bonZzz

Автозапчастини і СТО на Волині (Lanos&Sens)

В теме 169 сообщений

Мені теж треба регульнути,пробував сам,не піднімаються...

Значить не там крутив. Фари регулюються як вверх-вниз, так і вправо-вліво. Я сам собі регулюю.

Поделиться сообщением

Є темка по регулюванню фар з фотками і кольоровими стрілочками. Ось вам на конкретний дохідливий пост. В темі є й роз"яснення куди фари повинні світити після регулювання ;). Але я б поїхав кудись на стенд.

Поделиться сообщением

Регулювати дійсно не складно, але одне прохання до регулувальників - не задирайте занадто вверх. Бо інколи хочеться зупинитсь та підрихтувати ногою фари деяким поганобачучим.

Поделиться сообщением

Регулювати дійсно не складно, але одне прохання до регулувальників - не задирайте занадто вверх. Бо інколи хочеться зупинитсь та підрихтувати ногою фари деяким поганобачучим.

Угу, тра на стенд, а то мені один "спец" регульнув був так що лівою фарою бачив всю ліву зустрічну обочину окрім дороги :verysad: , виявилось що він докрутився до того що регулятор з різьби вискочив, насилу назад його вставив :ay-yay:

Поделиться сообщением

Хто знає де в Луцьку є СТО зі стендом для регулювання фар?

На ВолиньАвто точно така штука є, про інших не чув, самому тра таке зробити, але ніяк часу і бажання не знайду...

На Волинь Авто точно стенда немає, коли мав проходити ТО1, спеціально про цей стенд питав, сказали що у них нема, тому регуліровку фар не проводять. До того ж там працює мій товариш, він теж про стенд не чув.

Поделиться сообщением

На Волинь Авто точно стенда немає...

Не знаю про стенд, але фари вони регулюють, знайомі таксисти там регулювали, і мені радили... Але в мене на рахунок Волиньавто величезний комплекс ;) я туди тільки за запчастинами навідуюсь, а руки в Валиньавтівськіх майстрів з попи :crazy:

Поделиться сообщением

то вони так і регулють, "на глаз". Я на тому Волинь-Авто скрізь налазився, приміщення де б регулювали фари не бачив, і менеджер мені точно заявив, що фари при ТО не регулюють бо нема на чому.

Поделиться сообщением

то вони так і регулють, "на глаз". Я на тому Волинь-Авто скрізь налазився, приміщення де б регулювали фари не бачив, і менеджер мені точно заявив, що фари при ТО не регулюють бо нема на чому.

Знач тра їхати в Ізраїль, там є величезна стіна, на якій мона розмітки розграфити і самому на глаз відрегулювати, якщо потім під очима не розмалюють :blink:

Поделиться сообщением

Знач тра їхати в Ізраїль, там є величезна стіна, на якій мона розмітки розграфити і самому на глаз відрегулювати, якщо потім під очима не розмалюють :blink:

не флуди

Поделиться сообщением

Я не флудю, я мав на увазі що оскільки в місті немає стенда, то приходиться власноручно регулювати, як в старих книжках розписують, вибрати стіну, заміряти відстань, вугли і т.д.

Поделиться сообщением

Замовляв в Сергія AvtoMarket радіатор до свого сенсіка, 220 гр. ДЕШЕВО. До ланоса, дививсь в прасі автомагазину, що представив petronik 528гр, але ланосячий ніби не такий. На Волиньавто не було, цікаво скільки в них...

Поделиться сообщением

Замовляв в Сергія AvtoMarket радіатор до свого сенсіка, 220 гр. ДЕШЕВО. До ланоса, дививсь в прасі автомагазину, що представив petronik 528гр, але ланосячий ніби не такий. На Волиньавто не було, цікаво скільки в них...

Той магазин, що я казав autoparts.lutsk.ua торгує лише привозними польськими деталями. Українських у них немає.

Поделиться сообщением

Порадьте нормальне СТО де можуть радіатор на Sens нормально запаяти (зняти-зробити-поставити).

Почав "редиска" підтікати біля краніка в куточку зсередини.

Поделиться сообщением

Це ще одна з болячок сенса. Проявляэться вона в морози, із-за звуження металу. Була така стара тема: "течь тосола из-под резинок радиатора", пошуком знайти не вдалось, але я описував там таку ж проблему в лютому 2008, там і були фотки як лікувати таку болячку. В моїй галереї є дві фотки з підтіканням, туди я їх і викладував. Так, щоб недорого та надійно тобі не зроблять, радіатор не паяється - там боковини з пластмаси новий 220 грн коштує. Спробуй пошукати ту тему, може вона вже десь в архівах, бо навіть в списку моїх повідомлень нема відповідей на цю тему. А лікував я герметиком (тільки не засипай той, що в тосол добавляється, бо може відкластись не там де треба), потрібно розібрати (зняти) пластмасові боковини, промазати термостійким герметиком - прокладкою, та зібрати назад. Мені це допомогло, півтора року відїздив, і коли розібрав - місця промазані герметиком не втратили герметичності, проблема була в іншому... Два тижні тому знов потік, думав зробити так само, розібрав... а там капєц - потріскалась від часу ущільнювальна гума, та, що між боковинами та сотами радіатора, герметик не спасе, а щоб запаяти - потрібно повністю віддерти резину, що складно, та припаяти кожну трубку (штук 30) до металевих боковин радіатора, що дуже трудоємно та мабуть недешево обійдеться. От я й купив новий. Герметик коштує 50 гр., але можу поділитись, по дружбі, маю більш як пів тюбика, розкажу як робити. Телефон маєш:)

Изменено пользователем kelo

Поделиться сообщением

Це ще одна з болячок сенса. Проявляэться вона в морози, із-за звуження металу. Була така стара тема: "течь тосола из-под резинок радиатора", пошуком знайти не вдалось...

Дякую! Коли знаєш, що саме за болячка - шукається легше. Я просто з радіаторами на авто, які в мене були, клопоту ще не мав.

обговорення на нашому форумі

фотозвіт, фактично твоїх слів, з полтавського форуму

kelo + 1 за допомогу. :)

Поделиться сообщением

Купував в AvtoMarketа задні амортизатори. Клубна знижка діє, приблизно 7%. Ціна оригінальних з лейбою DAEWOO - 210, зі знижкою. Каяба в таку ж ціну. Були ще якісь, німецькі по 150.

Поделиться сообщением

Купував в AvtoMarketа задні амортизатори.

Якщо не секрет, на яких зупинився? Ато в мене скоро нагряне заміна передніх. На форумі хвалять Каябу....

Поделиться сообщением

І я в темах часто зустрічаю, що ставлять каябу. Хотів їх і взяти, але в продавця не було гумових втулок, пропонував наступного дня. Але мені потрібно було вже, тому і взяв оригінальні "ДЕУ". Якщо старі стільки відїздили, думаю це говорить про непогану якість. А про каябу варто почитати відгуки на форумі, в мене не було на це часу, бо питання заміни стало раптовим. Міняв втулки штока амортизатора, майстер сказав, що поки все розібрано - біжи купуй аміки, разом поміняєм. Передні в плані на заміну, попередньо обовязково почитаю відгуки на форумі.

Изменено пользователем kelo

Поделиться сообщением

Підскажіть, хто де в Луцьку бачив нормальні

акумулятори на наші авто по людським цінам.

Поделиться сообщением

Спитай в Петра, він брав собі зимою :ay-yay:

Поделиться сообщением

Хочу сказати +1 магазину на Рівненській (навпроти автозаводу), поки знаходив там все що шукав, ціни нижчі ніж на формулі, знижку без питань на все давали, коли казав що я з lanos.com.ua :yes:

п.с. там самі дешеві фільтри для салону

Поделиться сообщением

В Сергія навіть якщо чогось немає, то можна замовити і він досить швидко знайде і доставить!!!

Поделиться сообщением

Підтвержую. Фільтри салону дійсно самі дешеві у Сергія...

Поделиться сообщением

Підскажіть панове де в Луцьку можна купити якісні свічки Бош. Чи ставив хто собі такі, бо поміняв на НЖК :-! не така жвава ластівочка стала і розхід збільшився, на форумі начитався вроді Бош хороші, але головне не потрапити на підробку.

Изменено пользователем _SG_

Поделиться сообщением

То може НЖК і попались підроблені? На етикетці має бути максимум інформації про виробника, представника в Україні (дистрибютора) з адресою та телефоном. Якщо там просто пише: маде ін япан чи жермані, і не вказана адреса виробника - вєрняк підробка.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

• Последние посетители   0 пользователей онлайн

Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • james
    james Адміністратор
  • rebus
    rebus Адміністратор
  • slepoy
    slepoy Адміністратор