Перейти до публікації

Майстри (СТО) по ГБО у Луцьку.


Hockins

Рекомендовані повідомлення

Дано: 1.автомобіль ваз 2108 з встановленим ГБО (я так розумію 1-е - максимум 2-ге покоління). Встановлювалось в Гіркій Полонці.

2. автмомобіль lanos 1.5

Задача: зняти ГБО з 2108 і встановити+толково настроїти на lanos.

Порадьте майстра або майстерню де це можуть не дуже дорого але якісно зробити бажано з папером для реєстрації в МРЕО.

З.І. На Гірку полонку не посилати. якість роботи дуже не сподобалась.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дано: 1.автомобіль ваз 2108 з встановленим ГБО (я так розумію 1-е - максимум 2-ге покоління). Встановлювалось в Гіркій Полонці.

2. автмомобіль lanos 1.5

Задача: зняти ГБО з 2108 і встановити+толково настроїти на lanos.

Порадьте майстра або майстерню де це можуть не дуже дорого але якісно зробити бажано з папером для реєстрації в МРЕО.

З.І. На Гірку полонку не посилати. якість роботи дуже не сподобалась.

Я запитаю в друзів. Вони якраз газом і займаються (не Г.Полонка)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Постановка задачі змінилась: треба просто встановити ГБО на ланос (З придбанням обладнання). Надам перевагу 2-му поколінню.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Треба ж відписатись. Встановив ГБО 2-го покоління на СТО на вул. Зв'язківців (біля Опелевського автохауса).

За роботу хлопцям 5 з величезним +. Все акуратно зроблено і настроєно. Щасливий тепер ганяю на газі ))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Здаю ще одну точку: Автогазсервіс, пров. Дорожній 4а (поворот з Ківерцівської біля переїзду, неподалік ANP), ще там магазин запчастин до ГБО є.

Я рекомендую ставити 4-те покоління (нема хлопків, легкий запуск двигуна, вищий ККД).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

При наявності фінансів також собі ставив би 4-те покоління. А так і 2-м довольний. І хлопків немає і тяга на висоті.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 10 місяців потому...

Здаю ще одну точку: Автогазсервіс, пров. Дорожній 4а (поворот з Ківерцівської біля переїзду, неподалік ANP), ще там магазин запчастин до ГБО є.

Я рекомендую ставити 4-те покоління (нема хлопків, легкий запуск двигуна, вищий ККД).

Був на цій точці (обслуговую компи) і уточняв скільки таке щастя коштує. Виявилось на сенс ЄВРО-2 вони радять 2-ге покоління (чи я нееправильно зрозумів) і вартує з усім разом - документи+обладнання+балон+установка 3тисгрн. То воно мені окупиться за 3 місяці :o . Тепер потрібно подумати про можливі мінуси.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Реальний мінус один - де взяти відразу стільки грошиків... :unsure: , додаткові - тоді ти не зможеш пити каву і курити на заправці, бо може не стати заправки і не лише... :verysad: , а також ще один, тоді ти не зможеш понтово втікати від ДАЙ - ців :pinkglass:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Реальний мінус один - де взяти відразу стільки грошиків... :unsure:

Льохка! Пообіцяю тещі, що буду її дочку кожен день привозити, хай позичить на установку газу, а за 3 місяці віддам.

....додаткові - тоді ти не зможеш пити каву і курити на заправці, ....

На заправці ще не разу не вдалось покурити :(, постійно якось виганяли ;)

.... а також ще один, тоді ти не зможеш понтово втікати від ДАЙ - ців :pinkglass:

І це теж просто, там буде тумблер "з газом - без газу". Тобто переключився на бензин і полетів як завжди.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не все так просто як здається, якщо тублер заклинить і що... будеш казати - писати в протоколі пояснення "вибачте, не вдалось втікти бо тумблер заклинило", друге- якщо хочаб раз не привезеш щодня дочку до тещі, то вона знаєш кудою тобі газ пустить, тобто звідки в тебе гази підуть коли вона до тебе добереться... :hohotushka:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не все так просто як здається, якщо тублер заклинить і що...

А якщо колесо відвалиться і що .... , а якщо кермо відкрутиться і що...

..... друге- якщо хочаб раз не привезеш щодня дочку до тещі, то вона знаєш кудою тобі газ пустить, тобто звідки в тебе гази підуть коли вона до тебе добереться... :hohotushka:

Я вже їй внуків завіз, хай радується. Правда за газ ще не говорив.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Угу, завіз їй внуків і вона мабуть щодня до тебе дзвонить і питає коли ти вже на газ перейдеш та приїдеш їх забереш, то ти тещі так і скажи "мамо" дали б на газ то я зміг би на ті гроші приїхати та й забрати :shetong:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Хто володіє свіжою інформацією щодо майстрів ГБО у Луцьку ??? Планую ставити на Ланос 1.5 тільки незнаю до кого звернутись

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

Хто володіє свіжою інформацією щодо майстрів ГБО у Луцьку ??? Планую ставити на Ланос 1.5 тільки незнаю до кого звернутись

O66262948O - Сергій з Гіркої Полонки, але не з СТО, а працює на себе. Якісно і за нормальні гроші. В нього бувають б/в балони. Робить на Львівській або на виїзд. Сам в нього обслуговуюсь.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 місяців потому...

Питання для мене зараз якраз є актуальним. Передумав продавати машнку(за 6 рочків ніразу не підвела) - значить тре ставити газ, перечитав вже всі всі"+" і "-" вирішив твердо.

Що порадите: авто сенс 1,3 2006р.в.щоб були доки для МРЕВ. Може хто робив скільки коштує обладнання +робота+МРЕВ.Якщо в Ковелі знаєте то ше краще, ближче добиратись.

з мене :beer: :beer:

Змінено користувачем Юрко1
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хіба в Луцьку можу порадити. Якщо цікавить - стукай в ПП.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 11 місяців потому...

Добрий день всім!!!

Наважився на ГБО, підкажіть де в Луцьку можна нормально встановити на Ланос 1,4, був на Гіркій Полонці, там сказали ставити ГБО другого покоління за 3500 грн., так як з на 1,4 більш адекватно можна налаштувати ніж 4 покоління.

 

Підкажіть будь-ласка, хто реєстрував ГБО в ДАІ, чи видають новий техпаспорт чи ставлять відмітку у старому техпаспорті про встановлення, машина кредитна у разі заміни техпаспорта прийдеться вносити зміни у кредитний договір та договір застави.

 

Дякую за швидкі відповіді, можна в ПП.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 9 місяців потому...

Добрий день всім!

Хрочу встановити ГБО -4, підкажіть де в Луцьку можна нормально встановити, але на Фіат добло 1,4.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Добрий день всім!

Хрочу встановити ГБО -4, підкажіть де в Луцьку можна нормально встановити, але на Фіат добло 1,4.

 

В зміїнець Вам дорога там встановлять і наладять все

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Добрий день всім!

Хрочу встановити ГБО -4, підкажіть де в Луцьку можна нормально встановити, але на Фіат добло 1,4.

Поїдьте краще до хлопців на станцію швидкої біля ВолиньГазу. Там точно поставлять акуратно і гарно налаштують. Провірені багатьма одноклубниками.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Поїдьте краще до хлопців на станцію швидкої біля ВолиньГазу. Там точно поставлять акуратно і гарно налаштують. Провірені багатьма одноклубниками.

+1 теж варіант непоганий

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 6 місяців потому...

Поїхав до станції швидкої

Спочатку вроді домовився все ок

А потім почав майстер від мене морозитись

Може що я всі компоненти збирав змішані нові й бу то не хоче собі голову морочити

Змінено користувачем polus
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.