Перейти до публікації

Куплю/продам


besz

Рекомендовані повідомлення

Myrik86

На вихідних не встиг сфотографувати бампер - катався багато і без особливого толку :rolleyes:. Стара фотографія

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

на рахунок прайсу, закинь мені в ЛС свій мейл - відправлю

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

по поводу накладок и порогов

брал года 2 назад на кинчише )))

аааам качество накладок хорошее, пороги говно(сама пластмасса галимая)

цены к сожалению не помню....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

заказана рейка з ГУР має скоро приїхати . Почнем збирати потроху комплект ГУра .

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Народ що ніхто аміки не міняв?Чи просто в лом мені відповісти?Потрібно срочно міняти,а хотілося б щось про це дізнатись.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Народ що ніхто аміки не міняв?Чи просто в лом мені відповісти?Потрібно срочно міняти,а хотілося б щось про це дізнатись.

Відповісти, думаю, не влом... я, наприклад, свої ще не міняв. Єдиний варіант, про який знаю - це можна купити в АТЛ (достатньо малий ризик нарватися на підробку). На ринку купувати не рекомендують, хіба що знаєш у кого береш.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Привет всем, ищу Ланос 1.5 от 2007

Если у вас будут варианты - предлагайте. Цена около 6500. Главное - не такси.

Может посоветуете, у кого можно проверить машинку при покупке в городе?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

в Мукачеві можу помогти з провіркою тех стану автомомбіля . Також можу помогти з перевіркою машини на арешт в натаріуса

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Куплю масло (полусинтетика) фыльтра (все), ремень привода мотора и ролик все нужно для прохождения очередного ТО. Спасиба :wink:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

шел бензинове зараз десь 180 грн 4л.к , кастрол на розлив по 40 грн/л , в каністрі десь 180 тоже буде , ельф дешевше , тексако вообще єрунду коштує ...

Промивка 25 грн

Всі остальні комплектуючі в магазині в Барвінку ( якщо Ужгород ) або базарчик Логойди ( якщо Мукачево ) . Ремні не знаю скільки коштують бо не міняв ще . Ролик теж не знаю . Ремінь навісного з ГУР 60 грн

А що ТО 60 тис км ?

Заміна ремня десь 200 грн з роликом . Заміна масла і всіх фільтрів десь 50 грн . В Мукачеві заїжай до нас , зробим :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Спасибі я і сам не без рук можу сам все поміняти я їзджу на сенсі там стандартний ремінь(таврієвський 92 зуба) ролік також вроді підходить просто цікаво було почути ціни на матеріал. Самий ніяк не можу вирватись на базар або хочаб в Барвінок щоб закупитись. Ще раз пасіба :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На то время (конец 2008 год) - 80 дол черный + 100 дол покраска

На февраль 2010 в той конторе, где я брал, он в прайсе 450 грн или с креплениями за 900. Что за крепления - я не в курсе - сам брал только "скорлупу"

Змінено користувачем Crac0dile
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

Привет всем. Умр левый передний динамик. Может у кого есть б/у. Также, после замены задних пружин, одна стоковая пружина (не валяется) просто хранится на полке. Может кому надо?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Продам шины Pirelli P6000

14*185/65

остаток 5-6 мм. Пробег 15 000 км., без проколов, порезов, шишек и т.п.

Продаю в связи с переходом на 15 -ки.

900 торг.

1191508e70f3.jpg

3d0a5655f682.jpg

Територіально в Мукачеві.

050 086 три сімки 8

Славік

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Куплю 15-ки

легкосплавні диски

4\100

вылет ЕТ35-45

з кільцями під DIA 54,1

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

дуже потрібно мені пружинки для передніх тормозних колодок - 2 штучки. :verysad: може хтось знає, де є розборки можливі. за будь-яку інформацію буду дуже вдячний! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

пружинки вже не потрібні (зробив їх власного виробництва - головне працює все ок), але розборки на ланоса не помішало б дізнатися де є. якщо не в Ужгороді, то хоч у Мукачеві!!! :shecry:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Ближайша в столиці!!!

колись був ланос хетч в каретному дворі але там тота Блонда такі ціни гне шо проще все з киева притягнути і так вийде лем пув ціни...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 місяці потому...

Здрасте! В связи с аварией сенса цвет серебро (вроде 92U) нужны:

Капот, решотка радиатора, Маска (она же морда на неё крепится рамка радиатора и замок капота) радиатор+вентилятор, 2 фары, стартер, все подушки двигателя, передний бампер в сборе+усилитель.

Рассмотрю все предложения.

Зарание всем спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Здрасте! В связи с аварией сенса цвет серебро (вроде 92U) нужны:

... 2 фары, ...

Рассмотрю все предложения.

Зарание всем спасибо!

есть две б/у фары made in Poland, 450 грн.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дзвони Ігорю 067-265-43-21 або 063-228-87-98 . Тереторіально Київ . Має мати все що тобі потрібно ( б/у ). Вишле перевізниками .

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

спасибо зделал заказ с дружественного форума и.юа. жду запчасти

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

в общем у меня такая тема- прогорел глушак(((

есть глушаки на ланос наши украинские которые прогорают за пару месяцев и есть с нержавейки корейские но мля 500 и выше гривен!!!

честно говоря жаба давит столько денег выкидывать на глушак!!!

думал может поставить рычащую банку аля стрит рейсер?? где у нас продают такое барахло?? ну там про спорт и все такое? может кто нить ставил

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.