Перейти до публікації

СТО и магазины (отзывы положительные и отрицательные)


Crac0dile

Рекомендовані повідомлення

Здесь оставляем свои отзывы и рекомендации по поводу магазинов автозапчастей и СТО: где делают качаственно и недорого, а куда лучше и не соваться даже бесплатно :)

У самого опыт небольшой... Запчасти, в основном, покупаю в магазинчике в Барвинке, а за химией езжу в Эпицентр или АТЛ на Собранецкой.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вот пару адресов:

Автозапчастини с. Барвінок, АЗС-2, тел. (0312) 728549, 80502045814 - Славік, 80501405654 Вася. E-maile:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Нові запчастини і нормальні ціни майже все для свого Сенса купляв у них.

Атозапчастини магазин "ОЛОР" м. Ужгород вул. Мукачівська 44 80672817890, 80963922063, 80974869512, E-maile: - нові запчастини (не дуже дешево)

Автозапчастини Ужгородський район с. Кінчеш 80679067345, 80974686771 - в основному б/у запчастини.

СТО КІА м. Ужгород, вул. Гагаріна 36 б (сразу після заправки ТНК) непоганий сервіс майстри толкові (майже всі раніше працювали на Закарпаттяавто)

фірмове СТО Закарпаттяавто вул. Краснодонців ... Нікому не рекомендую (обїзжайте 10 дорогою) там від майстрів хибащо назва лишилась і сервіс ФУУУУУУУ

П.С. Є ще пару магазинчіків в місті ну це дивлячись що саме треба зробити якщо щось пишіть будем шукати :P

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Все расходники (масла, фильтра) покупаю в магазине "Автомобил" на Мукачевской (возле Ювентуса).

У этих ребят еще ниразу не попадал на "паленку" (Ланос у меня третья машина )

Оказывается даже воздушные фильтра бывают паршивого качества.......сам убедился. :(

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сегодня пришлось зайти в АТЛ на Собранецкой за рекомендованой Crac0dile высокотемпературной смазкой ЛиквиМоли (сказали что стоит 60 грн. и ее сечас нет) и посмотрел ключик рожок-накидной 12 потомучто свой кудато сунул и найти немогу :( так он у них почти 12 грн. :shock: стоит а в новой линии я его взял за 6,5 грн. :oops:

П.С. (Я туда больше ни ногой) :iz3: Судите сами

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Студент

Что-то они напутали со смазкой...

Я говорил об этой

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Мне тоже говорили что нету пока не сказал им поискать по коду (Артикул 3078 ) :D Так что квалификация консультантов, действительно, оставляет желать лучшего

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Crac0dile

Вспомнил видил у них ету смазку но продавец сказал что ета смазка только для устранения писка колодок :D и даже недал мне ее подробно рассмотреть. Короче с сервисом в АТЛ на Собранецкой все ясно :lol:

Купил смазку для направляючих супортов в магазинчике на Мукачевской (непомню название и адрес) (Авто химия, чехлы, защита, и всякие мелочи) сразу напротив Дома Быта. Продавец нормальный предложил пару видов смазки я выбрал себе за 25 грн.

Короче сервис на уровне можна ехать в 300 раз лутше чем в АТЛ (мое мнение) :!:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

смазка только для устранения писка колодок

Они же еще надоумят кого-то смазать колодки этой смазкой :shock:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Они же еще надоумят кого-то смазать колодки этой смазкой

Я тоже об етом подумал и немогу гарантировать обратного :crazy:

А продавца я узнал он учился в УжНУ на фак. Соцроботы и жил в общаге №1 ГГГГГГГГ.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Знаєм про магазин в Барвінку . Аналогічний є в Мукачеві в Росвигові на Логойдівському базарчику коло станції СТО .

По цінам толком не знаю , та і рівень цін не знаю . Вот із купленого мною . Плафон освітлення багажника ( ставився в бардачок ) - 25 грн . При тому що продали мені в Барвінку зломаний , так як їздив через 4ри дні тудою , то поміняли на нормальний , але той не влазив , то прийшлося сточити защолку трохи . В Мукачеві брав гофру що йде після випускного колектора . Ціна вроді 140 грн . Брав більшу - бо перший раз сказали взяти меншу но вона була короча . Проставки на перед 120 грн , зад 40 грн - но то не брав , а просто питав .

Стьокла міняти саме дешевше в нас в Мукачеві на АВТОСКЛО . Телефони якщо що скажу . І стьокла в них є , і темнять якщо треба .

Вот цікавить де можна в Ужгороді найти в налічії обвеси якісні на Ланоса ( щоб не заказувати ) , і чи є десь у вас магазини при заправках Pit Line ? . Ще цікавить де можна найти диски фірми САМ ? Наприклад в магазинах піт-лайн такі продаються , но в нас їх не має .

Хто що скаже ? .

А ще треба резину на карт ? може хто зустрічав чи знає де таке можна купити у вас ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Myrik86

Вот цікавить де можна в Ужгороді найти в налічії обвеси якісні на Ланоса ( щоб не заказувати ) , і чи є десь у вас магазини при заправках Pit Line ? . Ще цікавить де можна найти диски фірми САМ ? Наприклад в магазинах піт-лайн такі продаються , но в нас їх не має .

Хто що скаже ? .

А ще треба резину на карт ? може хто зустрічав чи знає де таке можна купити у вас ?

Обвес думаю краще заказати.

По поводу дисків можеш позвонити в Лонжерон у них досить великий вибір (точно незнаю чи є фірма САМ) може щось і знайдеш.

м.Ужгород вул. Кошового, 10 тел. 8(0312) 61-53-56, 80501716165, 80509448282,

с. Минай 80501849520 - степан (але цей скоро буде переїзджати куди точно незнаю)

Про резину на карт можу спитати в боздоському парку там є пейнбол а також треки і пару картів їздять може щось уних і буде або скажуть де може бути.

Якщо треба пиши будем шукати

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

to Student:

"фірмове СТО Закарпаттяавто вул. Краснодонців ... Нікому не рекомендую (обїзжайте 10 дорогою) там від майстрів хибащо назва лишилась і сервіс ФУУУУУУУ"...

А если еще на гарантии и нужно делать только там???

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Студент - буду дуже взячний якщо щось взнаєш :) Якщо тобі там десь недалеко від розборки в Новому районі не можеш запитати чи в них є вектри A 2,0і або версії GT ( хотілося би знати ціни на задні балки , пружини задні , ЗДТ , ...... )

soldier1

- а гарантія тобі нащо - і так на машину запчастини копійки коштують і там нічому ламатися , а то що поламаеться то буде проще купити самому і поміняти .

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В Ужгороде хороший обвес не найти!!!!!!

да и вааще обвесов на Ланос дохера а грамотных нет!!!!

+ по качеству чмо(((я вот се поставил, полтора года прокатался и пластмасса на порогах трескатся начала, вобщем качество чмо!!!ето раз а второе кто все ето добро будет ставить????

кто знает места где ето все делают???

я делал у одного мужичка делает хорошо, но.....вобщем нужно все переделывать......

есть магаз. Хуст-тюнинг там можно заказать накладки на бумпер, пороги итд....

диски ИМХО только под заказ, диски с лонжерона не то кино.... :crazy:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

soldier1

А если еще на гарантии и нужно делать только там???

Попробуй договорится чтоб поставили печатку а роботы зделай сам (или на крайняк свои материалы и обезательно контроль при работе "нишагу от машыны" ато потом доделовать придется :D )

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Myrik86

Сегодня заезжал на розборку возле КИНЧЕША - от розборки только название осталось :joking: и дятько с молотком - короче нечего нет уже очинь давно, разборка на Физкультурной "Ремонт Автомобилей" порадовала больше куча всякого металолома типа мерседес, фольцваген, ВАЗ. На счот Опелей начальник сказал что сейчас ничего нет но в принципе бывает и тогда и надо уточнять цену вот контакт на всякий случай:

Меденций Олександр Васильович м. Ужгород вул. Загорська,51 тел. 64-18-28, 80505199747, e-mail:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

его напарник:

Олександр Вознюк (запчастини до американських автомобілів -нові та б/у ремонт та обслуговування) 80505133482

Попробуй поищи интересующие запчасти в автооголошеннях думаю будет дешевле чем на розборках :wink:

Про резину на карт якщо не срочно то спитаю пізніше просто небуваю зараз в тому районі.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Студент - дякую . Ми вже були в тих районах - та вони толком нічого теж не кажуть ... Зараз сидимо бавимося з картом , но вот прикол в тому що маловатий він вже нам :joking: . З д.Сашою з загорської добре знайомий , но він казав якщо буде вектра під розборку така , то задня вся ходова обійдеться в 200 у.е . Хлопці з Рівного кажуть що за 1200 грн вже навіть перероблять мені її під ланоса . Смислу не має чекати її в Ужгороді . Але зараз питання з дисками і резиною . Вот хочу щось таке , але найти по людській ціні не можу

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

besz - по поводу хорошого обвеса .... та толком сам не знаю де його найти , но заказати маю в кого . Якість .... та хто знає яка там якість , но самому робити знову бампера ой як не хочеться ..... В кого робити - та самому , лиш всьо впирається в час і фізичні можливості .

Вот коли мав час і мав 41го - було над чим іздіватися :D та і вчитися , наприклад вот так було з переднім бампером :

Всьо робиться - і бампера , і пороги , і торпеда , і реснічки і решотки , і антикрилья , но на то всьо треба мати час , якого нажаль не має ..... І по якості навіть не зрівняти іх тою тонкою пластмасою крихкою з чого всі обвеси зроблені ( нажаль )

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Брал только брызговики на "барвинке" по 25 грн штука, никак не куплю резиновые)

на Закарпаттяавто ставил сигналку, дорого ппц, присуцтвовал при установке, про паяльник народ видимо не слышал :dead: , собираюсь это дело исправить своими руцами.

В данный момент ищу фильтр салона, нормальную защиту картера, обдумываю покупку подкрыльников, и USB ресивера.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

kukin - если говорить правду - из всех знакомых мне установщиков доп. оборудования ище никто не пропаивал контакты на соединениях : провод з сигналки - провод автомобильный . Иногда ( ето мало касается Ланоса ) приходиться подсоиденятся в такие места - что там пальцами тяжело подсоиденить провод а потом его заизолировать , а не то что бы брать его ище пропаивать . А когда около етого провода в пучке идет кан линия или провода из подушок безопасности или просто там ище на квадратном сантиметре 30 проводов ? .... За мнои ище никогда не замечено что есть плохой контакт на соиденении при нормальной изоленте , правильной помотке , и не кривых руках .

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 7 місяців потому...

Підскажіть будь-ласка, треба би хорошого спеца чи сто, де можна поставити сигналку. Купив сигналку, хочу купити ще центральний замок і поставити це все на машинку, но не знаю який центральний вибрати под мій SHERIFF APS-85. Підскажіть який кращий взяти, щоб не глюкав і піжходив або напишіть координати якихось толкових майстрів, у яких це все можна вияснити. Дякую наперед!!! :bravo::sos:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

В Кинчеші є майстер по сигналкам і всякій лабуді, мені колись ставив сигналку...Волков Сергей,звати його.Знаходиться при центральному вході і в"їзді на авторинок там де автоскло ставять....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хороший магазин на Мукачівській 65 "Турбо" ,там не надурять, хороші хлопці працюють.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую гарно за відгуки. Тільки що приїхав додому, сьогодні поставили мені за 250 грн. ц/з + сигналку. Правда у Берегові. Одну проблемку виявив ще при них. Суть її полягає ось у чому. Голосно сигналізація (ну щоб "орала") не спрацьовує на удари по корпусу чи колеса машини, а лише реагує на сильний удар по колесу і короткими "пік-пік" і всьо, причому двосторонній датчик мигає і передає на брилок лише сигнал простий, на брилку видно, що був удар, а машина мовчить. Датчик поставлений на максимум чутливості. Хлопці кажуть, що мабуть датчик треба поміняти і все буде окей. Чи в настройках посидіти треба краще. До речі, сигналізація Sheriff. В чому може бути проблема??? Допоможіть розібратися...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую гарно за відгуки. Тільки що приїхав додому, сьогодні поставили мені за 250 грн. ц/з + сигналку. Правда у Берегові. Одну проблемку виявив ще при них. Суть її полягає ось у чому. Голосно сигналізація (ну щоб "орала") не спрацьовує на удари по корпусу чи колеса машини, а лише реагує на сильний удар по колесу і короткими "пік-пік" і всьо, причому двосторонній датчик мигає і передає на брилок лише сигнал простий, на брилку видно, що був удар, а машина мовчить. Датчик поставлений на максимум чутливості. Хлопці кажуть, що мабуть датчик треба поміняти і все буде окей. Чи в настройках посидіти треба краще. До речі, сигналізація Sheriff. В чому може бути проблема??? Допоможіть розібратися...

Дуже цікава ціна на встановлення сигналки і Ц.З за 250 грн ..... чи воно так все встановлено , чи зараз криза і люди хоч за які гроші ставлять вже .... Но судя по тому , що установщик не зміг тобі настроїти датчик на удар а на крайній випадок не мав десь в заначці іншого - нічого хорошого про нього сказати не можу .... Напевно і сигналку не програмував , мол сказавши - а нащо , і так закриває і так відкриває ..... І звичайно хотілось би глянути на якість установки ....

Тепер рахуєм що неодхідно з матеріалів для встановлення просто сигналки і ц.з . Ізолента матерчата - 2 мотка на 10 грн = 20 грн . Ізолента пластикова якіска 1 моток 10 грн . Гофри в задні дверки 2шт по 15 грн здається . Провід метрів 3 по 1грн метр і того 3 грн . Всього десь на матеріали потрачено має бути 60-65 грн . Віднімемо від 250 і отримуємо 190 грн .

Я б за такі гроші не ставив .... Якщо в тебе під лівою нижньою боковиною не так ( зправа сигналка яку просто я витянув )

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

а вот так ( при тому що там підключено в 3 рази більше проводів чим в звичайному варіанті бо стоїть автозапуск і сигналки не видно і не найти )

то значить гроші потрачені не даремно ....

Щодо датчика на удар . Де він закріплений ? Якщо його прикріпили до кузова , то за велику чутливість до легких ударів можна забути . Будеш бити її по колесу , тоді будеш бачити попереджувальні сигнали а не тривогу про сильний удар .

Справити ситуацію можна так , що ти перемістиш датчик удара з кузова на жгут проводів який не дуже міцно закріплений до кузова , або ж приклеїш його десь в районі підторпедних реле . Тоді чутливість на удар має змінитися кардинально . Потім прийдеться ще раз настроїти датчик на удар , але по машині бити не раніше чим 30-45 сек після постановки під охорону , бо сигналізація і так твоїх ударів раніше не побаче

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

в мене так як у другому варіанті описано, зроблено на совість. датчиу дійсно прикріплений був до корпуса авто. я щойно пробував його кидати на жгут проводів з максимальним рівнем датчика, то всерівно так само. а коли б"ю пальцьом по датчику, коли машина на сигналізації, то зразу реагує і включається звукова сигналізація. так що датчик точно робочий. де б оце точно його прикріпить нада? опиши чи сфоткай точно куди. буду дуже вдячний наперед. хотя і так дякую за відгук на мою проблему!!! з мене :beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.