Перейти до публікації

-= Балачки =-


bonZzz

Рекомендовані повідомлення

щось тихо у нашій гілці...! мабуть всі наполегливо готуються до Нового 2011 Року...! =)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

щось тихо у нашій гілці...! мабуть всі наполегливо готуються до Нового 2011 Року...! =)))

Да не тільки готуються. Думаю, що у багатьох так як і у мене на роботі запарки....

А тут ще й погода така, що з кінця в кінець місто проїхати можна не швидше ніж за 2 години. :(

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

щось тихо у нашій гілці...! мабуть всі наполегливо готуються до Нового 2011 Року...! =)))

Да не тільки готуються. Думаю, що у багатьох так як і у мене на роботі запарки....

А тут ще й погода така, що з кінця в кінець місто проїхати можна не швидше ніж за 2 години. :(

це точно запарки.. звіти і все таке... у самого таке.. але вже набридло.. так хочеться відпочити...! =)

а погодка таки дааа... що всипало то всипало... а як мете!! ой-ой.)

Новий Рік буде те, що треба...!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

це точно запарки.. звіти і все таке... у самого таке.. але вже набридло.. так хочеться відпочити...! =)

а погодка таки дааа... що всипало то всипало... а як мете!! ой-ой.)

Новий Рік буде те, що треба...!

при нинішній кількості снігу (+свята) - хай машинка стоїть в гаражі :) місто жахливе, їздити важко...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Слизько,каша - жах. Та ще й ДАІраси на світлофорах і переходах тільки й чекають, щоб хтось не пропустив пішохода чи на жовтеньке проїхав, і не із-за врєдності, а просто що не зміг стати.

За ніч сніг десь подівся, мабуть, нарешті комунальники вийшли на район, вкрали сніг і місцями понасипали піску, щоб Новий рік не наступив!!! Злодії >:-] !

Але жарти жартами, а от наскільки безпечніше і приємніше їхати по дорозі стало.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну що ж, Вітаю всіх з Новорічними і Різдвяними святами!

Всім гарно відсявткувати=)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Може то нам наступну зустріч на вихідних в "Адреналіні" сімейною зробити ? Теніс, ролікі, пепсі :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я за!

мабуть в суботу буде краще, може біля 14.00, щоб всі встигли проснутись

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Може то нам наступну зустріч на вихідних в "Адреналіні" сімейною зробити ? Теніс, ролікі, пепсі :rolleyes:

і курити бігати на вулицю! або вааще провести під дивізом "но нікотінус і алкоголіус"

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

KravaS за такі дивізи тебе можуть :po pope:

Щира бре... неправда!

То ж спеціально пропонуємо адреналін, щоб можна було без алкоголю провести час, на крайняк під пивко. Ну а смалити там дійсно хіба на вулиці буде можливо.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

KravaS за такі дивізи тебе можуть :po pope:

Опа... А чого ти так вирішив ? В нас нормально і сімейно-дитячі зустрічі виходять. Так шо це наклеп :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я ж не заперечую, зустрічі проходять нормально. Вони навіть частіш сімейні ніж ланосоводівські. Просто я подумав, що вам такий девіз мабуть не підійде...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Бачу бажаючих відписатись "море". Так що з тенісно-дитячим днем робим ?

Як варіант можу запропонувати зустрітись "по пивку" ;)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А давайте :mujik:, чи може :suicide:, а ще краще :toilet: щоб ніхто незнайшов, ну як :hmmm: ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Бачу бажаючих відписатись "море". Так що з тенісно-дитячим днем робим ?

Як варіант можу запропонувати зустрітись "по пивку" ;)

В суботу?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Бачу бажаючих відписатись "море". Так що з тенісно-дитячим днем робим ?

Як варіант можу запропонувати зустрітись "по пивку" ;)

В суботу?

при такій активності одноклубників - будемо в "узком кругу" :joking: теніс з пивом "пити"...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В суботу?

при такій активності одноклубників - будемо в "узком кругу" :joking: теніс з пивом "пити"...

У мене субота трохи зайнята. На 11.30 доцю на танці і в 13.30 забираю. А такі заходи не варто переносити на пізній вечір. То я можу вже з 14.00 бути, але пива вживати не буду :(.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У мене субота трохи зайнята. На 11.30 доцю на танці і в 13.30 забираю. А такі заходи не варто переносити на пізній вечір. То я можу вже з 14.00 бути, але пива вживати не буду :(.

точно за кермом будеш ? чи віра не дозволяє ? :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

точно за кермом будеш ? чи віра не дозволяє ? :)

Якщо без керма, то затягнеться десь до 16.00, поки машину поставлю. Давайте вже організуєм цю зустріч як без- чи слабоалкогольну ;). Зустрінемось приблизно о 14.00 і покатаємся на роликах, чаю поп"єм.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Якщо без керма, то затягнеться десь до 16.00, поки машину поставлю. Давайте вже організуєм цю зустріч як без- чи слабоалкогольну ;). Зустрінемось приблизно о 14.00 і покатаємся на роликах, чаю поп"єм.

Хіба ж я проти ? Тіко на годину хоч 16... Тра ж відпочити після "трудового" тижня

Двома сім'ями бачу будемо :) чай пити

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хіба ж я проти ? Тіко на годину хоч 16... Тра ж відпочити після "трудового" тижня

Двома сім'ями бачу будемо :) чай пити

То оголошуєм зустріч на суботу на 16.00, покатаємось на роликах, чай поп"єм, а там може хтось підтягнеться.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хіба ж я проти ? Тіко на годину хоч 16... Тра ж відпочити після "трудового" тижня

Двома сім'ями бачу будемо :) чай пити

То оголошуєм зустріч на суботу на 16.00, покатаємось на роликах, чай поп"єм, а там може хтось підтягнеться.

значить так і вирішимо :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Ото зимова сплячка в нас затягнулась... :(

Побалакали б про щось...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ага, затягнулась, і про що балакати будем, ми частіше бачимся, ніж пишемся тут :joking:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.