bonZzz

Автозапчастини і СТО на Волині (Lanos&Sens)

В этой теме 169 сообщений

Пропоную створити список "друзів" для наших авто. Думаю буде корисно і завжди під рукою.

Давайте відразу будемо вказувати напрямки.

Для прикладу, СТО "таке то" займаються "тим то". По магазинам запчастин аналогічно.

Поделиться сообщением

Можу порадити мийку. Можемо домовитись за знижку. А на сьогодні там спецпропозиція - мийка з витиранням+пилосос - 20грн. Хоча окремо воно там було по 35 ніби. Крім того є картка на знижку 25% (це не для спецпропозиції). Картку можна організувати всім бажаючим, або домовитись якось по іншому. Мийка знаходиться на Конякіна. Точніше Лідавська 1. Якщо їхати з кільця по Конякіна, поворот направо за заправкою ANP, проїхати ще 150м і направо у ворота. Знаходиться на території гаражів ДОСААФу. Але ТІЛЬКИ лівий бокс (їх там два).

Поделиться сообщением

Можу порадити мийку. Можемо домовитись за знижку. А на сьогодні там спецпропозиція - мийка з витиранням+пилосос - 20грн. Хоча окремо воно там було по 35 ніби. Крім того є картка на знижку 25% (це не для спецпропозиції). Картку можна організувати всім бажаючим, або домовитись якось по іншому. Мийка знаходиться на Конякіна. Точніше Лідавська 1. Якщо їхати з кільця по Конякіна, поворот направо за заправкою ANP, проїхати ще 150м і направо у ворота. Знаходиться на території гаражів ДОСААФу. Але ТІЛЬКИ лівий бокс (їх там два).

Дякую... Гарна ціна :) Заїду обов'язково...

Давайте тих, хто може щось вигідне запропонувати клубу під партнерську програму підводити.

Клубних машин в Україні багато - це може бути хорошим аргументом.

http://card.lanos.com.ua/

Поделиться сообщением

Їзджу там через день і навіть не знав про мийку. Картку де можна замовити, на мийці чи у вас?

Поделиться сообщением

Потрібно перешити блок керування. Або отримати консультацію з приводу самовільного переналаштування останнього. Після експлуатації на ПРОПАНІ "Ланос" починає глюкаво їхати на бензині. Все продовжується до тих пір поки я не відключу массу з корпусу автомобіля. потім все добре але на певний термін часу... далі повертається цей "трабл". На приватному "сервісі" кажуть що сам блок такий... "САМОАДАПТИРУЮЩИЙСЯ" :mda: Хотілось б його "заодаптувати" раз і назавжди. Які ваші думки?

Поделиться сообщением

Потрібно перешити блок керування. Або отримати консультацію з приводу самовільного переналаштування останнього. Після експлуатації на ПРОПАНІ "Ланос" починає глюкаво їхати на бензині. Все продовжується до тих пір поки я не відключу массу з корпусу автомобіля. потім все добре але на певний термін часу... далі повертається цей "трабл". На приватному "сервісі" кажуть що сам блок такий... "САМОАДАПТИРУЮЩИЙСЯ" :mda: Хотілось б його "заодаптувати" раз і назавжди. Які ваші думки?

Думаю тобі потрібна нормальна прошивка під ГБО. Можу порадити спеціаліста, перший раз сам в нього "шився". пиши в приват.

Поделиться сообщением

bonZzz

Виклади може адресу майстра на сторінці форуму. Якщо він дійсно вартий того. Бо в останній час мало дійсно одарованих Богом майстрів.

Поделиться сообщением

bonZzz

Виклади може адресу майстра на сторінці форуму. Якщо він дійсно вартий того. Бо в останній час мало дійсно одарованих Богом майстрів.

Каже роботи дуже багато і так має і тому реклами не потребує.

Нашому клубу казав не відмовить :)

В приват номер без питань відішлю.

Поделиться сообщением

bonZzz - у окреме дякую! Спробую у понеділок подзвонити майстру та розповісти йому свою проблему. Про наступне відпишусь. Цікаво з тобою зустрітись, та обговорити деякі питання про експлуатацію авто на ПРОПАНІ. Якось треба організуватись усім Волинським кланом... виїхати за місто та попити якогось чаю.

Поделиться сообщением

b.......... Якось треба організуватись усім Волинським кланом... виїхати за місто та попити якогось чаю.

а якщо завтра?... тобто в недылю.... тобто сьогодны :)

хто зможе

просто вызуально позайомитись, а там буде видно

Поделиться сообщением

b.......... Якось треба організуватись усім Волинським кланом... виїхати за місто та попити якогось чаю.

а якщо завтра?... тобто в недылю.... тобто сьогодны :)

хто зможе

Ідея прекрасна :za: . можна спробувать сьогодні десь в обід на годинку пересіктись. навіть у місті можем.

Скільки бажаючих буде ?

зробив оголошення в відповідній темі

Поделиться сообщением

Був не так давно на Maximus auto, ніби так називається. Виявляється там ціни нижчі ніж на формулі + не потрібно платити за парковку + можна поторгуватись і виторгувати більше ніж на ринку. Судити можу лише по декільком позиціям. Брав помпу на сенс, у них коштувала українського виробника десь 53-58грн, у якомусь з автомагазинів така ж була по 75. Побачив стокові бокові дзеркала по 203-208 грн (цін точно не пам"ятаю), коли шукав раніше ці ж дзеркала, то їх ціна коливалась від 245 до 288грн. Треба буде ще заїхати до них і подивитись асортимент, може там є якісь прикольні штучки.

P.S. Не реклама. Просто сам часто просто так ходжу по автомагазинам і придивляюсь де дешевше.

Поделиться сообщением

Був не так давно на Maximus auto, ніби так називається. Виявляється там ціни нижчі ніж на формулі + не потрібно платити за парковку + можна поторгуватись і виторгувати більше ніж на ринку. Судити можу лише по декільком позиціям. Брав помпу на сенс, у них коштувала українського виробника десь 53-58грн, у якомусь з автомагазинів така ж була по 75. Побачив стокові бокові дзеркала по 203-208 грн (цін точно не пам"ятаю), коли шукав раніше ці ж дзеркала, то їх ціна коливалась від 245 до 288грн. Треба буде ще заїхати до них і подивитись асортимент, може там є якісь прикольні штучки.

P.S. Не реклама. Просто сам часто просто так ходжу по автомагазинам і придивляюсь де дешевше.

Петро! Спробуй їх партнерською програмою, при нагоді, зацікавити.

Поделиться сообщением

Хто знає СТО по ланосам, які знають "болячки" наших машин?

Ціквить лікування звону супортів, ну і загальний огляд підвіски.

Поделиться сообщением

Можу запропонувати Оригінальні масла Оpel GM: 5w30 (1942042), 10w40 (1942046) і т.д.

та й інші масла: Castrol, Mobil, Esso, Aral, BP по оптовим цінам

Яке масло порадиш на Ланос 1.5 пробіг 50 000 км.? І скільки воно коштує?

В мануалі рекомендують API SJ,

SAE 10-15-20W-40.

Поделиться сообщением

Непогано роблять розвал-сходження на СТО біля лікарні в Ліпінах.

Поделиться сообщением

Магазинчик по "корейцях" досить не поганий навпроти автозаводу. Ціни на порядок нижчі формульних.

Якщо не помиляюсь, x-victor колись віві мову про партнерську програму.....

Поделиться сообщением

....Ціни на порядок нижчі формульних. .....

Особливо, якщо признаєшся, що ти з нашого автоклубу.

Поделиться сообщением

З даним магазинчиком вже домовлено про партнерську підтримку! Я вже черговий раз замовив запч. до свого мафина, якщо тра можу напис номер тел. Білецький Сергій 067-334-31-21, світленький хлопчина який там сидить, в наявності запч і під замовлення, до речі фільтри салону саме там уже в наявності!!! Багато з наших хто саме там уже взяв :ay-yay:

Поделиться сообщением

В Луцьку на сьогоднішній день, що стосується підвіски, раджу звертатись на Сафрон, діагностика коштує - 20р, перенюхають все, тай що стосується ремонту, заміни там теж дуже хороші ціни.

Поделиться сообщением

З даним магазинчиком вже домовлено про партнерську підтримку! Я вже черговий раз замовив запч. до свого мафина, якщо тра можу напис номер тел. Білецький Сергій 067-334-31-21, світленький хлопчина який там сидить, в наявності запч і під замовлення, до речі фільтри салону саме там уже в наявності!!! Багато з наших хто саме там уже взяв :ay-yay:

Я вчора був в нього і купував запчастини.(ми з ним давні друзі)Проконсультував як зареєструватися в нас на форумі. Тепер він з нами log AvtoMarket :beer:

Поделиться сообщением

Хто знає де в Луцьку є СТО зі стендом для регулювання фар?

Поделиться сообщением

Щось я не бачу ще одного нашого партнера в цій гілці.... Може я тільки усно на зустрічі говорив про них?

Дуже дешеві запчастини до ланосів/сенсів і авео тут автомагазин. Там є і прайсик і стан складу. Вони торгують по всій Україні гуртом і в роздріб. Навіть роздрібна ціна значно нижча від базарної, а клубу роблять знижку від 5%, по знижці треба уточняти залежно від виду товару, може складати і 20%. Знаходяться в Зміїнці. Кому буде потрібно, розкажу як доїхати.

Майже вся (а може і взагалі вся) комплектуха йде з Польші. Наприклад глушники у них лише польські.

Поделиться сообщением

На ВолиньАвто точно така штука є, про інших не чув, самому тра таке зробити, але ніяк часу і бажання не знайду...

Поделиться сообщением

На ВолиньАвто точно така штука є, про інших не чув, самому тра таке зробити, але ніяк часу і бажання не знайду...

Мені теж треба регульнути,пробував сам,не піднімаються...

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти

• Последние посетители   0 пользователей онлайн

Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу