частном секторе.

Поделиться сообщением

Ну Курчатова? Или реально на садыбах?

Саня на садибах

Поделиться сообщением

А...

Поделиться сообщением

Курчатова ето Курчатова, я ставил на садыбах у парня Ромы, в частном секторе.

І що цей Рома норм. встановлює? Вартість?

Поделиться сообщением

Є така контора http://gas-avto.com  в Хмельницькому. Написано, що ставлять ГБО.  Відгукніться хто з ними стикався, які враження. 

Отредактировал abtarch

Поделиться сообщением

І взагалі є бажання встановити ГБО 4 на ланос 1.5 (поляк) 2007р.в. Так що любі поради приймаються.

Поделиться сообщением

Що зараз гбо 4 з баком в запаску буде по $? 

Поделиться сообщением

Що зараз гбо 4 з баком в запаску буде по $? 

365....450 евро, в зависимости от комплектации, как мне сказали. 

Поделиться сообщением

Кажуть в Ярмолинцях ставлять газ трішки дешевше, точно не знаю.

Поделиться сообщением

Панове, підкажіть, будь-ласка, контакти де в Хмельницькому можна замінити форсунки і відрегулювати ГБО-4?

До Ігора на курчатова черга неймовірна і руху не видно, на курчатова біля заправки теж черга і не кажуть навіть час.

Дякую.

Поделиться сообщением

Да, з цимим цынами скрызь черга, 

Поделиться сообщением

Панове, підкажіть, будь-ласка, контакти де в Хмельницькому можна замінити форсунки і відрегулювати ГБО-4?

До Ігора на курчатова черга неймовірна і руху не видно, на курчатова біля заправки теж черга і не кажуть навіть час.

Дякую.

https://vk.com/club77928502спробуйте до цих хлопців звернутись

Поделиться сообщением

Ось і я уже з газом ГБО-4. Більш детально http://lanos.com.ua/forum/topic/85615-gbo-4e-pokolenie-komplektatciya-i-gde-ustanovit/page-15. Починаю юзати.  Тепер прошу поради що до заправок. Хто де задувається в Хмельницькому, плюси і мінуси. Просвітіть новачка.

Поделиться сообщением

Дякую.

Доброго времени!!  http://www.opel-club.com.ua/forum/topic/254257-ustanovka-gbo-v-hmelnitckom/  Проспект Мира. Медтехника. 

Поделиться сообщением

Доброго дня! В кого є досвід установки ГБО 4 в Ярмолинцях? на Гречанах я так зрозумів велика черга, правда, не звонив. В кого є телефен установщиків Курчатова 8/1? Вагаюсь між двома варіантами... До речі, в Ярмолинцях ціна 8500 грн. зі всім

Отредактировал dmkushnir

Поделиться сообщением

Доброго дня! В кого є досвід установки ГБО 4 в Ярмолинцях? на Гречанах я так зрозумів велика черга, правда, не звонив. В кого є телефен установщиків Курчатова 8/1? Вагаюсь між двома варіантами... До речі, в Ярмолинцях ціна 8500 грн. зі всім

8500 це десь 340 евро, гарна ціна, як на мене, тільки яка там комплектація, які установщики? Установщики майже завжди в евро ціни кажуть. В Хмельницькому 365 евро був мінімум коли я ставив. Але я вліз в 450. Ставив у Ігора в Гречанах. Поки що нарікань ніяких.

Поделиться сообщением

Сьогодні дозрів до установки, питанням цим не займався сильно. Хто саме ставить в Ярмолинцях і як по якості не знаю, казали що ГБО Зеніт якийсь. Думаєте що попаду на більшу суму? Щось всі Ігора хвалять...

Отредактировал dmkushnir

Поделиться сообщением

Сьогодні дозрів до установки, питанням цим не займався сильно. Хто саме ставить в Ярмолинцях і як по якості не знаю, казали що ГБО Зеніт якийсь. Думаєте що попаду на більшу суму? Щось всі Ігора хвалять...

Про суму можеш не сумніватися, це як будь що вибирати, розраховуєш на одно а потім... Там тільки ціна форсунок дешевих від дорогих відрізняється в 3...4 рази. А про Ігора що сказати, прикольний пацан, нудноватий трохи, постійно по телефону з клієнтами розмовляє, не знаєш чи то він тобі щось каже, чи комусь. Але роботу свою знає. Правда ставить не він сам, а його хлопці, але ніби акуратно, а він тільки керує, та настроює сам. Ну я поки що їх роботою задоволений. Все працює гарно. Середня витрата газу десь 9.5...10 на 100 км, що при ціні газу в порівнянні з бензином не може не радувати.

Поделиться сообщением

До речі, якщо ти з Хмельницького можеш підїхати до мене подивитись його роботу. Що зможу пораджу, так як я сам пройшов через муки вибору два місяці назад.

Поделиться сообщением

Це нормально коли не дозволяють бути присутнім при установці ГБО? Щось мені це не подобається... 

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

• Последние посетители   0 пользователей онлайн

Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу