Перейти до публікації

Балачки


XСанЯX

Рекомендовані повідомлення

все нормально, не панікуйте

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мужики, а хто вміє клапана регулювати на МЕМЗ317? Може є номерок телефона? І що хочуть за це?

Регулював 30 000 км назад, але вроді як шумновато робить коли газнути (не глушак) чи ще зарано до них лізти?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мужики, а хто вміє клапана регулювати на МЕМЗ317? Може є номерок телефона? І що хочуть за це?

Регулював 30 000 км назад, але вроді як шумновато робить коли газнути (не глушак) чи ще зарано до них лізти?

Я регулюю в Сергія (він ще й доводить дроселя в ланосах/сенсах, сам має сенс, то ще й купу цікавого в нього взнаю)

Він не займається тим постійно, просто толковий інженер із правильними руками !!!

його телефон О67 9чотири6 74 Овісім

Зателефонуй, запитай, думаю на вихідні якось домовитеся (я принаймні так роблю вже останні 40 тисяч :) )

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хто знає прізвище Бориса, що на Раково займається автомобілями, в т.ч. перепрошиває ???

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хто знає прізвище Бориса, що на Раково займається автомобілями, в т.ч. перепрошиває ???

а це вже тобі навіщо? Хочеш йому листівку написати?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хто знає прізвище Бориса, що на Раково займається автомобілями, в т.ч. перепрошиває ???

а це вже тобі навіщо? Хочеш йому листівку написати?

В журналі про авто бачив, що Борис на конкурсі діагностів взяв перше місце, то от цікаво взнати який то Борис...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Выход сюжета по Слету Клуба на «1 Автомобильном» сегодня в 19-55.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

на ютюб, на ютюб, а то не все посмотрят

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Nick T, обязательно

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

будет.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 місяці потому...

Хмельничани де у вас можна поставити ГБО 2 покоління на СЕНСа і в яку ціну установка?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хмельничани де у вас можна поставити ГБО 2 покоління на СЕНСа і в яку ціну установка?

так многие по сенсу в Луцк ездят на установку

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

так многие по сенсу в Луцк ездят на установку

74-00-74 недалеко від обласної лікарні Трудова, 27

зараз там 3200 2-ге покоління

мені ставили норм ізджу... все оперативно за пів дня...

зберешся - напиши, розкажу де ставив редуктор і чому...

Змінено користувачем Nik24
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

74-00-74 недалеко від обласної лікарні Трудова, 27

зараз там 3200 2-ге покоління

мені ставили норм ізджу... все оперативно за пів дня...

зберешся - напиши, розкажу де ставив редуктор і чому...

Без питань. :beer:

почистіть лічку. спс

Змінено користувачем SashaKrolik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Други подскажите нормального мастера где можно поменять ремень грм

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В журналі про авто бачив, що Борис на конкурсі діагностів взяв перше місце, то от цікаво взнати який то Борис...

а что кого смущает ))) второй год берем 1 место)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а что кого смущает ))) второй год берем 1 место)))

та нчого

нікого не смущає, віримо в твої сили. Навіть нового власника свого Ланоса я до тебе відправив на обслуговування

Змінено користувачем AndreyMOR
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Шановна громада, хтось собі робив обшивку кришки багажного відділення, можливо хтось придбав готову? Якщо у когось є, то можливо хтось дозволив б мені зняти її і перемалювати собі, вже давно хочу зробити, але у мене нічого не виходить... руки під щось інше заточені))) Одного разу спробував сам намалювати лекало, так був б розбив заднє скло... хоча працюю на "Автосклі" дешево воно б мені не стало!!! Дякую за увагу!!!

P.S.: якщо вам після того як ви будете знімати її потрібні будуть нові пуклі для монтажу обшивка назад, то витрати на пуклі беру на себе. І з мене звісно пиво за розуміння! Або якщо комусь потрібна допомога по склу на авто, також звертайтесь!!!

Змінено користувачем dred_khmel
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, там десь на форумі були готові, закажи собі. мабуть не набагато дорожче получиться, чим робити самому

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Пам'ятаєть хтось з наших хмельницьких одноклубників професійно займається безпокрасочним ремонтом кузовних деталей. Не підскажете хто саме, бо теми яка раніше була не можу знайти?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Пам'ятаєть хтось з наших хмельницьких одноклубників професійно займається безпокрасочним ремонтом кузовних деталей. Не підскажете хто саме, бо теми яка раніше була не можу знайти?

Як їхати на Гречани з вул. Камянецької, по праву сторнону проїхавши місток буде АЗС, за нею стоянка. Там на стоянці ремонтують глушники і коло них справа бокс, де був (не знаю чи зараз є, я там був десь пів року тому) безпокрасочний ремонтом кузовних деталей. Нажаль телефон не можу знайти...

Як я спілкувався, то раніше вони на форумі були партнерами...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 тижнів потому...

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

тема закрыта до 20:00 29.01.2013

Прошу всех отнестись с пониманием

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Люди, а хтось міняв в Хмельницькому права на нові пластикові? Якщо міняли, скажіть скільки часу і грошей пішло на МРЕО і на довідку з поліклініки.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

народ, есть интерес к навику пионер на 7 дюймов на атласе 5, вин се6? покупался у ромбеля

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.