Перейти до публікації

Покращення роботи КПП Sens


bonZzz

Рекомендовані повідомлення

Коробка в мене справно працює (масло зразу людське залив), з переключеннями проблем жодних, але давно задумуюсь зробити її тихішою і позбутись резонансу на 110 км. Люди кажуть не чіпай поки робить нормально, але хочеться ж боротись за досконалість.

От перечитував:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

є там пост такий:

Заменили главную пару на новую от таврии. При просмотре старой ГП обнаружили что она (сырая) и некоторые зубья бы ли с неровной поверхностью. Что произошло после замены ГП? машина на 1-ой передаче разгоняеться до 35-40 км/ч на 2-ой до 60км/ч на 3 до 100км/ч на 4-ой до 140 км/ч и дальше 5-я на вех передачах двигатель не разрываеться и без напряга набирает скорость.На выходных ездил по трассе, при 120-130 км/ч

машина едет без резонанса и тихо, тоесть стало комфортнее, даже музыка заиграла.Максимум по трассе разгонялся до 180км/ч на газу,

но принашем спидометре может быть было 170км/ч.

Пока что проехал 650 км. расход газа не поменялся

Ваші думки, сенсоводи ?

Хто знає толкових майстрів, котрі мають великий досвід роботи саме з КПП Sens'а (Волиньавто прохання не називати) щоб порадитись?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Про ГП не задумывался, а пара пятой передачи год назад на Формуле стоила около 140 грн. Замена тоже дает сдвиг резонанса в сторону 135-140 кмч. Пятую передачу менять можно и самому в гараже. Коробку снимать не надо, только масло слить.

ЗЫ При переходе с летней дебицы на зимний гиславед резонанс пропал ;) Сейчас летняя нокиан и3 - резонанса нет :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Про ГП не задумывался, а пара пятой передачи год назад на Формуле стоила около 140 грн. Замена тоже дает сдвиг резонанса в сторону 135-140 кмч. Пятую передачу менять можно и самому в гараже. Коробку снимать не надо, только масло слить.

ЗЫ При переходе с летней дебицы на зимний гиславед резонанс пропал ;) Сейчас летняя нокиан и3 - резонанса нет :)

а де на "формулі" бачив ? від таврії чи славути чи сенсова пара ?

мене не стільки питання 110 км цікавить, скільки тиха робота без тарахтіння і чуть довші передачі

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

(масло зразу людське залив)

Можно поинтересоваться, нормальное это какое?

Вопрос к тому что сам думаю на днях поменять.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

(масло зразу людське залив)

Можно поинтересоваться, нормальное это какое?

Вопрос к тому что сам думаю на днях поменять.

Якшо не помиляюсь - Mobil 1, синтетика. в білих літрових баночках.

2 роки вже пройшло. Відразу після заміни, я виїжджав з бокса сервіс і вже легенько стало переключатись.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я читал что синтетика попрет со всех сальников с коробки ( пробег 75 тыков) менялось или нет не знаю так как брал авто бу. В двигатель залил кастрол полусинтетику, очередь за коробкой, хотя работа её устраивает кроме 1 и 2 передачи - туговато включаются, и на второй заметен шум коробки.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я читал что синтетика попрет со всех сальников с коробки ( пробег 75 тыков) менялось или нет не знаю так как брал авто бу. В двигатель залил кастрол полусинтетику, очередь за коробкой, хотя работа её устраивает кроме 1 и 2 передачи - туговато включаются, и на второй заметен шум коробки.

У меня при заводке, пока не нажму сцепление, тарахтит немного (хотя с какой машиной сравнивать) и на 110 резонанс. Вопрос не критичен, но если найду способ "вылечить" недорого - сделаю. Вопрос еще провереного мастера найти.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вопрос остался актуальным, попрет ли синтетика со всех сальников с коробки? У тебя как есть подтеки?

По поводу тарахтит при заводке, уверен что коробка? У меня похожее было, при заводке слабое торохтение, и через пару минут после прогрева исчезало, думал тоже что в районе коробки, поставил на подьемник посмотрел посчупал, оказалось ослабла одна гайка на выхлопной ( там две стоят, крепят трубу эти гайки затягивая две пружины) как называется не знаю :cry: вот пружына и тарахтела :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вопрос остался актуальным, попрет ли синтетика со всех сальников с коробки? У тебя как есть подтеки?

Я менял на 2000 км (сейчас 33 тыс. км). никаких подтеков нету до сих пор. Заводское масло густое (минералка), пока не прогревалась - 1,2 передач очень тяжело и вязко втыкались.

По поводу тарахтит при заводке, уверен что коробка? У меня похожее было, при заводке слабое торохтение, и через пару минут после прогрева исчезало, думал тоже что в районе коробки, поставил на подьемник посмотрел посчупал, оказалось ослабла одна гайка на выхлопной ( там две стоят, крепят трубу эти гайки затягивая две пружины) как называется не знаю :cry: вот пружына и тарахтела :)

Спасибо за наводку, гляну. Все может быть, потому как раньше тише было.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

також мав проблему з включенням 1 та 2 передачі. коли переходив з нищої на вищу передачу, трохи легше йшло а з вищої на нищу - ну просто *опа! :suicide: включити було дуже важко. як рішив: на самій коробці є ричаг вижима зчеплення, на кінці якого регулювальний болт, під шестигранник, законтрогаяний гайкою. вкрутив той болт, перший час помогло - легше стали включатись, згодом знов 1, 2 стали тяжко включатись, знов треба було вкрутити болт, але його довжини вже не хватало. замовив в токаря вдвічі довший болт, таких же розмірів, вкрутив замість старого, тільки набагато більше вкрутив, все, з того часу проблем з 1 та 2-ю небуло (рік часу), а ще восени міняв вінець маховика, і заодно залив ось це масло:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

так, взагалі стало лафа - втикаються легко. от тільки чи то в кулісі проблема, чи в самій коробці, незнаю - ричаг переключення, в салоні не повертається в середнє положення, як було на новій машині.

а резонанса я вже не замічаю, чи то притірка шестерен, чи то термо/шумо ізоляція зменшила гул, чи може звик... треба сісти в інший сенс, щоб зрівняти.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У меня залита синтетика ХАДО. Больше уровня грамм на 300. Включаются передачи нормально(по сравнению с тем что было при покупке). Но до иномарки конечно недотягивает.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А для чого довші передачі? на другій при потребі кручу до 80-90км/год., четверта до 140 (в більшості до 120). Низькі обороти двигуна більш шкідливі двигуну і коробці ніж високі. При низьких оборотах, напр. на 5-ій передачі 60-70км/год, вона погано змащується і довго ходити не буде.

І я і тов. Nemo уже зіткнулись з ремонтом 5-ї передачі. У мене то ще було по гарантії десь на 40-50тк. Знімали на черговому ТО коробку для чогось, міняли масло і видно не долили, як результат - через 3 дні навернулась 5-а. У Роми теж полетіла 5-а, але уже за 100тк. Механік сказав, що було дуже мало масла в коробці, після зборки туди ще влізло більше 1л.

Десь після 60тк знову знімали коробку, шукали звідки тече тосол, придурки на Волиньавто. Тосол тік з патрубка на пічку і капав на коробку. Замінили диск зчеплення і при установці щось перекосили, що задню не можливо було включити. Так як машина потрібна постійно, то звернувся аж через 10тис. Після матюків в їхню сторону замінили кулісу, бо дуже велика "виработка". Тепер передачі вмикаються чітко і з 1-2 передачами при нормальній швидкості ніяких проблем.

P.S. У Nemo можна взяти контактний тел. до майстра який робив йому коробку. Зробив за ніч, два дні тому. Чоловік толковий, а якість робіт то вже пробіг покаже. Можна у нього попитати чи варто взагалі такий тюнінг коробці робити.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

на рахунок масла в коробці - однозначно синтетика - підтікань немає!

після покупки відразу залив ER потрібну дозу, а після 6 тис пробігу замінив штатне (здається там було ТАД 17) но ХАДО 75W90

<!-- m -->

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

<!-- m -->

на той момент вийшло так що масло в коробці було дорожче ніж в дригалі :D

результат не заставив себе чекати - через 100-200 км легкість і чіткість включення передач (порівняно не з мерсом, а з моїм сеньою до заміни масла :) ), гул знизився приблизно на відсотків 40. результатом задоволений!

P.S. для тих хто всетаки надумає міняти: не жміть пару десятків гривень - не ведіться на напівсинтетику. вам скажуть шо для таврійської коробки вистачить - ніфіга - різниця помітна :017:

P.P.S. але я б тих інженерів :trah: які розробляли коробку до сені !!!

Змінено користувачем voldf
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 місяців потому...

Дещо по іншому вийшов з ситуації, повністю замінив коробку передач на опельовску, прикольно :ay-yay: , тепер так легенько вмикаються

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а при установці всі розміри підходять, чи необхідно щось переробляти/доставляти?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

P.P.S. але я б тих інженерів :trah: які розробляли коробку до сені !!!

Я от вже "морально дозрів" розібратись з гадкими підшипникам в коробці. Думаю на наступному тижні міняти :verysad:Хочу тихої роботи коробки.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а при установці всі розміри підходять, чи необхідно щось переробляти/доставляти?

Справа в іншому, я повністю переставляв мотора з коробкою, зчепленням, мозгами від Ланоса... Але якщо потрібна коробка чи щеплення до Сенса, то є в наявності, в хорошому стані, майже відмінному!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Спробую прозвітувати про свою "перепетію з обезшумленням коробки Сенса". Перепрошую за неточності, я в цьому не спеціаліст - лише спостерігав.

Ще перед новим роком зайнявся лікування торохкотіння коробки свого авто на холостому ходу та при нагрузці. При вижатому щепленні було все "ok".

За останній 2 місяці тричі знімали мені коробку.

1. Спочатку мінялись 6 підшипників (названі майстром та всі, що мали мінімальне вироблення).

Посажено на клей підшипник в корпусі. Змінено мастило - результату нуль.

2. Ретельно перебрано блок 5-ї передачі. Замінена вилка, муфта, роликові підшипники. Результат - з'явилась можливість нажиманням на щеплення зловити "тихий момент". Нечасто і ненадійно. При навантаженні - торохкотіння з'являлось.

3. Сьогодні в друзів розбирали коробку, передивились диск щеплення. Помічено нерівномірне вироблення металеної пластини з, по-моєму, 5-а отворами під гвинт. Через це був люфт при зажимі. Відшліфували її - люфт значно зменшився. Порозгинали трохи пружинки на диску щеплення. Додали металеву прокладку для ущільнення констукції 5-ї передачі. Видимих потертих місць чи вищерблених зубів не побачили.

Результатом задоволений. При "нагрузці" шумів практично не чути. Ідеальної (дуже тихої) роботи коробки передач нажаль досягти не вдалось, але торохкотіння на слух значно зменшилось. Звук скорош за все лишився з другорядного валу. По всьому виходить або брак корпусу (кривизна), або шестерні в роботі труться між собою і "чудять". Зі слів майстрів зажати їх можна додавши дуже тонкі прокладки. Підібрати товщину можна спробувать, але перевіряти прийдеться щоразу знімаючи і розбираючи коробку. Думаю нереально в плані витрати роботи/часу/грошів да і гарантії результату остаточного лікування ніхто дати не може.

Рахую, що дечого досяг і совість свою заспокоїв. Коробку залишаю в спокої :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Чи є у нас на Волині гарні майстри по коробці авт Сенс. Хто знає викладіть координати будь -ласка.

Чи краще її повністю замінити на Опельовську.Хто робив скільки це коштує?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 роки потому...

підкажіть майстрів по коробці сенса виє нема сили терпіти...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

еще нет

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

еще нет

Будуть :pieceofcake:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Цікавлять майстри по КПП Сенс, потрібно, щоб діагностували та при потребі зремонтували коробку.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

"Милости прошу до нашого шалашу"... Тобто до "групи жертв мелітопольських руко_опів"... :D Ох і невдячна це робота, ремонтувати сенсовську коробку... Але бувають і позитивні вийнятки. Щирі побажання успіху!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.